Promariage Moda Ślubna i Wizytowa

Magdalena Oszczepalska

Promariage Moda Ślubna i Wizytowa

Ul. Sandomierska 133 Kielce, Kielce

(33)

O nas

Podążając za najnowszymi trendami, oferujemy Wam kolekcje ślubne prosto z czerwonego dywanu, z największych światowych domów mody ślubnej takich jak Justin Alexander czy Essense of Australia. Znajdziecie u nas także najpiękniejsze kreacje od fantastycznej polskiej marki Mia Lavi czy też nasze autorskie projekty Meliee, jak również kolekcję sukien ślubnych plus size.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 8000 zł

ROZMIARÓWKA

34 - 46

ILOŚĆ SUKIEN

380

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - Promariage Moda Ślubna i Wizytowa

4.9

33 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AS

Agata S

W żadnym innym salonie (nie tylko w Kielcach) nie zachwyciło mnie tak dużo sukien. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Należy umówić się wcześniej na wizytę. Sama kupiłam tam sukienkę, więc polecam.

5 lat temu

J

Justyna

Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy na temat miłej atmosfery i cierpliwych pań, umówiłam się na mierzenie sukien. I niestety czekało mnie bardzo duże rozczarowanie. Pani była bardzo znudzona. Dała mi do przymierzenia \"aż\" trzy suknie (wszystkie w jednym stylu). Gdy chciałam się zobaczyć w innym kroju sukni, to z wielką łaską poszła po tą która mi się spodobała. Nawet mi jej nie zasznurowała, bo stwierdziła, że wyglądam beznadziejnie, nie pytając mnie nawet o zdanie. Po czym oznajmiła, że koniec mierzenia i mam się przebierać. Oczywiście również bez zapytania mnie czy chcę może jeszcze coś przymierzyć. A na koniec powiedziała, że w Kielcach jest dużo salonów i na pewno coś znajdę... Na pewno znajdę, ale tam gdzie obsługa będzie miła. Spodobała mi się jedna suknia, ale na pewno już tam nie wrócę.

6 lat temu

AM

Aleksandra M

Obsługa w salonie na najwyższym poziomie! Panie bardzo miłe, pomocne, z masą cierpliwości :) Atmosfera niesamowita, aż nie chciałam stamtąd wychodzić :) polecam każdej Pannie Młodej :)

7 lat temu

avatar

Małgorzata S

Salon ten urzekł mnie z dwóch powodów: po pierwsze szeroki wybór przepięknych sukien ślubnych, wykonany z najwyższej klasy materiałów, a ponadto obsługa na najwyższym poziomie, Panie naprawdę potrafią pomóc w wyborze tej jedynej. Polecam!!!

7 lat temu

KP

Karolina P

Wspaniała obsługa! Piękne suknie! Salon na najwyższym poziomie! Polecam :)

7 lat temu

J

Joanna

Obsługa na najwyższym poziomie

7 lat temu

O

Olga

Piękne suknie, inne niż w pozostałych salonach, bardzo miła obsługa. Polecam

7 lat temu

Kontakt - Promariage Moda Ślubna i Wizytowa

Promariage Moda Ślubna i Wizytowa

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Sandomierska 133 Kielce 25-324 Kielce

Poniedziałek

10:00 -19:00

Wtorek

10:00 -19:00

Środa

10:00 -19:00

Czwartek

10:00 -19:00

Piątek

10:00 -19:00

Sobota

10:00 -17:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: