Chata Walichnowska

Katarzyna Marszałkowska

Chata Walichnowska

Prusak 23, Sokolniki

(1)
Pokaż telefon

O chacie

Chata Walichnowska jest obiektem położonym w samym Centrum Polski przy głównej trasie S-8 Wrocław – Warszawa. Od zawsze wyróżnia go gościnność, miła obsługa, regionalne specjały Szefa Kuchni oraz niepowtarzalna, rodzinna atmosfera.Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (100 km od Łodzi, 250 km od W-wy, 100km od Wrocławia) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem dla zorganizowania szkolenia, konferencji, bankietu firmowego, a przede wszystkim wesela oraz wielu innych atrakcji według życzenia klienta.

Restauracja specjalizuje się przede wszystkim w kuchni polskiej. Podawane są smaczne, tradycyjne posiłki, w dużej gramaturze bez polepszaczy i konserwantów, przygotowywane na bieżąco, dostępne dla każdej kieszeni.

Wnętrze lokalu utrzymane jest w stylu góralskiej chaty. Pierwsze wrażenie po wejściu to niezwykle ciepła i przyjazna atmosfera, która powstaje dzięki sosnowemu wykończeniu, w które są wkomponowane kamienne kominki. W centrum uwagi znajduje się grill, gdzie klient widzi, w jaki sposób pieczone jest mięso oraz ryby. Obok restauracji znajduje się duży parking i plac zabaw dla dzieci . Ponadto obiekt jest monitorowany przez całą dobę.

200 zł - 270 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

hotel-bed

27

MIEJSCA NOCLEGOWE

couple-man-woman

90 - 180

LICZBA GOŚCI

house-1

1

LICZBA SAL

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Karczma na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu retro

Wesele w stylu rustykalnym

Oferta

Menu weselne - Wariant 1

200 zł - 240 zł

Cena bez poprawin

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

LZ

Lucyna Z

Wszystko OK. Polecam

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najmocniejszą stroną jest pyszne jedzenie, którym pragniemy zadowolić każdego gościa . Dodatkowo klimat drewnianej chaty wpływa na niepowtarzalny klimat i urok tego miejsca. Każdy poczuje się u nas swobodnie . Serdecznie zapraszamy

Wolne terminy

Kontakt

Chata Walichnowska

website facebook

Prusak 23 98-420 Sokolniki

19 km od Wielunia

11 km od Wieruszów

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: