Blooming Elegant
Blooming Elegant Kraków
(7)
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
(3)
Zobacz profil
PaperLove
PaperLove Warszawa
Zobacz profil
BrodaZaprasza
BrodaZaprasza Radom
(17)
Zobacz profil
AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Monika Wiecha, Michał Wiecha

AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Al. Pokoju 30, Kraków

(2)

Bieżące trendy wnętrzarskie poszerzają swoje horyzonty o innowacyjny pomysł hodowli roślin w wodzie. Rośliny hoduje się nie w ziemi, a w wodzie, w pięknych przezroczystych szklanych pojemnikach. Dzięki temu podziwiać można piękno całej rośliny - od liści aż po korzenie. Ten rodzaj hodowli tworzy unikatowe ekosystemy przyjazne otoczeniu, a ich wysokie walory estetyczne podnoszą jakość i atmosferę każdego pomieszczenia.

Od pradziejów znany jest fakt, że woda czyni cuda. Ta idea sprawdza się w wodnej hodowli roślin, włożone do niej szybko adaptują się do nowych warunków. Przy odpowiedniej pielęgnacji i właściwym odżywianiu, odwdzięczają się wyjątkowo rozbudowanym systemem korzeniowym. Wodna Hodowla Roślin to najbardziej popularne domowe, zielone rośliny długoletnie, które są całkowicie wyhodowane z gałązek, pęków czy pnączy swoich mateczników. Zanurzone w wodzie, są wyeksponowane w pięknych oryginalnych butelkach, wazonach lub karafkach.
Jasne, przejrzyste kompozycje kwiatów roślin z wyeksponowanymi korzeniami, wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Wodna Hodowla wymaga wyjątkowej i długiej pielęgnacji. Dzięki temu rośliny mają czas na adaptację i są idealnie przystosowane do życia w niej.

Wodna Hodowla Roślin to również nowoczesne dopełnienie dekoracyjnej aranżacji pomieszczeń.Żywe rośliny w wodzie zapewniają wnętrzom niezwykłą harmonię oraz polepszą jakość powietrza. Kompleksowa obsługa, która obejmuje pełną aranżację ( możliwość wypożyczenia jak i zakupu roślin), to doskonałe rozwiązanie dla par młodych, które szukają oryginalnych rozwiązań na zaaranżowanie swojego przyjęcia weselnego.

500 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 700 zł

Wycena indywidualna - zależy od ilości i dostępności szkła i roślin.

Wystrój sali

1000 zł - 3000 zł

Wycena indywidualna, zależy od ilości i dostępności szkła i roślin. Wystrój obejmuje wyposażenie sali w rośliny, hodowane w ozdobnym szkle.

Dekoracja świetlna

500 zł - 1000 zł

Żarówki wypełnione mchem - aranżacja w stylu boho - do podwieszenia i ozdobienia ścian,

Zlecenia specjalne

500 zł - 2000 zł

Wycena indywidualna - upominki dla gości weselnych w postaci Rośliny Wodnej. Fikusy w maleńkich buteleczkach, przygotowane w dekoracyjnych torebeczkach. Cena za 1 szt to około 25 zł.

Możliwość wykonania flower boxów - jako dodatkowy element wystroju sali.

Dekorowanie sali

500 zł - 2000 zł

Wycena indywidualna, zależy od ilości i dostępności szkła i roślin. Dekorowanie obejmuje aranżację stołów w rośliny, hodowane w ozdobnym szkle.

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

MW

Magdalena W

Ludzie z pasją i nietuzinkowymi pomysłami. W każdej roślince widać dobrą rękę i włożone serce ? Roślina odwdzięczy się każdemu kto zechce zabrać ją do domu ?. Polecam wszystkim.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MF

Mira F

Start-up pełen pasji i pomysłów!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zlecenie wymaga indywidualnego dopasowania się pod potrzeby Pary Młodej, dlatego wykonanie zajmuje minimum 3 tygodnie. Ma na to wpływ dobór roślin i szkła spośród tych, które są obecnie dostępne w ofercie, lub może być to zlecenie wyhodowania roślin specjalnie na dany dzień. Roślina potrzebuje około 3 tygodni na adaptację do wodnych warunków. Większe zlecenia wymagają dodatkowo zaopatrzenia się w większą ilość roślin jednego czy dwóch gatunków.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Wyposażamy sale ślubne w rośliny - od aranżacji stołów poprzez wystrój sali - wypożyczamy rośliny na czas wesela jako aranżacja wnętrza. Przygotowujemy rośliny jako mały upominek - podziękowanie dla gości weselnych.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jest to unikatowy pomysł na aranżację ślubnego wystroju sali. Obecnie nie ma takiej oferty na rynku. Najważniejsze w naszej działalności jest to, że każde zlecenie jest w 100% indywidualnie dopasowane pod życzenie Pary Młodej

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Rośliny w naszej ofercie: Duże - powyżej 45 cm razem ze szkłem: - Monstera Dziurawa w kolbach lub wysokich, wąskich wazonach - Zamiokulkas w wąskich, wysokich wazonach - Sanseveira w wysokich wazonach lub pękatych szklanych naczyniach Średnie do 30 cm razem ze szkłem: - Monstera Minima - Zamiokulkas - Fikus - Skrzydłokwiat Małe - około 15 cm wysokości razem ze szkłem: - Fikus - Grubosz

Kontakt

AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin

Al. Pokoju 30 31-564 Kraków

Polecani z kategorii plan stołów

Kwiatowe Cudowanki
Kwiatowe Cudowanki Radom
Zobacz profil
DekorLove Agnieszka Kordys
DekorLove Agnieszka Kordys Siedlce
(3)
Zobacz profil
Cuda Wianki Marta Swędrowska
Cuda Wianki Marta Swędrowska Wałcz
(3)
Zobacz profil
Lemart Mariola Szymczak
Lemart Mariola Szymczak Wieruszów
(13)
Zobacz profil