LILA BIANCA Salon Ślubny

Agnieszka

LILA BIANCA Salon Ślubny

Długa 19, Brzeg

(2)

O nas

LILA BIANCA to miejsce, w którym się zakochasz.
W naszym Salonie Ślubnym jesteśmy całkowicie skupione na Twoich potrzebach , oczekiwaniach i komforcie. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, niebanalną obsługę, miłą atmosferę i pyszną kawę. Wybór kreacji ślubnej to wydarzenie wyjątkowe, zapadające w pamięć na długie lata, a my zrobimy wszystko, żeby wspomnienie to przywoływało ogromny uśmiech na Twojej twarzy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 7000 zł

ROZMIARÓWKA

36 - 50

ILOŚĆ SUKIEN

695

INFORMACJE DODATKOWE

Można robić zdjęcia w salonie

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - LILA BIANCA Salon Ślubny

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AS

Aleksandra S

To był pierwszy i jedyny salon, do którego umówiłam się na poszukiwania sukni ślubnej! Panią Agnieszkę i Panią Magdę cechuje komunikatywność, kultura osobista i ogromny profesjonalizm. Sam salon to wyjątkowe miejsce, w które dziewczyny wkładają dużo energii i serca! Jeśli poszukujesz salonu, w którym poczujesz się wyjątkowo, komfortowo, zaopiekowana w przemiłej atmosferze, bez presji i z fachowym doradztwem, to właśnie znalazłaś to miejsce! Serdecznie polecam! ❤️ Każdej przyszłej Pannie Młodej życzę tak fantastycznej przygody jaką miałam okazję przeżyć w salonie Lila Bianca, a słowa "to ta" były jej cudnym rozpoczęciem- nigdy nie zapomnę tego momentu! ❤️ Z całego serca dziękuję!

5 miesięcy temu

AB

Aleksandra B

Polecam z całego serca! Pani Agnieszka jest kochana, szczerze doradza, dba o to, aby suknia była idealna pod każdym (nawet najdrobniejszym) względem i aby panna młoda czuła się w niej wyjątkowo. Podejście do klientki bardzo indywidualne, zaangażowanie na 100%. Salon jest piękny i panuje w nim przemiła atmosfera. A suknie... cudo! Nie mogłam trafić lepiej!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W cenie sukni zawarte jest dopasowanie jej przez krawcową, tak aby leżała idealnie na przyszłej Pannie Młodej.

Kontakt - LILA BIANCA Salon Ślubny

LILA BIANCA Salon Ślubny

Długa 19 49-300 Brzeg

Poniedziałek

11:00 -17:00

Wtorek

11:00 -17:00

Środa

11:00 -17:00

Czwartek

11:00 -17:00

Piątek

11:00 -17:00

Sobota

10:00 -14:00

Istnieje możliwość umówienia się na przymiarki poza standardowymi godzinami pracy salonu. W celu zarezerwowania czasu na przymiarkę prosimy o telefon lub wiadomość.

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Brzeg: