Salon Ślubny Livia

Salon Ślubny Livia

Obrońcow Wybrzeża 9, Gdańsk

(45)

O nas

Livia Salon Ślubny to miejsce zrodzone z miłości i pasji do mody ślubnej. Komfort, wygoda i satysfakcja naszych Klientek są dla nas priorytetem. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości usług tak, abyś czuła się komfortowo. 

Specjalizujemy się w szyciu na miarę, sprzedaży oraz wypożyczaniu sukien ślubnych i wieczorowych. Oferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Realizujemy także projekty indywidualne. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najmodniejsze rozwiązania.

Służymy miłą i profesjonalną obsługą. Nasze konsultantki dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta przyszłych Panien Młodych.

SPEŁNIAMY MARZENIA!

ILOŚĆ SUKIEN

200

Opinie - Salon Ślubny Livia

4.19

45 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

J

Julia

Polecam wszystkim PM! Piękne suknie, pomocna obsługa. Dziękuję paniom za wszystko

2 miesiące temu

AL

Agnieszka L

NIE POLECAM! Najpierw wszystko super, Panie dały zgodę na przeróbkę sukni, mówiły że nie będzie z tym żadnego problemu. Potem w umowie zostało dokładnie opisane jak ma wyglądać przeróbka – dekolt miał być zrobiony tak jak w innym modelu sukni. Przy drugiej wizycie przy której kupowałam sukienkę pierwszy zgrzyt – Panie nie chciały naliczyć rabatu, tłumacząc że obowiązuje tylko podczas pierwszej wizyty. Regulamin promocji nie istniał, był tylko w głowie właścicielki. Po rozmowie z właścicielką dostałam rabat, ale znacznie niższy niż wynikałoby to z promocji. W końcu na pierwszej przymiarce okazało się, że przeróbka nie została wykonana zgodnie z umową. Panie sugerowały, że „zgodnie ze sztuką krawiecką” nie dało się tego zrobić tak jak się umówiłyśmy. Oczywiście w umowie nie było wzmianki o takim odstępstwie, ani nie zostałam o tym w żaden sposób poinformowana. Gdybym o tym wiedziała, wzięłabym inną sukienkę. Zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia, bo nie miałam już czasu na zamówienie sukienki w innym salonie. Ostatecznie Pani krawcowa (bardzo miła i profesjonalna) zgodziła się spróbować wykonać przeróbkę tak jak to było opisane w umowie. Niestety wymuszono na mnie podpisanie, że przeróbka jest wykonywana „na moją odpowiedzialność”. Efekt finalny zadowalający, ale tylko dzięki Pani krawcowej. Dogadywanie się ze sprzedawczyniami było bardzo trudne, a ich zachowanie bardzo nieprofesjonalne. O wszystko trzeba się wykłócać. Nawet obcięcie trenu to dodatkowy koszt – w innych salonach koszt był zmniejszany ze względu na mniejszą ilość potrzebnego materiału… Panie zostały poinformowane osobiście jakie były moje odczucia z całej transakcji. Przy organizacji ślubu dużo się dzieje, radzę wybrać inny salon żeby ograniczyć stres.

6 miesięcy temu

AM

Asia M

Obługa klienta poniżej jakiejkoliwek skali. Suknia nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. Dodatkowo, gorset sukni rozpadł się po godzinie od nałożenia podczas dnia mojego ślubu, pozostawiając rany na ciele! Po złożeniu reklamacji, została ona odrzucona bez wyjaśnienia konkretnej przyczyny. Do momentu kiedy obsługa salonu czeka na podpisanie umowy i wpłacenie pieniedzy atmosfera jest miła, ale to by było na tyle. Z chwila podpisania umowy czar pryska. Nikomu nie życze tego co musiałam przejść i nadal przechodzę (jestem obecnie na etapie przekazania sprawy do rzecznika praw konsumenta) przez salon ślubny Livia w Gdańsku. Suknia która kosztowała ponad 5 tysięcy była nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. W salonie nikt nie chiałam mnie suchać czy służyć jakąkolwiek pomocą w rozwiazaniu tej sprawy, czułam się tam jak intruz. Dodatkowo w dniu ślubu gorset sukni sie rozpadł a wystajace wiszbiny wyrządziły rany na moim ciele. W tej sytuacji salon ślubny Livia również nie był skory do pomocy odrzucając reklamacje wadliwego produktu. Drogie przyszłe panny młode, nie róbcie tego błędu który popełniłam ja, oszczędźcie sobie dodatkowych nerwów przed ślubem i w trakcie ślubu - ten salon jest nie warty waszego czasu i nerwów.

7 miesięcy temu

ZT

Zofia T

Serdecznie polecam! Cudowna atmosfera, duży wybór sukien, nikt nie pogania, można zmierzyć jedną suknię kilka razy. Jestem panną młodą w większym rozmiarze, a miałam wiele sukien do przy mierzenia. Jestem bardzo zadowolona

1 rok temu

JJ

Joanna J

Omijajcie to miejsce ! Obsługa tragedia! Podejście do klienta tragiczne jak tylko podpisze się umowę na zakup. Dostałam sukienkę niezgodną z zamówieniem i panie próbowały mi wcisnąć, że to moja wina bo to ja powinnam znać się na tym co w umowie być powinno. Kosztowało mnie to masę przeróbek po czym dowiedziałam się, że za każdą kolejną przymiarkę muszę zapłacić 150zl. Podejście jak panie z urzędu. Zostawiamy tam kilka tysięcy, a jakby łaskę robiły.

1 rok temu

KB

Karolina B

Byłam, nie polecam. Stosunek do klienta? Wystarczy na google zobaczyć jak odpisują klientka na źle opinie. " Na pani miejsce było dużo klientek" " nie podajemy kawy bo my nie kawiarnia" " chyba jest pani fałszywa"

2 lata temu

MM

Martyna M

Z całą świadomością - nie polecam tego salonu. Była to moja pierwsza wizyta, już jak weszłam to miałam przeczucie że nie będę zadowolona. Pani która mnie obsługiwała w ogóle nie wykazywała ani trochę chęci do klienta, nawet gdybym zdecydowała się na sukienkę to bym nie kupiła z uwagi na fatalną obsługę. Przed wizytą dzwoniłam i pytałam się czy dostanę jakaś suknię w rozmiarze 40 oraz 42 i otrzymałam odpowiedź, że tak a w salonie takich sukien brak ;).Dwie inne Panie ekspedientki udzielały mi odpowiedzi na moje pytania.. A "moja Pani" miałam wrażanie, że mnie w ogóle nie słucha. Czułam się naprawdę tam źle, z poczuciem "Pani już wyjdzie, po co kolejna sukienka?". Osoba towarzysząca która ze mną była również ma identyczne odczucia.. Sukienka za ok 5000 a Pani w ogóle nie próbowała mi jej sprzedać.. Zapytałam grzecznościowo czy mogę zrobić zdjęcie i uzyskałam odpowiedź, że nie - ok rozumiem. Pytanie tylko dlaczego w przymierzalni obok jak już wychodziłam to słyszałam i widziałam że inna klientka łączy się na kamerce z kimś i nagrywa filmik?

2 lata temu

Kontakt - Salon Ślubny Livia

Salon Ślubny Livia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Obrońcow Wybrzeża 9 80-398 Gdańsk

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: