• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Krawcy VIPO

Tomasz Młynarski

Krawcy VIPO

Podzwierzyniec 29, Łańcut

Pokaż telefon

Szycie na miarę to wspaniała usługa! Ubrania szyte na miarę zapewniają zdecydowanie większy komfort noszenia, gdyż są idealnie dopasowane do konkretnej sylwetki. Tak indywidualnie uszyty strój daje mężczyźnie pełną swobodę ruchów i poczucie pewności siebie w każdej sytuacji. Jeżeli zamierzasz mieć trwałą garderobę, inwestuj w bardzo dobre produkty, a także wystrzegaj się trendów i marek modowych, które zmieniają się równie szybko , jak pogoda w górach.

420 zł - 8500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Garnitury

2400 zł - 8500 zł

GARNITUR:

Wspaniałą propozycją na własny ślub będzie garnitur klasyczny lub dwurzędowy. Zasady mody męskiej są zakorzenione w tradycji, ale z nami ta drogą będzie przyjemnościa. Damy Ci kilka rad i razem przejdziemy przez ten labirynt reguł. Podczas jego projektowania, masz możliwość wprowadzenia wielu modyfikacji, tj. krój marynarki, kształt kieszeni, wielkości klap, długości szliców, a także możemy wybrać guziki, ich liczbę itd. Dlatego możesz być pewien, że odbierzesz z naszej pracowni coś absolutnie wyjątkowego i osobistego.
Czas realizacji: 2-4 tygodnie

SMOKING:

Nieśmiertelny dzięki Jamesowi Bondowi-od Seana Connery’ego do Daniela Craiga-smoking robi zawsze powalające wrażenie. Należy jednak pamiętać, że smoking jest strojem wieczorowym i będzie odpowiednim wyborem tylko wtedy, gdy uroczystość odbywa się wieczorem lub nieco wcześniej w porze zimowej. Dzięki nam nie musisz się martwić o podkreślenie swojego szyku.
Czas realizacji: 2-4 tygodnie

PŁASZCZ:

Każda pora roku jest tego warta, a każdy miesiąc jest wyjątkowy, by ślubować sobie miłość. Pogody nie zagwarantuje ci nikt, w żaden dzień roku, a gdy już mowa o temperaturze-szczególnie tej minusowej to warto pomyśleć nad okryciem wierzchnim. W tym przypadku płaszcz będzie najwłaściwszym okryciem, który idealnie współgra z garniturem. Tylko dobrze skrojony i perfekcyjnie uszyty płaszcz sprawi, że Pan Młody będzie prezentował się naprawdę elegancko.
Czas realizacji: 2-4 tygodnie

Koszule

420 zł - 600 zł

KOSZULE:

To jeden z najważniejszych elementów męskiej garderoby. Przede wszystkim koszula musi pasować do Twojej budowy, nie falować wokół ciała, nie mieć opadających ramion, odstającego kołnierzyka i zbyt długich rękawów. W "Krawcy VIPO" faworyzujemy producentów bawełny, której włókna są dłuższe, cieńsze i bardziej wytrzymałe. Łącznie mamy do wyboru kilkadziesiąt rodzajów kołnierzyków, mankietów.
Czas realizacji: 3 tygodnie

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Krawcy VIPO

website

Podzwierzyniec 29 37-100 Łańcut

166 km od Krakowa

133 km od Lublina

20 km od Rzeszowa

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Łańcut: