Carolina Novia

Karolina

Carolina Novia

Ul. Długa 23, Kraków

(31)

O nas

Firma Karolina powstała w 1989 roku i nastawiona jest głównie na propagowanie najnowszych trendów mody ślubnej. Współpracuje z prestiżowymi markami zagranicznymi i krajowymi. Salony Ślubne marki Karolina zapewniają miłą, komfortową, a przede wszystkim profesjonalną obsługę.

ILOŚĆ SUKIEN

695

Opinie - Carolina Novia

4.61

31 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Małgorzata G

Najgorszy salon sukien ślubnych w Krakowie! Miesiąc przed ślubem zostałam bez sukni ślubnej, pomimo zapewnień od strony personelu, ze sukienka będzie gotowa z 2 miesięcznym opóźnieniem (pierwsza przymiarka miała być w maju a ślub w sierpniu) okazało się, ze w połowie lipca sukni nie ma... ale będzie... tylko nie wiadomo kiedy! Porażka! Nerwy, stres i na prawdę poniżające traktowanie ze strony obsługi salonu. Na dodatek dowiedziałam się, ze jak wezmę od nich zaliczkę to i tak szybko wrócę, bo nikt mi w takim szybkim tempie nie uszyje sukienki. Na szczęście w całym Krakowie istnieją jeszcze odpowiedzialne salony, które swoich klientów traktują z szacunkiem i wymarzona sukienka została przygotowana dla mnie w ciągu tygodnia! Carolina to najgorszy wybór i dodatkowo sam stres!!!

1 rok temu

avatar

Michalina

Polecam panią Martę! Bardzo profesjonalna obsługa, łatwość umówienia terminu, wszystko na czas.

2 lata temu

AS

Agnieszka S

Witam Ślub brałam jakiś czas temu i również zakupiłam w salonie Carolina Novia swoją pieķna, wymarzoną suknie. W zeszłym roku przyprowadzułam tutaj dlatego przyjaciółkę, która również zakupiła swoją suknię ślubną.Obie jesteśmy bardzo zadowolone z profesjonalnej obsługi jak również z obszernej oferty salonu. Nadmienię ,że cena naszych sukien po rabacie była bardzo przystępna. Gorąco polecam Salon Sukien Ślubnych CAROLINA NOVIA ,jestem pewna,że będą Panie obsłuzone na najwyższym poziomie AGNIESZKA

2 lata temu

avatar

Ewelina N

Cóż. Pani potraktowała mnie z góry. Od razu założyła, że trafiła na frajerkę, której może wcisnąć cokolwiek. Jestem kobietą plus size i zależało mi, ale ktoś doradził jaki fason będzie dla mnie najlepszy. Niestety według pani z salonu Carolina stwierdziła, że skoro jestem gruba to mogę wyglądać jak wielka beza. Wręcz dała mi do zrozumienia, że powinnam schudnąć. Osobiście nie polecam. Nie czułam się tam komfortowo, a jedynie wpadłam w jeszcze większe kmpleksy. Nie tak powinna się czuć panna młoda wybierając wymarzoną suknię. Bez względu na swoje gabaryty!

2 lata temu

avatar

Karolina P

Z usług salonu byłam bardzo zadowolona, pomoc przy wyborze sukni, miła obsługa

4 lata temu

SS

Sylwia S

Zakup sukni w salonie sukien Caroline Novia na ulicy Długiej 23 to strzał w dziesiątkę. Szeroki asortyment, a ceny adekwatne do jakości sukien. Najbardziej w salonie urzekło mnie podejście asystentki (Pani Marty). Pani Marta jest prawdziwą profesjonalistką: wysłuchała wszelkich zastrzeżeń, zachcianek a potem dopasowała do nich suknie ślubną i dodatki, a co najważniejsze nie wciska nic na siłę . Myślę, że lepiej wybrać nie mogłam <3 Dziękuje .

5 lat temu

M

Monika

Salon super obsluga bardzo pomocna na pierwszy rzut ok salon wydawal sie ze bedzie bardzo drogi wiec bylam mile zaskoczona cena za moja sukienke.

5 lat temu

Kontakt - Carolina Novia

Carolina Novia

ul. Długa 23 31-150 Kraków

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: