Golondrina Dekoracje

Klaudia Zarosa

Golondrina Dekoracje

Lublin

(17)

O nas

Bukiety ślubne dla Panny Młodej i Druhny, butonierki, dekoracja kwiatowa stołu Państwa Młodych na weselu, kościoła i inne w konkurencyjnych cenach. Sprawdź nas!

Orientacyjne ceny bukietów - zestaw bukiet dla Panny Młodej, bukiet dla Druhny i 2 butonierki - 450 zł, bukiet na ołtarz 350 zł, bukiet na stół Państwa Młodych 350 zł, oferujemy również dekoracje samochodu z żywych kwiatów, kosze kwiatowe i flower boxy dla rodziców, kompozycje kwiatowe na stoły gości w wysokich i niskich wazonach lub w wazonach typu martini, wypożyczamy również latarnie, świeczniki itp. (mogą ulec zmianie w zależności od szczegółów zamówienia - zapraszamy do kontaktu!).
Dla Klientów Golondrina Fotografia specjalny rabat.

UWAGA! Bardzo prosimy o kontaktowanie się z nami mailowo: [email protected] lub poprzez facebooka: www.facebook.com/golondrinadekoracje.
Niestety po wyczerpaniu darmowego limitu wiadomości w skrzynce na wedding nie trafiają do nas wszystkie wiadomości z portalu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

50 zł - 7000 zł

Oferta - Golondrina Dekoracje

Wiązanka ślubna + Butonierka

220 zł - 450 zł

Standardowe wiązanki ślubne z kwiatów sezonowych to koszt 450 zł (zestaw zawiera: bukiet Panny Młodej, bukiet Druhny, 2 butonierki)

Numery na stoły

2 zł - 5 zł

Napisy na stół

10 zł - 30 zł

Dekorowanie samochodu

80 zł - 200 zł

Dekorowanie sali

590 zł - 7000 zł

Orientacyjna cena kompozycji na stół Państwa Młodych - 350 zł, na stoły gości proponujemy kompozycje w wazonach typu martini lub w złotych stojakach, kompozycje niskie czy też pojedyncze kwiaty w wazonach - zależnie od Państwa oczekiwań i budżetu.

Dekorowanie kościoła

500 zł - 2000 zł

Bukiet pod ołtarz - ok. 350 zł; biały, gruby dywan od polskiego renomowanego producenta - 350 zł (szerokość 1,5 m, długość 15 m lub 25 m), krzesła Chiavari, biały klęcznik, oferujemy również dekoracje ławek, krzeseł, alejki, bukiety na mniejsze ołtarze/pod tabernakulum - w zależności od potrzeb Państwa Młodych i warunków w kościele

Podziękowania dla rodziców

150 zł - 550 zł

Bukiety, modne flower boxy lub kosze okolicznościowe

Plan stołów

80 zł - 120 zł

Dekoracja kościoła

500 zł - 2000 zł

Dekoracja auta

80 zł - 200 zł

Wystrój sali

590 zł - 7000 zł

Opinie - Golondrina Dekoracje

5

17 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AS

Agata S

Przepiękne dekoracje, mimo że nie do końca potrafiłam określić co konkretnie chce ;) super przygotowana oferta, gdzie są przykładowe zdjęcia dekoracji+cena więc odrazu można się zorientować ile może kosztować nasza dekoracja. No i przede wszystkim super kontakt i miłe podejście do klienta :)

3 dni temu

avatar

Karolina D

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Otrzymałam piękne, eleganckie bukiety w wybranej przeze mnie kolorystyce, wiązankę na stół młodych, ozdoby do samochodu, butonierki i plan stołów - wszystko całkowicie spełniło moje oczekiwania. Na pewno będę polecać! Jeszcze raz dziękuję :)

5 lat temu

avatar

Karolina D

Dziękuję za piękne bukiety i dekoracje! Zachęcona zdjęciami i konkurencyjną ceną zdecydowałam się na ofertę Golondrina Dekoracje i była to świetna decyzja! Razem z Druhną miałyśmy piękne bukiety w rozsądnej cenie, świetna współpraca i przede wszystkim dobre rady, dzięki którym moja mglista wizja zamieniła się w rzeczywistość. Było dziewczęco i z klasą! Bukiet na naszym stole (do którego gratisowo wypożyczono nam literki z naszymi inicjałami) i na stołach gości również zachwycające, do tego skorzystałam ze zniżki na plan stołów, który był bardzo pomocny. Ogólnie bardzo bardzo polecam i na pewno skorzystam ponownie przy pierwszej okazji :)

5 lat temu

JK

Justyna K

Pani Klaudia stworzyła nam delikatne i urocze dekoracje kwiatowe oraz przepiękne bukiety. Postarała się również o zdobycie uwielbianych przeze mnie piwonii ? z czystym sumieniem polecam, jeszcze raz dziękujemy! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Agnieszka W

Szczerze polecam :) bukiet trwały i dokładnie taki o jaki prosiłam. Zdecydowanie był pięknym dodatkiem w tak wyjątkowym dniu :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Kornelia M

Dziękujemy za przepiękne dekoracje dobrane idealnie do motywu i koloru wesela. Polecamy serdecznie! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

Joanna Ż

przepiekne kompozycje dokładnie takie o jakich marzyłam!! serdecznie polecam ???

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Golondrina Dekoracje

Golondrina Dekoracje