Attraction Paris & Barbara Grażyna Ziendalska
Attraction Paris & Barbara Grażyna Ziendalska Warszawa
(5)
Zobacz profil
KRAWIECZDOJAZDEM.PL
KRAWIECZDOJAZDEM.PL Katowice
(2)
Zobacz profil
De La Garza Warszawa
(8)
Zobacz profil
Balamonte
Balamonte Warszawa
(12)
Zobacz profil
Artmode Porthos

Helena Wrzesińska

Artmode Porthos

Gorzykowska 15, Warszawa

Szukasz pięknych Fascynatorów, Kapeluszy czy Toczków które sprawią, że Twój ślub i wesele będą zapierały dech w piersiach? U nas znajdziesz niepowtarzalne ozdoby i dodatki, dopasowane do stylu Twojego ślubu. Cenimy rzeczy, które nadają wydarzeniom wyjątkowy charakter - chętnie zaproponujemy Pannie Młodej, druhnom czy też wszystkim Paniom z orszaku ślubnego oryginalne nakrycia głowy. Zapraszamy!

140 zł - 600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Akcesoria ślubne

140 zł - 600 zł

Fascynatory, kapelusze, toczki z sinamay, sizalu, filcu wykończone sztucznymi kwiatami, woalkami, piórami, tiulem i innymi dodatkami w zależności od charakteru nakrycia głowy..

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Nasze fascynatory, kapelusze, toczki wykonujemy z pasji, dlatego jest to najlepsza praca, bo pozwala robić to co się kocha. Najbardziej inspirujące są nowe wyzwania! Lubimy dobierać nakrycia głowy do charakteru osób je nosząych, czy do charakteru przyszłej uroczystości. Najbardziej cieszy nas kiedy wspólna rozmowa, próbowanie i dobieranie są nagradzone uśmiechem szczęśliwej klientki.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Był rok 1949 W Szczecinku na drugim piętrze kamienicy przy ul. Marszałka Żukowa, rojno było od sąsiadek, znajomych i koleżanek. To Maria Wrzesińska, młoda, utalentowana modystka z Warszawy, z nadzwyczajną zdolnością wyczuwania tendencji aktualnej mody – szyła po nocach, małe, ficowe bereciki, bo w dzień pracowałą jako księgowa. Minęło 70 lat ... Po drodze był Słupsk i wreszcie powrót do ukochanej Warszawy. Tak powstawała dzisiejsza Artmode Porthos. Branża ślubna w Polsce dała nam możliwość tworzenia nowych nakryć głowy, w innym stylu oraz bardziej zróżnicowanych pod względem materiału. Była okazją do rozwinięcia się od welonów do wspaniałych kapeluszy z sinamay.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Jak ten czas leci. To już ponad pół wieku minęło, jak upiinailiśmy pierwsze welony dla naszych klientek.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasze wyroby wykonywane są od początku praktycznie w ten sam sposób. Używamy rzemieślniczych narzędzi, maszyn do szycia, a wszystko wykańczamy ręcznie, tak, aby zapewnić jak najwyższą jakość nakryć głowy.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nasz ulubiony moment ślubu to ten kiedy w w rytm marszu weselnego para młoda wychodzi z kościoła lub urzędu, ciesząc sie z przebytej ceremonii, a wszyscy goście moga ją podziwiać.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Na wykonanie mowego nakrycia głowy musimy mieć ok. 3/4 tygodnie czasu. Ale w ofercie mamy dużo gotowych propozycji, które klientki mogą dopasowac sobie do swojej wymarzonej stylizacji.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Artmode Porthos specjalizuje się w wykonywaniu nakryć głowy na Wielkie Wyjście. W naszej ofercie mamy fascynatory, toczki, kapelusze dla Panny Młodej na ślub cywilny i kościelny a także duży wybór stroików dla druhen i wszelkich nakryć główy dla pań z orszaku ślubnego: mamy, teściowe, koleżanki znajdą u nas prawdziwy raj dla siebie.

Jaki jest Twój styl?

Jesteśmy elastyczni. Potrafimy się wgrać w charakter wydarzenia i oczekiwania gości weselnych. Indywidualność i modne wzornictwo to nasz styl.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nasze klientki to kobiety dynamiczne o wysmakowanym guście, ceniące sobie indywidualność.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nasz wymarzony ślub to ślub królewski, z pięknymi, cudownie dobranymi nakryciami głowy.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Rik 2016. Z wielkim sentymentem wspominamy polsko irlandzki ślub Gosi Wrzesińskiej z Seanem Mc Donnel. Ona w białej sukni z trenem i długim welonem podpietym pod kokiem, ciągnącym się kilka metrów po czerwonym dywanie. On w granatowym garniturze z białym krawatem. Wśród irlandzkich gości na weselu w Royal Hotel w Ustce nie było ani jednej Pani bez fascinatora / stroika na glowie.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najcenniejszymi klientkami są osoby zdecydowane, odważne w kreowaniu swojego wizerunku, kochające modę, które jednocześnie podchodzą z zaufaniem do modystki realizującej odważne projekty.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Najbardziej cieszymy się wspominając nasze przeszłe pokazy kapeluszy oraz imprezy, które odbywały się w naszej firmie. Ostatnią z nich była Noc Muzeów w 2019 roku, gdzie prezentowaliśmy nasze nakrycia głowy, oraz mieszczące się w naszym atelier Muzeum Naparstków.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytania sa bardzo zróżnicowane, najczęściej kręcą się wokół "w którym mi najlepiej?" :) , ale tutaj każdemu przyjdziemy z pomocą i dopasujemy takie nakrycie głowy, które będzie pasowało do osoby, stylizacji i charakteru uroczystości.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Modystka to zawód artystyczny, wymagający kreatywności, zdolności manualnych, ciekawości świata mody i cierpliwosci w kontaktach z klientkamii.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest aby usługodawca mógł i chciał spełnić życzenia klientów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie to cecha z której tworzy się intuicyjne działanie. Kilkudziesięcioletnia tradycja i wiele lat pracy w zawodzie to nasza najmocniejsza strona.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Kochamy to co robimy, to główna zaleta dla której powinniście wybrać naszą firmę w doborze nakryć główy na waszą uroczystość weselną. Nie znajdziecie drugiego takiego miejsca w kraju, w którym ze spokojem możecie zaufać, że Wasze życzenia będą załatwiane z pasją.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Modne wzornictwo, doskonała jakość, korzystne ceny to podstawowe cechy wyróżniające naszą ofertę. Życzliwość dla naszych klientek jest elementem, którego nie można przecenić.

Wolne terminy

Kontakt

Artmode Porthos

Gorzykowska 15 03-552 Warszawa

255 km od Krakowa

94 km od Radomia

Poniedziałek

10:00-18:00

Wtorek

10:00-18:00

Środa

10:00-18:00

Czwartek

10:00-18:00

Piątek

10:00-18:00

Sobota

10:00-14:00

Polecani z kategorii moda

Roland Moda Męska
Roland Moda Męska Warszawa
(1)
Zobacz profil
Dyplomata
Dyplomata Warszawa
(7)
Zobacz profil
La Belle Epoque
La Belle Epoque Łódź
(1)
Zobacz profil
Elante Buty Taneczne
Elante Buty Taneczne Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: