Juliette Atelier
Juliette Atelier Warszawa
(34)
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(32)
Zobacz profil
Atelier Viola Piekut
Atelier Viola Piekut Warszawa
(27)
Zobacz profil
ADDA Atelier Anastasiia Serebriakova
ADDA Atelier Anastasiia Serebriakova Warszawa
(12)
Zobacz profil
Herm's Bridal Boutique

Agata, Magda, Iwona

Herm's Bridal Boutique

Nowolipki 14, Warszawa

(39)

O nas

W salonie firmowym Herm’s Bridal mieszczącym się w Warszawie, przy ulicy Nowolipki 14, znajdziemy suknie utrzymane w tonie nie tylko klasycznej elegancji, ale także suknie typu fusion, których kolekcje oparte są na wnikliwej analizie światowych trendów mody. Znajdziemy tu kreacje wyjątkowe, niebanalne, suknie powstałe z ekskluzywnych, najlepszych gatunkowo tkanin, dopracowane w każdym szczególe.
Pracownicy salonu do każdej z pań podchodzą bardzo indywidualnie, starają się pomóc w doborze idealnej kreacji, która nie tylko podkreśli urodę przyszłej panny młodej, ale stanie się też odzwierciedleniem jej charakteru.

ILOŚĆ SUKIEN

32

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Herm's Bridal Boutique

4.77

39 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

IT

Iza T

Nie polecam salonu Herm’s bridal. Co do obsługi, pani która mnie obsługiwała zmieniła podejście dopiero w momencie, gdy zdecydowałam się na zakup. Ale największym hitem było to, gdy na pierwszej przymiarce jasno powiedziałam co jest do poprawy i umówiłam się już na druga przymiarkę (miała to być ostatnia, po której tego samego dnia miałam odebrać suknie ze względu na to, że miałam do przejechania 200 km). Na drugiej przymiarce okazało się, że ze suknią praktycznie nie było zrobione nic (oprócz trenu), czyli nie była zwężona ani nie były wszyte miseczki w biuście. Pani krawcowa wmawiała mi, że nie chciałam żadnych poprawek, czyli chciałam pójść w za dużej sukni ślubnej za którą płaci się kupę kasy. No jasne. Cały czas powtarzała, że w sumie to tu nie da się nic zwęzić, bo taki model wybrałam. Ale gdy kupowałam suknie to Pani zapewniała, że można ją idealnie dopasować. Ostatecznie musialam umówić się na kolejną przymiarkę (która była już tylko 5 dni przed ślubem! I jechać kolejny raz 200 km). Dodatkowo, nie chcę twierdzić na 100 % ale ozdoby na sukni wystawowej były inne niż na sukni, którą dostałam. Jednak to nie był problem bo i tak były ładne.

7 miesięcy temu

MP

Mariola P

Serdecznie polecam salon Herm's Bridal. Pani Agata mistrzyni w swoim fachu. Doskonale zna się na swojej pracy. W dniu dzisiejszym wybrałam u Państwa w salonie swoją wymarzoną suknię ślubną i jestem nią zachwycona. Polecam wszystkim Pannom Młodym. Strzał w 100% 👰

7 miesięcy temu

AM

Aleksandra M

Duży wybór pięknych sukni, profesjonalne doradztwo i najlepsza w tej dziedzinie - Pani Agata! Serdecznie polecam.

3 lata temu

AO

Ada O

Obsługa w salonie - pierwsza klasa. Tylko dzięki profesjonalnemu oku konsultantki znalazłam tę jedyną, wymarzoną suknię. Krawcowa, pani Ania to cudotwórczyni, która w kilka dni dopracowała suknię perfekcyjnie. Piękne suknie, niezłe ceny, pełna profeska. Polecam! :)

4 lata temu

avatar

Olesia C

Najlepszy salon, najpekniejsze suknie!!!!

4 lata temu

avatar

Mariia M

Super salon!

4 lata temu

MW

Małgorzata W

Szczerze polecam. Obsługa na wysokim poziomie, p.Iwona najlepsza, zwracała uwagę na wszystkie detale. Dużo podpowiadała i pomagała, włącznie gdzie kupić koszulę dla pana młodego. Suknie w salonie przepiękne, ciężko się było zdecydować, tym bardziej, że ceny bardzo przystępne:) Moja okazała się oczywiście najpiękniejsza :D Polecam Salon Herm\'s wszystkim przyszłym pannom młodym.

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Około 10 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Suknie ślubne.

Kontakt - Herm's Bridal Boutique

Herm's Bridal Boutique

Nowolipki 14 01-019 Warszawa

Polecani z kategorii salon sukien ślubnych

Laurelle
Laurelle Warszawa
(27)
Zobacz profil
AVENUE 22
AVENUE 22 Warszawa
(4)
Zobacz profil
Atelier vie de château
Atelier vie de château Warszawa
(4)
Zobacz profil
The-A fashion Ekskluzywne Suknie Ślubne
The-A fashion Ekskluzywne Suknie Ślubne Warszawa
Zobacz profil

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: