avatar

Hermago

Ul. Targowa 8 / 1, Tarnów

(11)

O nas

Opinie - Hermago

4.71

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

M.Stasiewicz

Z całego serca polecam zakupienie sukni w tym salonie. Opiekowała się mną Pani Justynka, miła,sympatyczna, pomocna i profesjonalna osoba. Suknie zakupiłam ponad rok przed ślubem, mieszkam za granicą a na sam ślub przyjechałam 2 tyg wcześniej, P.Justynka dostosowała się do mnie nie było problemu z terminem do przymiarek i dopasowaniu sukni, Pani krawcowa spisała się na medal. Suknia cudowna, moja wymarzona, piękne się prezentowała i bardzo dobrze się w niej czułam. Wiele gości mówiło mi że jest przepiękna. P Justynka dobrała piękne dodatki w postaci kolczyków oraz bransoletki, dzięki temu przebiłam uszy zaraz po wyjściu z salonu by tego dnia czuć się pięknie i wyjątkowo . Bardzo dziękuję za współpracę,aż żal że ślub tak szybko minął. Pozdrawiam Marzena S.

9 miesięcy temu

MT

Monika T

Polecam salon Hermago profesjonalna obsługa i gwarantowane zadowolenie

6 lat temu

AS

Anita S

Bardzo duży wybór pięknych sukni. Miła i fachowa obsługa.

7 lat temu

IK

Ilona K

Bardzo miła atmosfera

8 lat temu

JB

Joanna B

Obsługa w salonie przy doborze sukni jest bardzo miła, Panie trafnie proponuję sukienki na podstawie opisu i wskazanych sukni. Pomagają przy ubraniu sukni i bez problemu można jedną suknię przymierzyć dwa razy, żeby sobie przypomnieć jak wygląda. Salon może nie jest zbyt nowoczesny, nie ma takiego klimatu jak inne, ale to przecież nie jest najważniejsze

8 lat temu

MG

Malgorzata G

Mila obsługa

8 lat temu

BS

Barbara S

Bardzo gorąco polecam salon \"Hermago\" w Tarnowie. Obsługa profesjonalna - suknia przymierzona jako pierwsza okazała się tą jedyną. Jedyne co zmieniłabym w salonie, to większy wybór sukien w nietypowych rozmiarach.

8 lat temu

Kontakt - Hermago

Hermago

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Targowa 8 / 1 33-100 Tarnów

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: