Salon Ślubny Livia

Salon Ślubny Livia

Obrońcow Wybrzeża 9, Gdańsk

(46)

O nas

Livia Salon Ślubny to miejsce zrodzone z miłości i pasji do mody ślubnej. Komfort, wygoda i satysfakcja naszych Klientek są dla nas priorytetem. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości usług tak, abyś czuła się komfortowo. 

Specjalizujemy się w szyciu na miarę, sprzedaży oraz wypożyczaniu sukien ślubnych i wieczorowych. Oferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Realizujemy także projekty indywidualne. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najmodniejsze rozwiązania.

Służymy miłą i profesjonalną obsługą. Nasze konsultantki dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta przyszłych Panien Młodych.

SPEŁNIAMY MARZENIA!

ILOŚĆ SUKIEN

63

Opinie - Salon Ślubny Livia

4.12

46 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AT

Ane T

NIE POLECAM TEGO SALONU!!! Gdy chciałam przerobić suknie to wykrzyczały na mnie. Gdy odebrałam suknie to po godzinie rozwalił się dekolt... Radzę omijać duużym łukiem salon

1 rok temu

J

Julia

Polecam wszystkim PM! Piękne suknie, pomocna obsługa. Dziękuję paniom za wszystko

1 rok temu

AL

Agnieszka L

NIE POLECAM! Najpierw wszystko super, Panie dały zgodę na przeróbkę sukni, mówiły że nie będzie z tym żadnego problemu. Potem w umowie zostało dokładnie opisane jak ma wyglądać przeróbka – dekolt miał być zrobiony tak jak w innym modelu sukni. Przy drugiej wizycie przy której kupowałam sukienkę pierwszy zgrzyt – Panie nie chciały naliczyć rabatu, tłumacząc że obowiązuje tylko podczas pierwszej wizyty. Regulamin promocji nie istniał, był tylko w głowie właścicielki. Po rozmowie z właścicielką dostałam rabat, ale znacznie niższy niż wynikałoby to z promocji. W końcu na pierwszej przymiarce okazało się, że przeróbka nie została wykonana zgodnie z umową. Panie sugerowały, że „zgodnie ze sztuką krawiecką” nie dało się tego zrobić tak jak się umówiłyśmy. Oczywiście w umowie nie było wzmianki o takim odstępstwie, ani nie zostałam o tym w żaden sposób poinformowana. Gdybym o tym wiedziała, wzięłabym inną sukienkę. Zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia, bo nie miałam już czasu na zamówienie sukienki w innym salonie. Ostatecznie Pani krawcowa (bardzo miła i profesjonalna) zgodziła się spróbować wykonać przeróbkę tak jak to było opisane w umowie. Niestety wymuszono na mnie podpisanie, że przeróbka jest wykonywana „na moją odpowiedzialność”. Efekt finalny zadowalający, ale tylko dzięki Pani krawcowej. Dogadywanie się ze sprzedawczyniami było bardzo trudne, a ich zachowanie bardzo nieprofesjonalne. O wszystko trzeba się wykłócać. Nawet obcięcie trenu to dodatkowy koszt – w innych salonach koszt był zmniejszany ze względu na mniejszą ilość potrzebnego materiału… Panie zostały poinformowane osobiście jakie były moje odczucia z całej transakcji. Przy organizacji ślubu dużo się dzieje, radzę wybrać inny salon żeby ograniczyć stres.

1 rok temu

AM

Asia M

Obługa klienta poniżej jakiejkoliwek skali. Suknia nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. Dodatkowo, gorset sukni rozpadł się po godzinie od nałożenia podczas dnia mojego ślubu, pozostawiając rany na ciele! Po złożeniu reklamacji, została ona odrzucona bez wyjaśnienia konkretnej przyczyny. Do momentu kiedy obsługa salonu czeka na podpisanie umowy i wpłacenie pieniedzy atmosfera jest miła, ale to by było na tyle. Z chwila podpisania umowy czar pryska. Nikomu nie życze tego co musiałam przejść i nadal przechodzę (jestem obecnie na etapie przekazania sprawy do rzecznika praw konsumenta) przez salon ślubny Livia w Gdańsku. Suknia która kosztowała ponad 5 tysięcy była nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. W salonie nikt nie chiałam mnie suchać czy służyć jakąkolwiek pomocą w rozwiazaniu tej sprawy, czułam się tam jak intruz. Dodatkowo w dniu ślubu gorset sukni sie rozpadł a wystajace wiszbiny wyrządziły rany na moim ciele. W tej sytuacji salon ślubny Livia również nie był skory do pomocy odrzucając reklamacje wadliwego produktu. Drogie przyszłe panny młode, nie róbcie tego błędu który popełniłam ja, oszczędźcie sobie dodatkowych nerwów przed ślubem i w trakcie ślubu - ten salon jest nie warty waszego czasu i nerwów.

1 rok temu

ZT

Zofia T

Serdecznie polecam! Cudowna atmosfera, duży wybór sukien, nikt nie pogania, można zmierzyć jedną suknię kilka razy. Jestem panną młodą w większym rozmiarze, a miałam wiele sukien do przy mierzenia. Jestem bardzo zadowolona

2 lata temu

JJ

Joanna J

Omijajcie to miejsce ! Obsługa tragedia! Podejście do klienta tragiczne jak tylko podpisze się umowę na zakup. Dostałam sukienkę niezgodną z zamówieniem i panie próbowały mi wcisnąć, że to moja wina bo to ja powinnam znać się na tym co w umowie być powinno. Kosztowało mnie to masę przeróbek po czym dowiedziałam się, że za każdą kolejną przymiarkę muszę zapłacić 150zl. Podejście jak panie z urzędu. Zostawiamy tam kilka tysięcy, a jakby łaskę robiły.

2 lata temu

KB

Karolina B

Byłam, nie polecam. Stosunek do klienta? Wystarczy na google zobaczyć jak odpisują klientka na źle opinie. " Na pani miejsce było dużo klientek" " nie podajemy kawy bo my nie kawiarnia" " chyba jest pani fałszywa"

3 lata temu

Kontakt - Salon Ślubny Livia

Salon Ślubny Livia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Obrońcow Wybrzeża 9 80-398 Gdańsk

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: