Paris

Kinga

Paris

Ul. Narutowicza 53, Lublin

(6)

O nas

Firma Paris - Moda Ślubna i Wieczorowa powstała w roku 2002. Od początku istnienia staramy się przekazać naszą pasję wszystkim Klientom, którzy zetknęli się z ofertą Paris. Tworzymy nowe kreacje, pozostając w ścisłym kontakcie z Klientami. Wspólnie bawimy się stylem! Zabieramy chętnych na przygodę z modą.
Zaufanie, którym darzą nas Klienci to dla nas powód do dumy, ale także wielka odpowiedzialność, której staramy się sprostać.

ILOŚĆ SUKIEN

105

Opinie - Paris

4.6

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

K

Karolina

Cieszę się, ze zdecydowałam się na zakup sukni w tym salonie. Od początku do końca panie służyły dobra rada i pomocą, a wybrana przy ich pomocy suknia to był strzał w dziesiątkę.

6 lat temu

O

Ola

Pani Kinga stworzyła dla mnie idealną ślubną sukienkę, dopasowaną w każdym detalu do moich oczekiwań, ale co ważne - wspaniale doradza! W innych salonach obsługa często komplementuje, ale nie pomaga, tutaj można liczyć na profesjonalne porady i wyrozumiałość podczas ślubnego amoku ;). Bardzo polecam!

7 lat temu

JW

Justyna W

Pani Kinga jest mistrzynią w swoim fachu. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Potrafi tak doradzić, by suknia idealnie pasowała do sylwetki. Polecam bardzo serdecznie!

7 lat temu

KB

Kinga B

Jedyny salon, w którym potraktowana zostałam bardzo profesjonalnie, z pełnym zrozumieniem moich potrzeb i gotowością niesienia daleko idącej pomocy

8 lat temu

KW

Karolina W

Przesympatyczna obsluga i bardzo profesjonalnie poprowadzone spotkanie. Polecam wszystkim przyszłym pannom młodym.

8 lat temu

A

Aleksandra

Polecam p.Kinga potrafi doradzić

8 lat temu

Kontakt - Paris

Paris

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Narutowicza 53 20-016 Lublin Lublin

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: