Studio dekoracji Bella Rosa
Studio dekoracji Bella Rosa Kraków
Zobacz profil
Flo4You - dekoracje ślubne
Flo4You - dekoracje ślubne Kraków
Zobacz profil
karteczka.zaproszenia
karteczka.zaproszenia Kraków
Zobacz profil
Flowers Factory  - Wedding Planner
Flowers Factory - Wedding Planner Kraków
Zobacz profil
Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Kornelia Kuziel

Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

(1)

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się Papeterią ślubną. Oprócz gotowych wzorów, wykonujemy również kaligrafię na zaproszeniach i kopertach. Mieścimy się w Krakowie i stamtąd wysyłamy zaproszenia w świat. Kochamy minimalizm, rośliny, a ostatnio szczególnie złoto i letterpress.

PRZEDZIAŁ CENOWY

7 zł - 13 zł

Oferta - Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Karty menu

5 zł - 50 zł

Posiadamy ofertę kart menu w wielu wariantach. Najtańsza wersja- druk jednostronny na papierze o rozmiarze A6 i gramaturze 300g (minimalne liczba zamówienia- 10)- są to gotowe projekty, wpisujące się w styl naszych gotowych zaproszeń. Projektujemy także karty na zamówienie, mogą być to projekty drukowane w wielkich i małych formatach, złocone, wytłaczane oraz ręcznie przez nas zdobione i wypisywane

Etykiety i naklejki na alkohol

2 zł - 8 zł

Zawieszki na alkohol projektujemy w dowolnych formatach. Najczęściej wybierane- 50x50 oraz 60x40- zaczynają się od 2 zł za sztukę.

Winietki

2 zł - 10 zł

Posiadamy gotowe wzory winietek pasujące do naszych zestawów zaproszeń ślubnych. Na specjalne zamówienie projektujemy inne wzory. Kaligrafujemy bezpośrednio na winietkach- na dowolnym papierze- kalce, papierze akwarelowym, papierze fakturowanym itp

Zaproszenia ślubne

7 zł - 13 zł

Posiadamy w ofercie gotowe zaproszenia ślubne, kaligrafię zaproszeń i kopert w kilku wariantach oraz wykonujemy projekty indywidualne. Zaproszenia projektujemy głównie w stylu minimalistycznym, uwielbiamy ręczne szkice, roślinne wzory, nowoczesną kaligrafię i delikatne kolory.

Numery na stoły

4 zł - 15 zł

W ofercie są numery stołów w formacie A6 - w stylu naszych podstawowych zestawów. Jest na najtańsza opcja. Posiadamy także możliwość zamówienia numerów na specjalne zamówienie, gdzie projekt oraz realizacja będzie indywidualnie dopasowywana do zamawiających. W ofercie są m. in. : letterpress, złocenia, odręczne szkice, kaligrafia

Plan stołów

10 zł - 500 zł

Plany stołów wykonujemy w projekcie indywidualnym. W zależności od użytego materiału, druku i projektu proces ten może trwać od kilku do kilkunastu tygodni. Wszystko będzie można ustalić przed złożeniem zamówienia.

Podziękowania dla gości

7 zł - 12 zł

Projektujemy karty podziękowań na zamówienie. Technika wykonania jak i cena jest do ustalenia w trakcie, tak aby dopasować się do budżetu Państwa Młodych.

Podziękowania dla rodziców

7 zł - 12 zł

Projektujemy karty podziękowań na zamówienie. Technika wykonania jak i cena jest do ustalenia w trakcie, tak aby dopasować się do budżetu Państwa Młodych.

Zawiadomienia ślubne

7 zł - 13 zł

Karty zawiadomień projektujemy na specjalne zamówienie. W tym momencie nie posiadamy oferty zawiadomień w naszych podstawowych zestawach ślubnych, jednak niedługo będzie możliwość kupienia kart także w podstawowym zestawie za niewielką cenę.

Zlecenia specjalne

50 zł - 600 zł

Wykonujemy wiele projektów związanych ze ślubami i nie tylko. Projekty indywidualne obejmują szeroką ofertę technik które wykorzystujemy, pomagamy w wyborze odpowiedniego papieru, dobieramy odpowiedni styl i kolorystykę. Możliwości te wykorzystujemy także przy tworzeniu logotypów.

Opinie - Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Kuziel M

Według mnie nie mogłam lepiej trafić !;) bardzo szybko dostałam zaproszenia mimo iż nie miałam dużo czasu i były naprawdę wyjątkowe.. projekty są naprawdę bajeczne a pomysłów nie brakuje . Zaproszenia wykonane miałam w większości ręcznie wiec dawało to ogromny efekt . Bardzo dokładnie i starannie zrobione . Napewno polecę swoim znajomym !

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

zaproszenie, kartka rsvp i koperta

Kontakt - Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kraków

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Polecani z kategorii plan stołów

Eco Manufaktura
Eco Manufaktura Kraków
Zobacz profil
Czary Mary - Maria Półtorak
Czary Mary - Maria Półtorak Kraków
(1)
Zobacz profil
SheMakes
SheMakes Kraków
(11)
Zobacz profil
ANNA Wolska - Zapamiętane Piękno-Dekoracje Ślubne
ANNA Wolska - Zapamiętane Piękno-Dekoracje Ślubne Kraków
Zobacz profil