Butik Aśka

Danuta Raplewicz

Butik Aśka

Zamkowa 12, Zielona Góra

(5)

O nas

Pracujemy z renomowanymi,światowej slawy firmami jak : MAGGIE SOTTERO,JUSTIN ALEXANDER, SINCERITY, SWEETHEART, EDDY K., ANNAIS, SOTTERO and MIDGLEY,AGORA, dla których tworzą znani wloscy,amerykańscy i hiszpańscy projektanci. Staramy się dla Was,przyszle Panny Mlode,aby nasze kolekcje byly zawsze z najlepszego gatunku materialów i nie odbiegaly od światowych trendów,dlatego kilka razy w roku jesteśmy na targach mody ślubnej w Mediolanie,Barcelonie,Amsterdamie i Essen,gdzie zamawiamy nasze kolekcje.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 5000 zł

ILOŚĆ SUKIEN

362

Opinie - Butik Aśka

4.8

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

EM

Edyta M

Super obsługa- kobiety znają się na rzeczy i są bardzo sympatyczne. Nie wciskają na siłę sukni tylko naprawdę starają się doradzić tak by Pannie Młodej odpowiadała. Po 2 wybór sukien również jest duży, chociaż dzięki sympatycznej obsługi nie musiałam dużo ich przymierzać ponieważ wiedziały jaka będzie mi najlepiej odpowiadać. Serdecznie polecam.

7 lat temu

P

Paulina

Polecam innym pannom młodym Salon Ślubny Aśka. Miejsce to posiada duży wybór sukien ślubnych \"z wyższej półki\", idealny dla Pań, które mają swoją wizję i pragną ją zrealizować. Obsługa również na bardzo wysokim poziomie-Pani, która się mną zajmowała, była bardzo pomocna i proponowała suknie dokładnie takie, jakimi byłam zainteresowana. Ceny sukien ślubnych nie najniższe, ale proporcjonalne do ich wyglądu i jakości:)

7 lat temu

MM

Magdalena M

Polecam salon na zamkowej 12. Bardzo miła obsługa i fachowa. Pani bardzo pomocna i znająca się na rzeczy, bardzo symantyczna. Gorąco polecam :)

8 lat temu

A

Anna

Bardzo miła obsługa i piękne suknie.jechalismy specjalnie ponad 200 km aby kupic suknie , bo zobaczyłam na tej stronie ze najładniejsze suknie sa w salonie Aśka w zielonej gorze.

8 lat temu

A

Aneta

Bardzo wysoka jakość przy dobrej cenie. Super atmosfera podczas przymiarki w 3 salonach :)

8 lat temu

Kontakt - Butik Aśka

Butik Aśka

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zamkowa 12 Zielona Góra

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: