Studiobrzoza.pl

Magdalena Kowalska

Studiobrzoza.pl

Krakowska 33, Chrzanów

(9)

O nas

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które jest zwykle planowane już na wiele miesięcy przed faktyczną uroczystością. Państwo Młodzi zwykle pragną zrealizować swoje marzenia i wyobrażenia dotyczące celebracji przejścia w inny stan cywilny, dlatego też skupiają się na każdym najmniejszym szczególe wydarzenia. Kilka miesięcy przez uroczystością wybierane i rozsyłane są zaproszenia ślubne. Jeżeli zależy ci na zamówieniu kreatywnych, eleganckich zaproszeń ślubnych, które są zdobione w taki sposób, aby podkreślić rangę uroczystości, koniecznie zwróć uwagę na wyjątkowo atrakcyjną ofertę firmy Studiobrzoza.pl.

Opinie - Studiobrzoza.pl

4.47

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

GK

Gabriela K

Jesteśmy bardzo zadowoleni i ogromnie wdzięczni teamowi Studio Brzoza. Nasze zaproszenia z projektu biały kwiat były przepiękne ❤️. Czas realizacji ekspresowy. W tygodniu przed ślubem zamówiliśmy jeszcze księgę gości oraz winietki i przyszły na czas!❤️ Jakość wykonania, druku oraz papieru i grafiki to rewelacja! Bardzo Wam dziękujemy i pozdrawiamy❤️ Gabi & Artur

7 miesięcy temu

KA

Katarzyna A

Zamawialiśmy zaproszenia, połowa przyszła z błędami. Po odwiezieniu do studia i ujawnieniu wad, Pani zgłosiła i zostały zrobione poprawnie. Chcieliśmy zamówić jeszcze dodatki, ale niestety kontakt był utrudniony. Projekty wysyłane przez Panią Annę nie miały możliwości otworzenia, po zgłoszeniu problemu dostaliśmy odpowiedź po ok 2 tyg. Niestety już było bardzo mało czasu na zamówienie u nich dodatków. Mamy mieszane uczucia.

1 rok temu

D

Diana

Po zamówieniu pięknych zaproszeń decydowaliśmy się na dobranie dodatków na wesele z tym samym wzorem. Mimo tego, że wybranego wzoru nie było w ofercie dodatków na wesele, projekty zostały dla nas przygotowane zgodnie z oczekiwaniami. W razie wątpliwości panie służyły radą, a w przypadku kontaktu telefonicznego pani Magdalena zawsze oddzwaniała tego samego dnia. Dodatkowo mimo niewielkiej ilości czasu na personalizację zamówienia wszystko doszło piękne, na czas i bez błędów.

2 lata temu

avatar

Agnieszka S

Szybki termin realizacji, kontakt mailowy super. Zaproszenia przepiękne :) Polecamy

2 lata temu

A

Aleksandra

W studio Brzoza zamawialiśmy zarówno zaproszenia jak i wszystkie dodatki byliśmy super zadowoleni i polecamy wszystkim ;)

3 lata temu

KN

Krysia N

Bezbłędni!

3 lata temu

TK

Tomasz K

Przemiła i kompetentna obsługa. Zaproszenia były piękne. Polecamy i bardzo dziękujemy :)

3 lata temu

Kontakt - Studiobrzoza.pl

Studiobrzoza.pl

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Krakowska 33 32-500 Chrzanów