ANNA KARA

Zespół ANNA KARA

ANNA KARA

Józefa Piłsudskiego 8/1, Kraków

(25)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

W autorskiej galerii Anny Kary przy ul. Piłsudskiego 8/1 w Krakowie oraz ul. Mokotowskiej 5/2 w Warszawie, można znaleźć niepowtarzalne wzory sukien ślubnych.

Projekty charakteryzują się wyjątkową estetyką i jakością wykonania oraz najlepszej jakości naturalnymi tkaninami.

Kolekcje Anny Kary to połączenie prostej, klasycznej formy z elementami subtelnej ekstrawagancji. Adresowane są do kobiet przywiązujących wagę do tradycji, ale nie ulegającym stereotypom.

Najważniejszym celem, jaki towarzyszy tworzeniu sukni jest, aby wszystkie kobiety mogły poczuć się w nich wygodnie i naturalnie a zarazem atrakcyjnie i z klasą.

ILOŚĆ SUKIEN

149

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Anna Kara

4.6

25 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

W

Wiola

Suknie była piękna

2 lata temu

M

MK

Jeśli macie taką możliwość, polecam umówić się na wizytę w salonie w tygodniu. W weekendy jest zdecydowanie więcej osób, stąd zdarzają się opóźnienia, bądź trzeba szybko kończyć swoją turę (za pierwszym razem nie obejrzałam wszystkich sukienek, które chciałam). Natomiast w tygodniu, przy znacznie mniejszej liczbie osób w salonie, pełen komfort oglądania, przebierania, rozmowy z przemiłymi paniami z salonu. Krakowski salon wraz z atmosferą i obsługą na 5+. Suknia była tak piękna i eteryczna, że nawet o 5 rano wygląda się lekko i zwiewnie.

2 lata temu

PS

Patrycja S

Świetna i profesjonalna obsługa.

5 lat temu

DW

Danu W

Najpiękniejsze suknie na świecie ! Lekkie, zwiewne, wygodne, skromne ale jakże kobiece i romantyczne! polecam tym, którzy szukają czegoś wyjątkowego. Cenowo niestety jest tu różnie i nie na każda kieszeń. Obsługa profesjonalna i miła, a Krakowski salon w przeuroczym stylu!

5 lat temu

DW

Danu W

Najpiękniejsze suknie na świecie ! Lekkie, zwiewne, wygodne, skromne ale jakże kobiece i romantyczne! polecam tym, którzy szukają czegoś wyjątkowego i m

5 lat temu

BS

Beata S

Obsługa bardzo miła i profesjonalna, zawsze gotowa do pomocy, suknie piękne ale nie na każdą kieszeń.

6 lat temu

H

Honorata

Fantastyczna wizyta. Mierzyłam tyle sukienek ile chciałam. Obsługa bardzo miła, profesjonalna i pomocna. Suknie cudowne tylko szkoda, że ceny wysokie. Zdecydowanie polecam!

6 lat temu

Wolne terminy

Kontakt - Anna Kara

ANNA KARA

website facebook instagram youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6762129712

Józefa Piłsudskiego 8/1 31-109 Kraków

240 km od Wrocławia

68 km od Tarnowa

99 km od Gliwic

71 km od Katowic

64 km od Sosnowca

Anna Kara poleca

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: