Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Duber

Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Sokolnicza 7/17 paw.7, Wrocław

(31)

O nas

Moda ślubna jest bardzo wymagająca nie tylko ze względu na jej specyficzny charakter oraz szybko zmieniające się trendy, ale także z powodu wagi wydarzenia jakim jest ślub. Nasza firma dokłada starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientek i stworzyć dla nich idealną kreację na ten wyjątkowy dzień.

ILOŚĆ SUKIEN

79

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

4.63

31 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KM

Karolina M

Jeden z lepszych salonów jakie odwiedziłam ! Pani Kasia jest cudowna i świetnie bawiłam się na wszystkich przymiarkach. W salonie jest możliwość przerabiania modelu pod siebie, więc finalnie stworzyłam swoje cudo samodzielnie. Na odbiorze aż łzy poleciały, suknia pasowała idealnie. Nie były potrzebne żadne poprawki. Polecam salon DUBER we Wrocławiu

3 lata temu

avatar

Anna S

Wspaniała obsługa. Panie przemiłe i kompetentne. Polecam szczerze!!!

5 lat temu

AM

Agnieszka M

Mierzyłam suknie ślubne w Salonie Duber w Głogowie oraz we Wrocławiu i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że profesjonalizm, miła i rzeczowa obsługa oraz wspaniała atmosfera są wpisane w markę. W trakcie poszukiwania mojej wymarzonej sukni, mogłam poczuć się swobodnie i z pełnym zaufaniem oddać w ręce Pań, które udowodniły mi, że kochają swoją pracę i dla każdej Panny Młodej znajdą coś pięknego. Właśnie we wrocławskim Salonie Duber udało mi się znaleźć moją wyjątkową i jedyną suknię. Polecam i uważam, że naprawdę warto odwiedzić ten salon.

5 lat temu

D

Daria

Gorąco polecam ten salon, fachowa obsługa Pani Kasia przesympatyczna kobieta, doradzi, pomoże no i suknie przepiękne! Z przyjemnością wybierałam tam suknię. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej! :):):)

5 lat temu

MF

Monika F

Salon wyposażony bardzo dobrze, Panie co obsługują idealnie się spisały, trafiły za 1 razem ;) atmosfera jest super polecam!

5 lat temu

K

Kinga

Polecam. Obsługa przemiła. Pani proponuje suknie w stylu dokładnie takim w jakim szukałam. Ceny bardzo atrakcyjne. Panie niezwykle kompetentne, zwracają uwagę na wszystkie szczegóły, również na te, o których ja mogłabym nie pomyśleć, a są istotne przy wyborze tego rodzaju kreacji.

5 lat temu

PS

Paulina S

Najlepszy salon sukien ślubnych we Wrocławiu ze wspaniałą obsługą, olbrzymim wyborem sukien a także wspaniałą atmosferą. Polecam wszystkim poszukującym Pannom Młodym :)

5 lat temu

Kontakt - Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Sokolnicza 7/17 paw.7 53-676 Wrocław

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: