Velvet Clinic

Paulina Drozdowska

Velvet Clinic

Kopernika 38, Łódź

(1)

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Velvet Clinic posiada szeroką ofertę zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. To wyjątkowe centrum laseroterapii specjalizujące się w depilacji laserowej, wykonywanej za pomocą dwóch najnowszych laserów: LightSheer Duet i Soprano Ice Platinum.

Zajmujemy się także kompleksowym odmładzaniem i modelowaniem sylwetki.
Pracujemy na sprzętach takich jak Endermologie LPG Alliance oraz Integral, wielofunkcyjna Platforma Laserowa Alma Harmony XL Pro, Ultraformer III i V-Max, radiofrekwencja mikroigłowa RF Infini, laser frakcyjny CO2, technologia NIR.

Klinika dba o najwyższe standardy, stosując wyłącznie produkty renomowanych firm i bezpieczny, certyfikowany sprzęt medyczny. Dysponujemy certyfikowanymi urządzeniami hi-tech oraz systemami laserowymi uznawanymi za złoty standard we współczesnej laseroterapii.

Oferta

Depilacja laserowa

99 zł - 398 zł

Endermologia

139 zł - 299 zł

Endermolift

89 zł - 299 zł

Fotoodmładzanie

500 zł - 1500 zł

Mezoterapia igłowa

350 zł - 500 zł

*cena ustalana po konsultacji

Mikrodermabrazja

50 zł - 250 zł

Osocze bogatopłytkowe

500 zł - 800 zł

*cena ustalana po konsultacji z lekarzem

Termolifting NIR

250 zł - 400 zł

Usuwanie blizn

160 zł - 1800 zł

*cena ustalana po konsultacji, zależy od wyboru metody

Usuwanie przebarwień

500 zł - 600 zł

Zamykanie naczynek

100 zł - 2000 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

WC

Wioletta C

...a jednak jest to możliwe!!! Na 4 tygodnie przed ślubem moja sylwetka nie do końca współpracowała z suknią ;) Było, tu i tam, trochę mnie za dużo :) Dziękuję dziewczynom z Velvet Clinic za rewelacyjną robotę i pracę nad moimi kształtami. Udało się :)

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kontakt z pacjentami i ich zadowolenie po zabiegu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od kiedy powstała klinika współpracujemy z parami młodymi. Zazwyczaj zgłaszają się do nas panny młode, którym zależy by w tym jedynym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo. To dla nas duże wyzwanie, ponieważ musimy brać pod uwagę czas jaki pozostał do ślubu oraz oczekiwania pacjentki.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od lat pomagamy w przygotowaniach do ślubu parom młodym. Zgłaszają się do nas osoby, które chcą wyglądać perfekcyjnie w tym wyjątkowym dniu. Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w tych przygotowaniach i doradzać, co można zrobić by para młoda prezentowała się jak najlepiej.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W swojej ofercie posiadamy dwa lasery do depilacji: Light Sheer Duet oraz Soprano Ice Platinum, do modelowania sylwetki wykorzystujemy Endermologie LPG Alliance oraz Integral oraz Termolifting NIR. Do zamykania naczyń, usuwania przebarwień czy blizn, odmładzania czy odświeżenia skóry używamy platformy Alma Harmony XL Pro. Dla osób, które poszukują bardziej zaawansowanych technologii klinika oferuje zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej RF Infini, Ultraformer III, HIFU V-Max czy laserem CO2.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nasz ulubiony moment to ostatni tydzień przed ślubem. Wtedy widzimy już ostateczne rezultaty naszej pracy, która w wielu przypadkach trwa wiele tygodni, a czasami nawet miesięcy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Zawsze podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy szczegółową konsultację, po której dobieramy odpowiednią terapię. Zazwyczaj przedstawiamy warianty, z których pacjent może wybrać jeden, najbardziej odpowiedni dla niego.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera zabiegi z zakresu kształtowania sylwetki i laseroterapii, która w wielu przypadkach jest jedynym i skutecznym rozwiązaniem.

Jaki jest Twój styl?

Cenimy sobie klasykę i elegancję. Zazwyczaj mniej znaczy więcej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy klient oczekuje konkretnego planu działania. Oddaje się w ręce specjalistów by im zaufać. Zawsze podchodzimy do problemu pacjenta indywidualnie i staramy się wybrać wsród bogater oferty zabiegowej najlepsze rozwiązanie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każda Para Młoda jest wyjątkowa. Praca z ludźmi to coś niepowtarzalnego. Wykonując zabiegi przyszłym małżonkom to dla nas wyzwanie, ale bardzo pozytywne wyzwanie. Czasami jedyne co nas ogranicza to czas, który pozostał do tego wielkiego dnia. Wtedy staramy się dobrać terapie, które nie będą wymagać długiej rekonwalescencji.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pracując z parami bardzo wczuwamy się nie tylko w zabiegi, które wykonujemy, ale także uczestniczymy w przygotowaniach do wyjątkowego dnia. Często same polecamy sprawdzonych specjalistów (fotograf, makijażysta, itp.), więc rozmowy podczas zabiegów są zazwyczaj w tematyce ślubnej. Najbardziej cieszy nas, kiedy pary przychodzą po ślubie i weselu ze zdjęciami, przy których nie raz zdarzyło nam się uronić łzę.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje się z osobami, które oprócz przychodzenia do kliniki i korzystania z zabiegów stosują się do zaleceń pozabiegowych. Zawsze podkreślamy, że praca kosmetologa czy lekarza to tylko początek, reszta leży w rękach pacjentów.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Kosmetologia i medycyna estetyczna to dwie mocno spokrewnione dziedziny, wzajemnie się uzupełniające. Podczas pierwszej wizyty, kiedy wykonujemy konsultację dokładnie chcemy poznać pacjenta oraz jego oczekiwania. Nie trzeba się bać zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dobrze wykonany zabieg potrafi dodać pewności siebie oraz sprawić by defekty w wyglądzie były usunięte lub zminimalizowane.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy jest holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta. Ślub to bardzo ważne wydarzenie, do którego przygotowania trwają bardzo długo. Warto jest postawić na sprawdzonych usługodawców, którzy znają się na swojej profesji.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najmocniejszą stroną Velvet Clinic jest indywidualne podejście do pacjenta. Staramy się by osoby, które odwiedzają klinikę od wejścia czuły, że trafiły do odpowiedniego miejsca i z chęcią będą tu wracać.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W swojej ofercie posiadamy zabiegi zarówno dla Pań i Panów. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb i problemów, z którymi borykają się nasi pacjenci. Nasza klinika gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność wykonywanych zabiegów. Staramy się by pacjent od wejścia czuł się komfortowo.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone sprzęty z certyfikatami. Każdy zabieg, który wprowadzany jest do kliniki ma gwarancję skuteczności. Pacjent, który nas wybiera od wejścia czuje się komfortowo. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją, na której podejmowana jest decyzja o terapii.

Wolne terminy

Kontakt

Velvet Clinic

Kopernika 38 90-552 Łódź

46 km od Bełchatowa

51 km od Kutna

44 km od Piotrkowa Trybunalskiego

51 km od Skierniewic

47 km od Tomaszowa Mazowieckiego

Poniedziałek

10:00-20:00

Wtorek

10:00-20:00

Środa

10:00-20:00

Czwartek

10:00-20:00

Piątek

10:00-20:00

Sobota - godziny ustalane według indywidualnych ustaleń

Polecani z kategorii medycyna estetyczna

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna
No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Łódź
(1)
Zobacz profil
Otodent SMILE
Otodent SMILE Warszawa
Zobacz profil
Klinika Intima Art & Este
Klinika Intima Art & Este Łódź
(1)
Zobacz profil
Gabinet Medycyny Estetycznej
Gabinet Medycyny Estetycznej Włocławek
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź salon medycyny estetycznej w Twoim województwie