Memolia

Memolia

Memolia

Ul.Grobla III 38 / róg Straganiarskiej, Gdańsk

(15)

O nas

ILOŚĆ SUKIEN

170

Opinie - Memolia

4.59

15 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MG

Magdalen G

Zakupiłam cudowną suknię ślubną w salonie Memolia! Julietta z muślinowym dołem. To był najpiękniejszy dzień w Naszym życiu! Obsługa rewelacyjna, jako przyszła Panna Młoda czułam się tam jak księżniczka, nie tylko pod względem mierzenia i finalnie wybrania sukni ślubnej, ale również pod względem zadbania o mnie jako o klientkę. Suknia wybrana przy pierwszej wizycie! Bardzo polecam!

2 lata temu

DS

Dorota S

Uczestniczyłam w przymiarkach sukni ślubnej córki. Poprawek wymagał gorset, który był niedopasowany.Po 4 poprawkach,4 dni przed ślubem materiał na gorsecie marszczył się. Na co Pani w salonie twierdziła że jest wszystko doskonale i oznajmia że jest to ostateczna poprawka i nic z tym zrobić już nie można.Na moje uwagi złośliwie powiedziała, że powinnam powiedzieć córce że wygląda pięknie a nie czepiać się niedoskonałości w sukni.Poinformowała nas że Pani krawcowa, która miała być do naszej dyspozycji jest zajęta klientką z Grudziądza.(pomoc Pani krawcowej w razie potrzeby uzgodniono telefonicznie z Panią właścicielką salonu)Poprawki zrobione nieestetycznie i nieprofesjonalnie.Materiał w gorsecie "zmęczony,nieświerzy"W ramach zadośćuczynienia zaproponowano mam welon gratis za 250złJest mi bardzo przykro bo córka powinna czuć się tam wyjątkowo a ostatnia nasza wizyta była koszmarem.Pani obsługująca w salonie niemiła i złośliwa !!!

2 lata temu

avatar

Natalia K

Suknie piękne w różnych cenach. Obsługa profesjonalna. Nie wciskają sukien na siłę jak w niektórych innych salonach. Obiektywnie mówią w czym się dobrze wygląda, a w czym nie. Po przewertowaniu większości salonów w Trójmieście ostateczny wybór padł na MEMOLIĘ. Teraz pozostaje już tylko czekać na poprawki i w pięknej sukni ponownie powiedzieć magiczne \"Tak\". Jedyny mały minusik to wielkość salonu, lecz Panie nadrabiają tą małą niedogodność swoim urokiem, za co szczerze dziękuję.

6 lat temu

JK

Joanna K

Najlepszy salon w Gdańsku. Obsługa bardzo miła, obiektywnie doradza. Sukienki piękne. Polecam!!!

6 lat temu

PL

Paulina L

Bardzo duży wybór i przemiła obsługa- polecam z całego serca! Moja suknia zrobiła piorunujące na wszystkich

6 lat temu

avatar

Katarzyna J

Najlepszy salon w jakim byłam!!! Cudowna kameralna atmosfera, dzięki której czujesz się niczym Kopciuszek, natomiast Pani Agnieszka jest perfekcyjną dobrą wróżką, bezbłędnie dobierającą kreacje dla Ciebie, byś była Księżniczką na swoim najważniejszym balu. Przymierzyłam mnóstwo sukni, a wybrałam właśnie tę, którą dla mnie wybrano w salonie. Po niespełna godzinie byłam pewna decyzji z pierwszych pięciu minut, że to TA SUKNIA!!! Polecam baaaardzo!!!!

7 lat temu

MS

Małgorzata S

Polecam, bardzo sympatyczna Pani, która umie doradzić. Długo szukałam sukni już byłam zniechęcona i trafiłam tutaj i od razu znalazłam tą jedyną wymarzoną. Salon trochę mały, ale posiada duży wybór sukien.

7 lat temu

Kontakt - Memolia

Memolia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul.Grobla III 38 / róg Straganiarskiej 80-840 Gdańsk

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: