Emilia Salon Sukien Ślubnych

Emilia Salon Sukien Ślubnych

Ul. Juliusza Słowackiego 6, Myślenice

(4)

O nas

W czasie ślubu jak i wesela najwięcej emocji zawsze budzi suknia ślubna i ona też wymaga największych starań.
Wiadomo! Każda Panna Młoda powinna wyglądać zjawiskowo, to na niej skupia się uwaga gości i to jej sukienka wywoływać będzie najwięcej komentarzy. Suknie ślubne są tak różnorodne, jak różne bywają gusta Pany Młodej, więc wybór musi być olbrzymi!
Warto jednak pamiętać o tym, że dobrze dobrane suknie ślubne powinny spełniać kilka warunków. Przede wszystkim kreacja musi podobać się Pannie Młodej, ale też powinna być wygodna, wszak to w niej będzie tańczyć na weselu!

Wybór i poszukiwania odpowiedniej sukni ślubnej należy rozpocząć najlepiej około 8 miesięcy przed ślubem. Powinniście pamiętać, że termin realizacji zamówienia waha się w granicach od 2 do nawet 8 miesięcy. Pamiętajcie, że najgorętszy sezon weselny trwa mniej więcej od marca do października.
Pierwszym krokiem przy wyborze sukni powinien być wybór koloru. Oczywistym wydaje się biały. Co jednak jeśli nasza karnacja nie pasuje do żadnych odcieni bieli? Przyszłe panny młode powinny starać się wybrać taki kolor, w jakim czują się i wyglądają dobrze: ecru, złoty, róż… W dzisiejszych czasach już nawet czerń jest dozwolona. Jednym słowem, najważniejsze, aby Wasza cera w danym kolorze wyglądała promiennie, świeżo i kwitnąco.

Opinie - Emilia Salon Sukien Ślubnych

4.8

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Magda

Bardzo miła i profesjonalna obsługa :) Pani krawcowa robi dokładnie taką suknię, jaką klientka sobie wymarzy. Wszystko jest wcześniej uzgadniane i potem na bieżąco mierzone i ewentualnie poprawiane. Gorąco polecam!!! :)

11 miesięcy temu

W

Wiola

Pani obsługująca super .. umie doradzić .. jeszcze mnie czeka parę przymiarek .. ale mam nadzieję i suknia gotowa mnie zachwyci

3 lata temu

RB

Renata B

Salon rewelacja pani w salonie zna się na tym co sprzedaje i nie wciska umie doradzć

6 lat temu

SK

Sylwia K

Bardzo miła obsługa, cenne rady i miła atmosfera. juz za kilka dni przymiarki :) mam nadzieje ze efekt koncowy równie miło mnie zaskoczy :)

6 lat temu

Kontakt - Emilia Salon Sukien Ślubnych

Emilia Salon Sukien Ślubnych

Ul. Juliusza Słowackiego 6 32-400 Myślenice

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -13:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: