Celia

Celia

Ul. Duża 3, Kielce

(8)

O nas

CELIA od wielu lat projektuje i szyje oryginalne i wyjątkowe suknie ślubne i wizytowe według najnowszych trendów światowej mody, przy użyciu najwyższej jakości tkanin, koronek i dodatków.
Zapraszamy kobiety, które chcą wyglądać elegancko, wyjątkowo i niepowtarzalnie.
Doradzimy i dopasujemy suknie do każdego typu sylwetki i urody.
CELIA zadba o wasze piękno.

Opinie - Celia

2.43

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

PW

Paulina W

Szyłam suknie w salonie CELIA i to była najgorsza decyzja w moim życiu, której do dzisiaj żałuje... Na pierwszym spotkaniu, pani ,,projektantka”, obiecuje wszystko co chce klientka. Jednak nijak ma się to do wizji końcowej. Przyszłam ze swoim projektem sukni, oczywiście nie było z niczym problemu - wszystko uszyje. Problem pojawił się jak zaczęła podejmować sama decyzje co do szczegółów sukni i SAMA ZMIENIAŁA KONCEPCJE, bo jak twierdzi ,,czuje klientki” i wie w czym będzie im lepiej. Kłopotem jest jednak, każda najmniejsza poprawka. Brak wyboru koronek, mały asortyment, szycie również pozostawia wiele do życzenia, elementy przyklejane klejem, po czasie odpadają… Za to pani świetnie oszukuje na pieniądze i kłamie prosto w oczy. I NAJWAŻNIEJSZE- suknia szyta na specjalne zamówienie - przed ślubem została wykorzystana do sesji zdjęciowych. Wróciła brudna i poszarpana. Mało tego, szanowana pani artystka chciała SPRZEDAĆ sukienkę, zaznaczę, że z mojego projektu, szytą na zamówienie (nie z wystawy). Oczywiście bez mojej zgody i po zapłacie 2000 tys zaliczki. Gdyby nie moja interwencja pewnie tak by się stało. Przy odbiorze sukni nagle jej cena wzrosła o 1000 zł, pani zabiera suknie, chowa za sobą i nie wydaje klientce. Nadal jestem pod wrażeniem z jaką łatwością niektórym przychodzi oszustwo. Jeśli nie chcecie, żeby ktoś zniszczył Wam ten dzień, omijajcie ten pseudo salon szerokim łukiem.

1 rok temu

MP

Małgorzata P

Jestem Bardzo zadowolona z usług. Do Salonu przyszłam z gotowym projektem wymarzonej sukni, którą upatrzyłam w jednym z drogich salonów. Pani Cecylia specjalnie pojechała do salonu w Warszawie, w którym była suknia, jaką się inspirowałam . Po kilkunastu tygodniach wyszłam z salonu z suknią jeszcze piękniejszą niż na projekcie- dzięki fachowym poradom, dobraniu fasonu do mojej sylwetki, uwzględnieniu moich \"fanaberii\" przeróbką według moich oczekiwań :) Suknia jest wygodna, wykonana starannie i precyzyjnie. Cena sukni była rozsądna, ustalona \"z góry\" , zawierało się w niej wszystko: suknia, welon, halka, jeśli bym chciała- również Tren. Polecam w 100% .

4 lata temu

A

Anna

Przy zachęcaniu pani Celia obiecuje dyspozycyjność, profesjonalizm itp itd niestety kiedy zapłaciłam pieniądze obsługa drastycznie się zmieniła. Tandetne nieprofesjonalne szycie suknia rozleciała mi się od razu po odebraniu, kiedy prosiłam po poprawki Pani Krawcowa robiła to od niechcenia, po paru minutach na zapalecZu wyniosła suknie twierdząc ze nie da siw inaczej. Bardzo nieprzyjemna kobieta. Zostawiłam u niej ,, majątek „ za nic. Suknie zaniosłam do zwykłej krawcowej na ,,wsi” i uratowała sytuacje ponad to miała większe pojęcie i była bardziej profesjonalna od pani celi. Nie polecam !!!!!!!!!!!

4 lata temu

PZ

Paulina Z

Suknia w której poszłam do ślubu od Pani Cecylii była przepiękna, modna, lekka i wygodna. To prawda, że pani Cecylia ma swoją artystyczną wizję... i nie każdemu to odpowiada. Wiecie czemu? Bo dziewczyny chciałby słuchać, że wyglądają pięknie nawet w szaro-burej bezie która je zniekształca. Natomiast pani Pawlak ma \"oko\" i widzi, w czym komu jest dobrze. Nie zawsze to co się podoba jest dla nas odpowiednie! Widzę jak kobiety idą do ślubu w sukniach niby drogich z niby dobrych salonów i to jest kicz i komedia, wyglądają strasznie, suknie za długie, odstające podeptane, nikt się nimi przed ślubem nie zajął. i nikt nie miał odwagi powiedzieć prawdy! Bo liczy się, żeby towar wypchnąć. Moja suknia w rozsądnej cenie wyglądała świetnie i za to będę chwalić salon CELIA.

5 lat temu

M

Marta

Pani uważa się za wielką artystke, jest arogancka i nieprzyjemna, suknie słabej jakości

5 lat temu

AJ

Asia J

CELIE poleciły mi dwie moje koleżanki które były bardzo zadowolone z tego jak ubrała je Pani Cecylia. Właśnie jestem po swoim ślubie, dzięki Pani Cecylii był to mój najpiękniejszy dzień w życiu. Suknia była taka, jaką sobie wymarzyłam, wszyscy goście cały czas mnie komplementowali i dopytywali kto ubierał mnie do ślubu. Pozdrawiam i polecam !

5 lat temu

M

Marta

Marta Ksel 11.07.2015 r. Kojarzy juz pani?

6 lat temu

Kontakt - Celia

Celia

Ul. Duża 3 25-304 Kielce

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: