Sylwia Romaniuk

Sylwia Romaniuk

Sylwia Romaniuk

(2)

O nas

Takiego miejsca daleko szukać w Polsce. To tutaj, najlepsze tkaniny z całego Świata, wyjątkowy i ponadczasowy design i pasja do piękna spotykają się by pisać kolejne rozdziały bajki zwanej modą. Sylwia Romaniuk tworzy stroje na specjalne okazje dla wymagających kobiet, które podzielają jej zamiłowanie do piękna i doskonałej precyzji wykonania. Jej pragnieniem jest zapewnić każdej klientce baśniową kreację. Aby zagwarantować najwyższą jakość, każda suknia jest projektowana i szyta na miejscu, w warszawskim Atelier, pod okiem mistrzów krawieckiego rzemiosła. Szyte w duchu Haute Couture z najwyższej jakości min. francuskich i włoskich tkanin oddają kobiece piękne oraz zapierają dech wykończeniem, designem i precyzją... Jestem kobietą pełną miłości i pasji. Moda jest dla mnie sztuką, a wszystkie moje kreacje rodzą się z inspiracji. Tworzę suknie, które mają podkreślić kobiece piękno, blask oraz towarzyszyć w najważniejszych chwilach w życiu. Każda z nich jest niepowtarzalna i stanowi ważny element w mojej twórczości. Każdą projektuję z równie głębokim zaangażowaniem.

PRZEDZIAŁ CENOWY

6000 zł - 25000 zł

ROZMIARÓWKA

34 - 48

ILOŚĆ SUKIEN

21

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Projekt indywidualny

INFORMACJE DODATKOWE

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - Sylwia Romaniuk

3

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AH

Ala H

Ceny nieadekwatne do usług.

1 rok temu

AB

Agnieszka B

Świetna obsługa, czysto i schludnie, profesjonalnie?

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Spełnianie marzeń. Praca daje mi poczucie, że spełniam marzenie o sukni z bajki. Poczucie spełnienia, satysfakcji oraz świadomość, że uczestniczę w życiu niezliczonej ilości kobiet rocznie..

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Poszukując kreacji na swój ślub, nie mogłam znaleźć żadnej sukni spełniającej moje oczekiwania. Te które znalazłam były albo wielokrotnie powielone lub wykonane z nienajlepszej jakości tkanin. Postanowiłam tak jak w przypadku sukni wieczorowych dać kobietom kolejną część siebie- suknie ślubne będące kwintesencją światowego designu oraz jakości a wszystko to okraszone najlepszą obsługą klienta w pięknych przestrzeniach kamienicy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Przez cały czas działania Domu Mody Sylwii Romaniuk pracowałam z niezliczoną ilością Panien Młodych. Dało mi to nieocenione doświadczenie oraz pewność, że kobiety pragną ponadczasowego i unikatowego piękna.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Kolejną rzeczą świadczącą o naszej wyjątkowości jest własna szwalnia. Kilkanaście wyspecjalizowanych Pań Krawcowych szyją tylko i wyłącznie dla nas. Nie korzystamy z podwykonawców- nie bylibyśmy uczciwi wobec tych, którzy nam zaufali.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment, gdy Panna Młoda kieruje się ku ołtarzowi a oczy wszyskich gości skierowane są na nią. Wtedy błyszczy pełnią blasku i czuje, że jest to jej czas.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od skomplikowania projektu, wykonanie zlecenia zajmuje od 1 miesiąca do nawet 6 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Przede wszystkim konsultacja ze mną- czyli z projektantką. Jest bezpłatna, na niej ustalamy potrzeby i preferencje Panny Młodej. Wykonujemy projekt, ustalamy szczegóły i przystępujemy do tworzenia arcydzieła..

Jaki jest Twój styl?

Styl Domu Mody Sylwii Romaniuk to eleganckie i personalizowane suknie ślubne. Ręcznie wykonane ozdoby stanowią podstawę do wykonania kreacji. Elegancja, kobiecość i eteryczność to to, co opisuje nasz styl najlepiej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każda z kobiet poszukuje wyjątkowości, której niestety brakuje. W naszym miejscu, kiedy ją odnajdzie- dostrzegam blask w oku mówiący o spełnionym marzeniu..

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie ma wymarzonego ślubu! Każdy ślub jest tym z marzenia..

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Ona, piękna francuska kobieta. On- przystojny polski mężczyzna. Poszukiwali czegoś, czego nie znajdą nigdize indziej. Stworzyliśmy dla niech w 100% indywidualny, niepowtarzalny projekt. Suknia ślubna która z niego powstała światło dzienne ujrzała dopiero nad brzegiem pięknej Sycylii...

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdą osobą współpraca dla mnie jest nalepsza. Każda jest inna, przez co stawia nowe wyzwania i możliwości.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Pasja do piękna, niepowtarzalność oraz przywiązywanie ogromnej uwagi do szczegółów i detali.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta Domu Mody Sylwii Romaniuk to spersonalizowane szycie sukni na miarę według autorskich projektów. Dopasowujemy do sylwetki nie gotowe modele, lecz tworzymy kreację dedykowaną danej sylwetce. To nadaje jej wyjątkowości i unikatowości. Najwyższej jakości tkaniny niedostępne w Polsce oraz ręcznie wykonane ozdoby dają efekt bajki...

Kontakt - Sylwia Romaniuk

Sylwia Romaniuk

Warszawa

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Wizyty w sobotę oraz niedziele umawiane indywidualnie

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: