Pałac Krobielowice

Krystyna Vaile

Pałac Krobielowice

Krobielowice 21-Pałac, Krobielowice

(10)

O nas

Pałac w Krobielowicach to miejsce na prawdziwie królewskie wesele. Do dyspozycji Pary Młodej jest oryginalna sala balowa, którą można udekorować zgodnie z motywem przewodnim wesela. Sala weselna jest bardzo przestronna i podzielona na dwie części, co pozwala na organizację przyjęcia dla różnej liczby Gości.

Doskonałe potrawy są przygotowywane na miejscu, zgodnie z upodobaniami uczestników. Goście mogą korzystać z atrakcji, takich jak: escape room, sauna, pole golfowe. Stylowe, pałacowe pokoje i apartamenty umilą wypoczynek po całonocnej zabawie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

210 zł - 330 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

90

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 100

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Grill

Kuchnia

Miejsca noclegowe

Ogród

Parking

Teren zamknięty

TYP SALI

Hotel na wesele

Pałac na wesele

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu romantycznym

Wesele w stylu rustykalnym

Oferta - Pałac Krobielowice

Menu weselne - Wariant 1

250 zł - 250 zł

Menu weselne - Wariant 2

330 zł - 330 zł

Opinie - Pałac Krobielowice

5

10 opinii

Dodaj opinię

PS

Patryk S

Jednym słowem -Miejsce wspaniałe!!!????

2 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Anna M

ok. jest sympatycznie, ładne otoczenie, można robić wycieczki po okolicy

2 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Marzena K

Dziękuję za świetną organizacje przyjęcia z okazji chrztu córki u Państwa. Wszystko bardzo dobrze przemyślane, kącik dla maluchów rewelacja, pyszne jedzenie, miła obsługa. Polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

II

Iza I

Super miejsce, bardzo klimatyczne jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju polecam ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁP

Łukasz P

Uwielbiam grać w tym miejscu! Rewelacyjny personel, świetne menu i za każdym razem udane wesele! Chce się wracać :) Polecam DJ Soundspace - Your Wedding & Event DJ

2 lata temu

Źródło: Facebook

EM

Ewa M

Piękny obiekt, czyste, przytulne wnętrza, pałacowy klimat i duch tamtych czasów... To wszystko otulone soczystą, wiosenną zielenią sprawiło że pobyt w pałacu na pewno trzeba będzie powtórzyć! Podstawą tego pięknego miejsca są ludzie, którzy go tworzą.... Spotkaliśmy się tu z niesamowitą otwartością na klienta. Uzyskaliśmy nieocenioną, bezinteresowną pomoc w kryzysowej sytuacji. Musiałam się chwilę zastanowić, czy aby na pewno jesteśmy wciąż w Polsce ? Śniadanie było pyszne i podane w królewski sposób przez uśmiechnięta Panią Kelnerkę. Wielkie woow! Dziękujemy za pobyt i jeszcze na pewno się zobaczymy :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

BC

Beata C

Organizowaliśmy w Pałacu 50-te Urodziny mojego brata. Mogę z czystym sumieniem polecić Pałac Krobielowice. Klimatyczne miejsce, bardzo dobra współpraca z Panią Eweliną-dyrektorem. Sprawne ustalenia, a potem zgodna z nimi realizacja. Pięknie i elegancko przygotowana sala, wszyscy goście chwalili potrawy, żałowali, że nie są fizycznie w stanie wszystkiego spróbować. Przebojem były kluseczki śląskie, świetnie przygotowane mięso, sosy i dobre surówki. Przepyszny był też rosół z robionym makaronem. Polecam miejsce i obsługę. Dziękuję bardzo kucharzom przygotowującym potrawy, dziękuję Pani Ewelinie za współpracę i serdecznie dziękuję Pani Krystynie za przedstawienie nam historii Pałacu. Dziękuję państwu kelnerom za czuwanie i pomoc przez cały czas naszego pobytu. Cieszę się, że znalazłyśmy to miejsce na naszą rodzinną uroczystość. Pozdrawiam cały zespół i życzę powodzenia.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

20 lat

Kontakt - Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice

Krobielowice 21-Pałac 55-080 Krobielowice

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: