Grupa akrobatyczna Everest

Paweł Pater

Grupa akrobatyczna Everest

Objazdowa 56a/2c, Wrocław

(10)

O nas

Zdajemy sobie sprawę, że dzień w którym pary mówią sobie uroczyste „tak”, jest jednym z najważniejszych w ich życiu i zostaje na długo w pamięci.
By uświetnić uroczystość weselną jeszcze bardziej i sprawić, by goście nie mogli wyjść z zachwytu – oferujemy państwu możliwość organizacji opraw artystycznych i muzycznych uroczystości ślubnych i weselnych.
Delikatne realizacje bazujące na pomysłach pary młodej, odpowiednio dobrane do konceptu wesela, oraz utrzymujące klimat zaślubin sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny.

Na co dzień firma i grupa akrobatyczna Everest zajmuje się tworzeniem oryginalnych produkcji rozrywkowych od konceptu do pełnej realizacji.
Skupiając się na nietypowych gatunkach artystycznych, naszym celem jest tworzenie produkcji wykonywanych przez profesjonalnych artystów. W procesie opracowywania naszych prezentacji za każdym razem starannie dobieramy oprawę muzyczną, aby była ona spójna z klimatem oraz charakterystyką danej imprezy.
Posiadając wieloletnie doświadczenie sceniczne jesteśmy w stanie dostosować nasze występy do wszelkich niestandardowych warunków. Dzięki temu możemy pojawić się niemal na każdym evencie firmowym, imprezie okolicznościowej, festiwalu, pokazie mody, premierach produktów oraz na wielu innych wydarzeniach.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 5000 zł

Oferta - Grupa akrobatyczna Everest

Pokaz

1000 zł - 5000 zł

W ofercie przedstawionej w ZAŁĄCZNIKU znajdziecie Państwo pokazy naziemne (czyli na scenie) oraz pokazy powietrzne (czyli aerialowe).
Są to między innymi: pokazy akrobatyczne, taneczne, pokazy z użyciem rekwizytów, czy pokazy ogniowe.

Oferta zawiera:
- pokazy solowe
- pokazy w duetach
- pokazy grupowe
- pokazy świetlne
- pokazy fire show

Niektóre pokazy prezentowane w ofercie możemy wykonać w sali balowej, jak i również na zewnątrz (na powietrzu).
Wszystko zależy od od miejsca wesela, warunków technicznych danego pokazu oraz od warunków atmosferycznych.
Możemy zaproponować pojedynczy pokaz (z oferty) jak i również dłuższy program artystyczny.
Po zapoznaniu się z OFERTĄ zapraszamy do kontaktu :)

Opinie - Grupa akrobatyczna Everest

5

10 opinii

Dodaj opinię

MT

Marta T

Bardzo rozwojowe warsztaty z partnerowania, dużo ciekawych ćwiczeń, trafnych uwag, indywidualne podejście. Bardzo miła atmosfera. Ogromnie dziękuję za te zajęcia i do zobaczenia na kolejnych <3

3 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Agata B

Współpraca z artystami to czysta przyjemność. Niezapomniane widowisko, o którym rozmawiają nasi goście wiele tygodni po evencie. Wspaniałe wspomnienia, a co najważniejsze nasi goście doświadczają czegoś niespodziewanego i zapierającego dech w piersiach. Widać ogrom pracy, który wkładają artyści w występy na co dzień. Dziękujemy bardzo za możliwość współpracy ?!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Magdalena K

Bardzo ciekawe występy podczas przerw w meczu na Superpucharze Polski mężczyzn w Gliwicach. Interesująca choreografia dopasowana pod wydarzenie - gorąco polecamy! ;)

4 lata temu

Źródło: Facebook

TK

Tomasz K

Super pokazy! Polecam ??

5 lat temu

Źródło: Facebook

JM

Joanna M

Trzy niesamowite pokazy, zapierające dech: skrzynia cierpienia, duet mieszany, cyr wheel. Polecam serdecznie, zarówno formę pokazu jak i sam kontakt. Wielkie brawa dla artystów!!! Mam nadzieję, do zobaczenia!

5 lat temu

Źródło: Facebook

AK

Adela K

Jesteście niesamowici!!!!

5 lat temu

Źródło: Facebook

KW

Krystyna W

Pokazy zapierające dech...! Wróblewska Business Event, współpracuje z grupą Everest od ponad 10 lat i wciąż ma niedosyt! Piekielnie zdolni, profesjonalni a przy tym uśmiechnięci i życzliwi. Chcemy więcej i polecamy!!

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodym współpracujemy od ponad 10 lat, tym samym od kiedy istnieje nasza grupa Everest.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W ofercie znajdują się pokazy naziemne (na scenie) oraz pokazy powietrzne (aerialowe). Są to między innymi: pokazy akrobatyczne, taneczne, pokazy z użyciem rekwizytów, czy pokazy ogniowe. Oferta zawiera: pokazy solowe, pokazy w duetach, pokazy grupowe, pokazy świetlne, pokazy fire show.

Kontakt - Grupa akrobatyczna Everest

Grupa akrobatyczna Everest

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Objazdowa 56a/2c 54-511 Wrocław

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: