MagiaIluzji

Marcin Gogołowicz

MagiaIluzji

(1)

O nas

Idealne wesele powinno być efektowne i oryginalne, ale powinno także zapewnić gościom ekscytujące i niezapomniane wrażenia. Atrakcyjne i niepowtarzalne wesele z pewnością może zapewnić iluzjonista. Występ magika to szczególna rozrywka, dzięki której ten wyjątkowy dzień będzie obfitować w dodatkowe przeżycia.

Magiczne przedstawienie, które Państwu oferuję, może przyjąć postać zarówno iluzji z bliska, przy stołach gości, jak też formę pokazu scenicznego, w którym wszyscy goście znajdują się na parkiecie na wprost iluzjonisty. Obie formy występu przygotowane są w ten sposób, aby angażować gości, jednak podczas magii przy stołach widz ma bardziej bezpośredni kontakt z iluzją, która często dzieje się w jego dłoniach. Pokaz może składać się z jednego, wybranego przez Państwa rodzaju iluzji lub z obu rodzajów magicznego przedstawienia.

Moja Iluzja prezentowana jest z humorem i ukierunkowana na to co najważniejsze – na dobrą zabawę wszystkich gości.

Zapraszam do obejrzenia materiałów video oraz galerii zdjęć z pokazów.

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące szczegółów występu, ceny oraz wolnych terminów.

Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Marcin Gogołowicz

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 3000 zł

Oferta - MagiaIluzji

Pokaz

1500 zł - 3500 zł

Proszę o kontakt w celu wyceny poszczególnych pokazów. Cena uzależniona jest od formy pokazu, liczby gości, lokalizacji, oraz dnia tygodnia.

Opinie - MagiaIluzji

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JM

Jasik M

Pokaz Pana Marcina był na najwyższym poziomie. Oczarował wszystkich gości. Wystąpił u nas podczas kameralnej imprezy i zachwycił swoim profesjonalizmem. Jeden punkt programu przebijał następny. Super! Moi goście długo wspominali występ iluzjonisty i zgodnie stwierdzili, że do tej pory nic wspanialszego na imperazach nie spotkali. Pan Marcin jest osobą godną szczerego polecenia. Słowny i uczciwy. Profesjonalista w każdym calu. Dziękuję:)

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

7 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Pokazy iluzji

Kontakt - MagiaIluzji

MagiaIluzji

50-328 Wrocław

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: