Dyplomata

Małgorzata Skudlarska

Dyplomata

Ogrodowa 1A, Warszawa

(7)
Pokaż telefon

UBIERZEMY TWOJE
NAJWAŻNIEJSZE CHWILE


Firma Dyplomata jest na rynku od 1983 roku. Specjalizujemy się w wizytowej i ślubnej modzie męskiej. Oprócz sprzedaży oferujemy możliwość wypożyczenia stroju męskiego lub uszycia go na miarę. Szczegóły oferty są na naszej stronie dyplomata.pl.
Jesteśmy od wielu lat partnerem firm WILVORST, BARUTTI oraz polskiej firmy NOOR.
Oferta garniturów i innych męskich strojów jest tak szeroka, że nie jesteśmy w stanie posiadać na miejscu wszystkich modeli i rozmiarów, a mamy ich na stanie około 150 sztuk. Dlatego doradzamy, aby o zakupie stroju ceremonialnego zdecydować wystarczająco wcześnie, nie później niż na trzy miesiące przed ślubem..
Ofertę dodatków do każdego stroju męskiego mamy prawdopodobnie największą na rynku (tak twierdzą klienci). Jesteśmy w stanie na miejscu stworzyć dowolną stylizację dla każdego mężczyzny.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i umówienia spotkania.

2100 zł - 3600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Suknie ślubne

Garnitury

Oferta

Butonierki

5 zł - 35 zł

Garnitury

2100 zł - 3600 zł

Kolekcje firmy Wilvorst- After Six, Tzziaco, Prestige.

Koszule

265 zł - 390 zł

Oferujemy pełną rozmiarówkę na bieżąco.

Krawaty oraz muchy

75 zł - 139 zł

Ok 300 much do wyboru, wiązanych i związanych na stałe.

Akcesoria ślubne

5 zł - 500 zł

Opinie

5

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MN

Marcin N

W salonie uszyto mi garnitur. Efekt końcowy bardzo dobry. Profesjonalna obsługa. Dobre mają materiały. polecam.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Magdalena K

Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, idealna współpraca.

2 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Anna M

Polecam !

2 lata temu

Źródło: Facebook

PS

Paulina S

Najlepsze miejsce, w którym poza kupnem garnituru otrzymuje się kompleksową usługę dopasowania, możliwość zakupienia wszelkich dodatków oraz profesjonalne doradztwo.

2 lata temu

Źródło: Facebook

DK

Dorota K

Szczerze polecam! Pełen profesjonalizm, miła obsługa i duży wybór.

2 lata temu

Źródło: Facebook

PM

Piotr M

Polecam .Salon dla wymagających na najwyższym poziomie .

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Maciej S

Olbrzymi wybór i super obsługa. Wreszcie ktoś zna się na rzeczy i umie doradzić. Polecam.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość pomocy w doborze ubioru wszystkim mężczyznom.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W 1983 roku rozpoczęliśmy działalność ubierając do ślubu panny młode. Tradycja rodzinna.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od początku istnienia firmy, czyli od 1983r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jeśli chodzi o usługę wypożyczania smokingów, fraków i żakietów angielskich oferujemy produkty markowej firmy Wilvorst. Jakość ich nie odbiega od jakości nowych strojów. Wszystkie oferowane produkty w naszym salonie są od sprawdzonych producentów, którzy sprawdzili się na rynku ślubnym.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

My polecamy miesiąc wrzesień. Jeszcze jest ciepło, ale nie ma już upałów, ceny związane z weselem już bywają niższe. Rodzina jest bardziej dyspozycyjna.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy jakiego. Jeśli Panna Młoda już dokonała wyboru sukni ślubnej, jest to dobry moment na wybór stroju dla Pana Młodego. Warto zapoznać się z ofertą dla panów i z dostępnymi rozmiarami. To pozwoli ustalić, czy uda się kupić wybrany strój, a może trzeba będzie dokonać zamówienia. Na realizację zamówienia czekamy około 12 tygodni. Gdy zamierzamy wypożyczyć strój to można przyjść na tydzień przed dniem ślubu. Jednak wcześniej (ok. 3 miesiące przed terminem) prosimy zadzwonić do nas i dowiedzieć się czy strój w oczekiwanym rozmiarze jest dostępny do wypożyczenia w danym terminie. Zamówić strój można przychodząc osobiście do naszego salonu. Jeśli myślimy o uszyciu garnituru na miarę to trzeba go zamówić na minimum 7 tygodni przed ślubem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Kolekcje garniturów firmy Wilvorst. Tzziaco, After Six, Prestige, oraz kolekcja strojów klasycznych czyli smokingi, fraki, Żakiety angielskie. Wszystkie potrzebna dodatki, w tym koszule białe, pełna rozmiarówka. W ofercie mamy wypożyczalnie smokingów, fraków i żakietów angielskich.

Jaki jest Twój styl?

My nie sprzedajemy garniturów, my stylizujemy mężczyzn.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Chęć znalezienia dla siebie czegoś wyjątkowego, a jednocześnie aby było dopasowane do sylwetki oraz stylu sukni ślubnej.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Taki ślub już był. Mojej córki i mojego syna. Zdjęcia są do obejrzenia u nas.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Para przyszła wybrać garnitur, mężczyzna założył spodnie i marynarkę , zaczynamy wybierać dodatki. Zaproponowałam muchę,i chciałam zapiąć panu muchę na szyi. Pani zwróciła się do mnie ,, czy może pani nie dotykać mojego narzeczonego"

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z parą, która oczekuje współpracy, przedstawia swoje potrzeby i oczekiwania. Wspólnie uważnie analizujemy różne propozycje i wybieramy najlepsze opcje do sylwetki i upodobań. Znam wiele rozwiązań dla trudnych sylwetek. Najtrudniej pracuje się z klientem, który przychodzi ze zdjęciem modela z wybiegu i mówi tak chcę wyglądać.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Może nie jest to najczęściej zadawane pytanie, ale jedno z bardziej charakterystycznych dla par młodych. KOSZULA BIAŁA, CZY W KOLORZE SUKNI PANNY MŁODEJ? Biała koszula jest uważana za tę najbardziej elegancką. Warto jednak pamiętać, że są różne odcienie bieli i dobrze jest jak mamy możliwość (jak w naszym salonie) porównania koszul z różnych materiałów. Zdarza się, że jednak Młodzi szukają koszuli w kolorze sukni panny młodej. Dopasowywanie koloru koszuli pana młodego do koloru sukni ślubnej niesie za sobą wiele pułapek i niebezpieczeństw. W tej kwestii lepiej poradzić się kogoś, kto ma duże doświadczenie w operowaniu kolorami, budowaniu wizerunku, stylizacji. U nas można dobrać odpowiednią koszulę do każdego stroju męskiego i doradzimy jak skomponować stroje pary młodej, aby tworzyli jedną logiczną całość.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Stylizacja mężczyzn jaką oferujemy to sztuka dobrania stroju do sylwetki mężczyzny, partnerki która będzie u boku i ich uroczystości.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Ważne jest doświadczenie, a więc ilość lat na rynku, oferta jaką ma, czyli możliwość spełnienia oczekiwań klienta od A do Z, umiejętność doradzenia, nie tylko chęć sprzedania swojego produktu.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Nasza oferta i profesjonalne podejście do tematu ubioru pana młodego tak, aby para wyglądała na spójną, logiczną całość.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Oszczędność czasu i minimalizacja stresu jaki jest związany z potrzebą ubrania pana młodego. Kolekcje Afetr Six i Tzziaco firmy Wilvorst specjalnie dedykowane dla panów młodych oraz bogata oferta dodatków w połączeniu z profesjonalną stylizacją panów młodych z uwzględnieniem sukni panny młodej to jest powód dla którego wybór naszej naszej firmy jest trafną decyzją.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się jakością, aktualnością w świecie mody oraz różnorodnością. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Na to pytanie jest trudno odpowiedzieć, albowiem cały dzień poświęcamy pracy, a wolne chwile są wyłącznie dla rodziny. Nie mamy czasu na interesowanie się piosenkami czy filmami ze ślubów.

Wolne terminy

Kontakt

Dyplomata

website facebook instagram

Ogrodowa 1A 00-893 Warszawa

Poniedziałek

11:00 -19:00

Wtorek

11:00 -19:00

Środa

11:00 -19:00

Czwartek

11:00 -19:00

Piątek

11:00 -19:00

Sobota

10:00 -14:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: