avatar

Alicja Kozak

Panna Młoda

Jana Pawła ll 24 lok.38, Piaseczno

(14)

O nas

Salon Panna Młoda od 1993 roku cieszy się nieustannym powodzeniem wśród Pań, poszukujących nietuzinkowych sukien ślubnych.
Znajduje się w Piasecznie przy ul. Kościuszki 18. W swojej ofercie posiada kreacje znanych, renomowanych marek. W salonie znajdziemy blisko 300 modeli sukien do kupienia lub wypożyczenia. Zapraszamy do salonu!

Opinie - Panna Młoda

4.61

14 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MP

Marta P

Ogólnie zadowolona

6 lat temu

MC

Małgorzata C

Salon choć nie jest duży to piękny, zadbany. Obsługa najlepsza na świecie, widać, że Pani zna się na rzeczy i prowadzi ten salon od lat. Suknia - rewelacja, dopasowana perfekcyjnie.

6 lat temu

MO

Maria O

Salon_obsługa cudowna - polecam wszystkim Panną Młodym Salon Sukien Ślubnych \"Panna Młoda\"

6 lat temu

MC

Małgorzata C

Salon piękny, obsługa wyśmienita - profesjonalna, pomocna, zna się na rzeczy. Atmosfera - no cóż salon i obsługa składają się na atmosferę, więc nie może być innej oceny jak 5+. Salon zdecydowanie polecam, nie ma tłoków, kolejek, wszystko terminowo.

6 lat temu

SR

Sabina R

Zamówiłam suknie w salonie Panna Młoda. Uważam, że obsługa jest bardzo profesjonalna. Panie potrafią doradzić wybór sukni. Są cierpliwe. Polecam zakup sukni w tym salonie :)

6 lat temu

MM

Malwina M

Polecam z całego serca ten salon!! Obsługa świetną,komfort wyboru i pełen profesjonalizm. Jak suknia ślubną to tylko tam!!!

6 lat temu

AP

Alicja P

Całkiem fajny salon, kameralny, można przymierzyć dużo sukni i robić zdjęcia ;) Właścicielka salonu super dobiera fasony, jestem bardzo zadowolona z obsługi.

6 lat temu

Kontakt - Panna Młoda

Panna Młoda

Jana Pawła ll 24 lok.38 05-500 Piaseczno

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: