Prestiż

Prestiż

Bodzentyńska 60, Kielce

(5)

O nas

Suknie zamawiane w Salonie „Prestiż” wykonane są na wymiar, co daje możliwość na idealne dopasowanie ich do figury. Suknie wykonane są z najlepszej jakości materiałów.
Zapraszamy do naszego salonu wszystkie Panny Młode!!

Opinie - Prestiż

4.36

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

N

Natalia

Atmosfera podczas mierzenia fatalna. Zaczęło się dobrze, pełne zaangażowanie, dużo podpowiadania, do momentu przyjścia właścicielki (prawdopodobnie). W trakcie przymierzania wybuchła afera o przestawianie samochodu, bo nie miała gdzie zaparkować. Po przejęciu przez nią obsługa była już fatalna. Czułam się bardzo oceniania, teksty typu "jak się Pani nie mieści, to przyłożymy" były co najmniej nie na miejscu. Część wybranych przeze mnie sukienek do przymierzenia zostały na starcie odrzucone, bo to już stara kolekcja i nikt mi nie uszyje (po co w takim razie oferować takie sukienki?) Cały pobyt nie trwał nawet 15 min, po wyjściu czułam jedynie zażenowanie obsługą

2 miesiące temu

MK

Małgorzata K

Super salon. Obsługa bardzo mi się podobała pełen profesjonalizm, doradztwo. Co najważniejsze można zamówić suknie swoich marzeń \"własnego projektu\". Panie bardzo miłe, kompetentne. Jak najbardziej poleciłabym ten salon przyszłym Pannom Młodym :)

7 lat temu

MW

Malwina W

Polecam każdej przyszłej pannie młodej! Obsługa rewelacyjna i na najwyższym poziomie.

7 lat temu

PM

Paulina M

salon super

8 lat temu

PM

Paulina M

Salon bardzo fajny miła atmosfera ceny tez przystepne

8 lat temu

Kontakt - Prestiż

Prestiż

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Bodzentyńska 60 25-335 Kielce

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: