Salon Sukien Ślubnych Dolores

Dorota Król

Salon Sukien Ślubnych Dolores

Ul.Komuny Paryskiej 62, Wrocław

(9)

O nas

Salon sukien ślubnych Dolores to miejsce, gdzie marzenie Panny Młodej jest dla Nas najważniejsze. W Naszym salonie PIĘKNO idzie z duchem czasu, jest nieustająco eksplorowane i odkrywane przez zmienną i kapryśną modę.
Dolores to nie tylko przeobrażające kreacje ślubne – to magia miejsca, profesjonalna obsługa i pomoc w kreowaniu ślubnego wizerunku. Największą radość i satysfakcję sprawiają nam zadowolone klientki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomniany.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2800 zł - 4800 zł

ILOŚĆ SUKIEN

5

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Salon Sukien Ślubnych Dolores

4.73

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

K

Klaudia

Mila atomosfera i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie !

2 lata temu

BK

Basia K

Bardzo polecam salon p. Doroty. Profesjonalna obsługa z doradztwem na najwyższym poziomie. Duży wybór sukienek, możliwość modyfikacji. Z pewnością p. Dorota pomoże dobrać suknię, która współgra z panią młodą.

5 lat temu

Z

Zuzanna

Zdecydowanie polecam wizytę w salonie Dolores. Suknie z dobrej jakości materiałów, szycie z wymiarów od podstaw i przede wszystkim cudowna Pani Dorota, która zadbała o odpowiednią atmosferę i bardzo dobrze dobrała krój sukni do mojej figury, z uwzględnieniem moich uwag. Jako jedyna (byłam w dwóch innych salonach w tym dniu) nie tylko zwróciła uwagę na skrzywienie kręgosłupa, ale pokazała, w jaki sposób można je zatuszować. Wyszłam szczęśliwa z zamówioną suknią. Jedna uwaga: to mały salon, więc lepiej wybrać się się z maksymalnie trzema osobami towarzyszącymi, żeby mieć większy komfort mierzenia.

6 lat temu

BK

Basia K

Pani Dorota jest bardzo pomocna w wyborze sukni ślubnej. Wychodzi z inicjatywą i pomaga dobrać odpowiedni krój sukni. Polecam!

6 lat temu

N

Nela

Nie jestem zadowolona z obsługi tego salonu. Pani Dorota, zamiast doradzać zachwala każda sukienkę, którą się przymierza. Odniosłam wrażenie, że za wszelką cenę chce żeby zamówiono u niej suknię. Zapewnia, że każda przeróbka jest możliwa. U mnie wymyśliła coś takiego, że miałam duży problem z założeniem sukni tak żeby nie poburzyć fryzury i makijażu... Mając doświadczenie powinna przewiedzieć takie rzeczy, a nawet nie chciała przyznać się do błędu tylko zapewniała, że wszystko jest dobrze... Dużo ściemniania. Sukienki przychodzą z opóźnieniem, mimo zapewniania ze będą na czas, a później mało czasu na przeróbki. Przy każdej wizycie zapewnianie, że będą nowe modele spinek i biżuterii - niestety się nie doczekałam... Sukienki bardzo ładne, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.

6 lat temu

M

Monika

Zdecydowanie polecam. Pani Dorota umie bezbłędnie dobrać suknie do figury a przy tym jest bardzo ciepłą i profesjonalną osobą. Zawsze można liczyć na jakiś rabat a zamawiając suknie zmienić w oryginalnym kroju bardzo wiele a nawet połączyć dwie suknie :) Suknie są bardzo wygodne, dobrze dopasowane i przede wszystkim przepiękne.

6 lat temu

G

Grażyna

Bardzo polecam Panią Dorotę z salonu Dolores. Jestem to właściwa osoba na właściwym miejscu. Potrafi idealnie dopasować suknię do sylwetki i stylu, a przy tym wszystkim widać, że sprawia jej to wielką przyjemność. Ponadto jest w stanie wykonać poprawki nawet kilka dni przed ślubem. POLECAM

6 lat temu

Kontakt - Salon Sukien Ślubnych Dolores

Salon Sukien Ślubnych Dolores

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Ul.Komuny Paryskiej 62 50-451 Wrocław

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: