Salon Ślubny Livia

Salon Ślubny Livia

Obrońcow Wybrzeża 9, Gdańsk

(42)

O nas

Livia Salon Ślubny to miejsce zrodzone z miłości i pasji do mody ślubnej. Komfort, wygoda i satysfakcja naszych Klientek są dla nas priorytetem. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości usług tak, abyś czuła się komfortowo. 

Specjalizujemy się w szyciu na miarę, sprzedaży oraz wypożyczaniu sukien ślubnych i wieczorowych. Oferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Realizujemy także projekty indywidualne. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najmodniejsze rozwiązania.

Służymy miłą i profesjonalną obsługą. Nasze konsultantki dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta przyszłych Panien Młodych.

SPEŁNIAMY MARZENIA!

ILOŚĆ SUKIEN

352

Opinie - Salon Ślubny Livia

4.29

42 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

ZT

Zofia T

Serdecznie polecam! Cudowna atmosfera, duży wybór sukien, nikt nie pogania, można zmierzyć jedną suknię kilka razy. Jestem panną młodą w większym rozmiarze, a miałam wiele sukien do przy mierzenia. Jestem bardzo zadowolona

2 miesiące temu

JJ

Joanna J

Omijajcie to miejsce ! Obsługa tragedia! Podejście do klienta tragiczne jak tylko podpisze się umowę na zakup. Dostałam sukienkę niezgodną z zamówieniem i panie próbowały mi wcisnąć, że to moja wina bo to ja powinnam znać się na tym co w umowie być powinno. Kosztowało mnie to masę przeróbek po czym dowiedziałam się, że za każdą kolejną przymiarkę muszę zapłacić 150zl. Podejście jak panie z urzędu. Zostawiamy tam kilka tysięcy, a jakby łaskę robiły.

9 miesięcy temu

KB

Karolina B

Byłam, nie polecam. Stosunek do klienta? Wystarczy na google zobaczyć jak odpisują klientka na źle opinie. " Na pani miejsce było dużo klientek" " nie podajemy kawy bo my nie kawiarnia" " chyba jest pani fałszywa"

1 rok temu

MM

Martyna M

Z całą świadomością - nie polecam tego salonu. Była to moja pierwsza wizyta, już jak weszłam to miałam przeczucie że nie będę zadowolona. Pani która mnie obsługiwała w ogóle nie wykazywała ani trochę chęci do klienta, nawet gdybym zdecydowała się na sukienkę to bym nie kupiła z uwagi na fatalną obsługę. Przed wizytą dzwoniłam i pytałam się czy dostanę jakaś suknię w rozmiarze 40 oraz 42 i otrzymałam odpowiedź, że tak a w salonie takich sukien brak ;).Dwie inne Panie ekspedientki udzielały mi odpowiedzi na moje pytania.. A "moja Pani" miałam wrażanie, że mnie w ogóle nie słucha. Czułam się naprawdę tam źle, z poczuciem "Pani już wyjdzie, po co kolejna sukienka?". Osoba towarzysząca która ze mną była również ma identyczne odczucia.. Sukienka za ok 5000 a Pani w ogóle nie próbowała mi jej sprzedać.. Zapytałam grzecznościowo czy mogę zrobić zdjęcie i uzyskałam odpowiedź, że nie - ok rozumiem. Pytanie tylko dlaczego w przymierzalni obok jak już wychodziłam to słyszałam i widziałam że inna klientka łączy się na kamerce z kimś i nagrywa filmik?

1 rok temu

PD

Paulina D

Niestety nie jestem zadowolona z obsługi. Pisałam do salonu na Facebooku czy jest określony model sukni, którą szukam. Panie odpisały, że tak, jednak jak umówiłam się na spotkanie Panie stwierdziły, że o niczym nie wiedzą i nie mają takiej sukni... Dodatkowo byłam pospieszana, bo jest "limit 5 sukien do przymierzenia", a jak nalegałam żeby jeszcze jedną przymierzyć - sprzedawczyni nie kryła swojego niezadowolenia. Rozumiem, że są kolejne klientki, ale uważam że powinno się zorganizować tak czas, aby każda klientka była zadowolona, a nie masowo. Przynajmniej w innych salonach spotkałam się z lepszym podejściem do klienta. Nie wrócę tam z pewnością.

1 rok temu

avatar

Aleksandra W

Polecam każdej pannie młodej!

1 rok temu

JL

Julita L

Na stronie internetowej jest napisane, że spełniają marzenia. W moim przypadku całkowicie je zrujnowali. Od początku nie podobała mi się jakość obsługi - w dniu pierwszej wizyty była potężna ulewa, a do tego wiał porywisty wiatr. Ekspedientki mimo, że widziały że stoimy na zewnątrz i czekamy na otwarcie, uparcie czekały z otworzeniem drzwi do rozpoczęcia pracy salonu. O propozycji herbaty lub napoju można było pomarzyć - zaproponowano nam to dopiero jak podpisywałam umowę kupna. W końcu nie warto inwestować w klientów, którzy jeszcze się nie zdecydowali na zakup :) Ale przymknęłam na to oko, bo jadąc do salonu byłam święcie przekonana, że co by nie było i tak kupię tę jedną, konkretną, wypatrzoną wcześniej suknię. Dzisiaj żałuję tej decyzji. Ostatni miesiąc spędziłam na kłótni z właścicielką salonu, walcząc o swoje prawa, jako konsumenta. Sytuacja spowodowana pandemią dotknęła wszystkich, ale drażni mnie chęć zarobku na czyjejś tragedii. Początkowo za zmianę terminu zażądano ode mnie 250zl, przy czym suknię musiałam odebrać i tak w wyznaczonym pierwotnie terminie wraz z uiszczeniem całej kwoty. Rzekoma zmiana terminu oznaczała tylko możliwość przeniesienia przymiarki na później. Negocjacje trwały jednak zbyt długo i cena ta została ostatecznie podniesiona do 500zł. Rzecznik praw konsumenckich, zapytany o poradę w tej sytuacji odpisał: "działanie przedsiebiorcy jest niezgodne z dobrymi obyczajami i jako takie nie powinno podlegać ochronie - art. 5 KC - jest to tzw. nadużycie prawa.  W tej sytuacji doszło także do nadzwyczajnej zmiany okoliczności, stąd powinna mieć zastosowanie kl.rebus sic stantibus - art. 357[1] KC i strony powinny na nowo ułozyć warunki umowy." Niestety takie rozwiązanie było tylko marzeniem ściętej głowy...

1 rok temu

Kontakt - Salon Ślubny Livia

Salon Ślubny Livia

Obrońcow Wybrzeża 9 80-398 Gdańsk

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: