karteczka.zaproszenia
karteczka.zaproszenia Kraków
Zobacz profil
Druki z klasą
Druki z klasą Wrocław
(7)
Zobacz profil
Love me Paper
Love me Paper Wrocław
Zobacz profil
Printografia - Papeteria ślubna
Printografia - Papeteria ślubna Wrocław
Zobacz profil
Pracownia Ślubna Bloom

Marcelina Paterman

Pracownia Ślubna Bloom

Niemczańska 33/6, Wrocław

O nas

W Pracowni Ślubnej Bloom pragnę uczynić Wasze marzenia o wymarzonym ślubie rzeczywistością. Moja pasja do projektowania i tworzenia wyjątkowej papeterii ślubnej sprawia, że każdy detal Waszego wielkiego dnia staje się niezapomnianym przeżyciem.

W ofercie mam pełen zakres wyrobów, które dodadzą wyjątkowego charakteru Waszej ceremonii ślubnej. Zaczynając od nietypowych zaproszeń, poprzez eleganckie winietki, minimalistyczne karty menu, kreatywne plany stołów, delikatne zawieszki na alkohol aż po urokliwe tablice powitalne weselne – każdy element papeterii w Pracowni Ślubnej Bloom jest projektowany z pasją i starannością.

Współpracując ze mną, masz pewność, że Wasze zaproszenia będą odzwierciedlały nie tylko Waszą indywidualność, ale także atmosferę, jaką chcecie stworzyć podczas uroczystości.

Wybierając Pracownię Ślubną Bloom, wybieracie nie tylko wysoką jakość i dbałość o detale, ale również doświadczoną pracownię, która z pasją i zaangażowaniem spełnia Wasze oczekiwania. Dajcie mi szansę uczestnictwa w Waszym wyjątkowym ślubie i zobaczcie, jak stworzona dla Was papeteria stanie się nieodłączną częścią Waszych niezapomnianych wspomnień.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5 zł - 100 zł

Opinie - Pracownia Ślubna Bloom

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z dużą przyjemnością współpracuję z Parami Młodymi od kilku dobrych lat. Moja pasja do tworzenia niezapomnianych opraw ślubnych zaowocowała wieloma udanymi projektami. Każda Para Młoda to dla mnie wyjątkowe wyzwanie i radość, a moje doświadczenie pozwala mi dostarczać spersonalizowane rozwiązania, które oddają charakter i marzenia przyszłych Małżonków :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się unikalnym podejściem do każdego projektu. Tworzę papeterię ślubną, która nie tylko odzwierciedla indywidualność każdej pary, ale także staje się integralną częścią ich wyjątkowej historii miłości. Dbam o detale, elastycznie dostosowując się do pomysłów i oczekiwań moich klientów :)

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Jednym z największych wyzwań, jakie dotychczas podjęłam, było stworzenie kompleksowej papeterii dla dużej ceremonii ślubnej w stylu boho w wyjątkowo krótkim terminie. Pragnęłam dostarczyć spersonalizowane elementy, które idealnie odzwierciedlały marzenia Pary Młodej, utrzymując jednocześnie minimalizm i estetykę. Warto było zaangażować się w intensywną pracę, gdyż efekt finalny przerósł oczekiwania :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Znajdziecie u mnie całą potrzebną Wam papeterię i dodatki weselne :) W ofercie mam zarówno gotowe wzory, które możemy dostosować do Waszych preferencji, jak i projekty indywidualne, które tworzę specjalnie dla Was!

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Termin na papeterię ślubem możecie zarezerwować nawet kilka miesięcy przed ślubem, natomiast około 6 tygodni przed ślubem powinniście złożyć zamówienie. Możecie to zrobić przez sklep internetowy lub mailowo :)

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Na tym etapie będę potrzebowała znać elementy papeterii, którą chcecie zamówić oraz ich ilość. Na podstawie tych danych przygotuję dla Was wizualizację całej zamówionej papeterii. To będzie również moment na dokonanie ewentualnych ostatecznych poprawek :) Najpóźniej 3-4 tygodnie przed ślubem będę potrzebowała dokładnej listy gości i innych informacji, które będziecie chcieli umieścić na papeterii.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Gdy formularz będzie wypełniony, projekt zaakceptowany i wpłata zaksięgowana, zacznie się proces realizacji. Papeterię otrzymacie nie później niż 3 dni przed uroczystością.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Żeby ułatwić stresujący proces planowania wesela udostępniam mini wypożyczalnię dekoracji, starannie dobranych do estetyki stylu papeterii. To wszystko po to, abyście mogli jak najprzyjemniej przejść przez proces tworzenia wizualnej oprawy Waszej uroczystości :)

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się papeteria Wavy oraz Modern Beige :) Po więcej zdjęć zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu internetowego ;) Dodatkowo, jeśli jakąś papeterię chcecie zobaczyć na własne oczy mogę podesłać Wam jej próbki!

Kontakt - Pracownia Ślubna Bloom

Pracownia Ślubna Bloom

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Niemczańska 33/6 50-561 Wrocław

Polecani z kategorii plan stołów

Tabliczki
Tabliczki Wrocław
Zobacz profil
WROMEDIA
WROMEDIA Wrocław
(1)
Zobacz profil
Weddlove
Weddlove Wrocław
Zobacz profil
White wonder weddings&events
White wonder weddings&events Wrocław
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: