EVITA Studio Mody wieczorowej i ślubnej dla Pań i Panów

EVITA Studio Mody wieczorowej i ślubnej dla Pań i Panów

EVITA Studio Mody wieczorowej i ślubnej dla Pań i Panów

Al. Pokoju 20, Kraków

(27)

O nas

Salony EVITA posiadają profesjonalną pracownię szycia sukien wieczorowych na miarę dla mam i gości weselnych. Zapraszamy.

ILOŚĆ SUKIEN

151

INFORMACJE DODATKOWE

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - EVITA Studio Mody wieczorowej i ślubnej dla Pań i Panów

4.51

27 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

K

Katarzyna

Świetna kompetentna obsługa- salon bardzo dobrze zaopatrzony, sprawna przymiarka, a krawcowe o złotych rękach. Bardzo polecam.

6 lat temu

A

Ada

Najlepszy salon w Krakowie. Obsługa pełen profesjonalizm. Panie są bardzo życzliwe, pomocne, radosne :) Każdemu polecam :)

6 lat temu

KM

Katarzyna M

Panie Konsultantki były bardzo miłe i pomocne. Suknia spełniała moje oczekiwania, była bardzo wygodna choć fason dość wymagający. Bardzo dziękuje Panią z salonu za pomoc i cierpliwość :)

6 lat temu

avatar

Alicja K

Bardzo miła i profesjonalna obsługa salonu, która sprawia, że z chęcią się tam wraca. Z przyjemnością i stanowczością polecam ten salon innym pannom młodym oraz wszystkim kobietom które poszukują wymarzonych kreacji (nie tylko ślubnych).

7 lat temu

avatar

Basia M

Polecam ten salon z czystym sumieniem!;) Co prawda wygląd budynku salonu przy Al. Pokoju nie powala ale atmosfera w salonie jest wspaniała. Panie są bardzo miłe i w 100% poświęcają się Pannie Młodej - ja czułam się naprawdę wyjątkowo, szczególnie gdy miałam na sobie \"tą jedyną\" :D Wybór sukni jest ogromny - większy niż w większości Krakowskich salonów razem wziętych. I można się dogadać w każdej kwestii;) Na prawdę szczerze polecam!

7 lat temu

K

Kasia

W tym salony wybrałam wymarzoną suknię ślubną :) Obsługa jest znakomita, panie znają się na swojej pracy, uważnie słuchają, czego szuka przyszła panna młoda, doradzają i pokazują mnóstwo różnych modeli sukien. Jeśli chodzi o ceny to uważam, że są adekwatne do jakości sukien, modele z kolekcji 2017 i 2018 są droższe, ale uważam, że warto zapłacić tą cenę, aby w dniu ślubu wyglądać wyjątkowo :) Polecam ten salon :) Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzin w tym salonie:)

7 lat temu

JS

Justyna S

W salonie panuje świetna atmosfera, a dzięki wykwalifikowanej obsłudze wybór wymarzonej sukienki staje sie łatwiejszy :)! Zdecydowanie polecam wszystkim panną młodym

7 lat temu

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa :) Jesteśmy zadowolone, że nasze szkolenia, pogłębianie wiedzy w zakresie obsługi i obowiązujących trendów spotykają się z uznaniem i zadowoleniem naszych klientów a to najlepsza dla nas nagroda. Do zobaczenia teraz może przy wyborze sukni wieczorowych.

Kontakt - EVITA Studio Mody wieczorowej i ślubnej dla Pań i Panów

EVITA Studio Mody wieczorowej i ślubnej dla Pań i Panów

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Al. Pokoju 20 31-564 Kraków

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

11:00 -19:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

NAJWIĘKSZY SALON MODY ŚLUBNEJ I WIECZOROWEJ W MAŁOPOLSCE!!! Zapraszamy również do naszych salonów w KRAKOWIE al. Pokoju 20 i ul. Długą 15. W KATOWICACH ul. Chopina 6 i w TYCHACH ul. Mikołowska 64. Salon w Tychach czynny od poniedziałku do soboty codziennie od 10:00 do 20:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: