Juliette Atelier
Juliette Atelier Warszawa
(34)
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(32)
Zobacz profil
Atelier Viola Piekut
Atelier Viola Piekut Warszawa
(27)
Zobacz profil
ADDA Atelier Anastasiia Serebriakova
ADDA Atelier Anastasiia Serebriakova Warszawa
(12)
Zobacz profil
Wedding Room

Justyna Jeszke

Wedding Room

Brzozowa 6/8 lok. 14, Warszawa

(3)

O nas

SZEPTY DRZEW 2021 New Collection
Nowa kolekcja 2021 to zatrzymana w tkaninach melodia Drzew. Słyszycie szepty drzew? Gdy śpiewają, śmieją się i smucą? Ja tak, słucham ich każdego dnia i z każdym nowym dźwiękiem, słowami, wierszem przychodzi wizja, inspiracja dla projektu, który dla Was tworzę. Razem z Nimi, Drzewami, które mają niezwykłe wyczucie piękna, lekkości i eterycznegowdzięku. Poruszają się z taką gracją, niczym motyle o zielonych piórach. Kolekcja 2021 to podróż w głąb wielkiej mądrości i sensytywności każdej kobiety, Dziewczyny i Dziecka. Połączenie dojrzałości z lekkością i nieograniczoną radością Istnienia. Drzewa Szeptały, a ja rysowałam... śpiewały, tańczyły, a ja starałam się zapamiętać linie i kształty. Tak powstała nowa, niezwykła kolekcja trzynastu wyjątkowych sukien na Wasze ślubne marzenia. Każda inna i każda osobliwa. Drzewa są różnorodne, tak jak My. Piękno w kontrastach i różnorodności. Zachwyt w każdym detalu i formie. Życzę Wam wielkiej ślubnej podróży w głąb Szeptów Drzew, chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami i zdradzę więcej opowieści na naszych spotkaniach.

Szeptem i z Miłości,
Justyna Jeszke - Projektant z Natury

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 5000 zł

ILOŚĆ SUKIEN

20

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Projekt indywidualny

INFORMACJE DODATKOWE

Można robić zdjęcia w salonie

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - Wedding Room

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MG

Magdalena G

Zdecydowałam się na zakup sukni Pani Justyny ;) Piękne suknie wyróżniające się stylem w stosunku do miejsc, które wcześniej odwiedzałam. Suknie dziewczęce, delikatne, a z elementami nadającymi ciekawy, niepowtarzalny charakter ;) Polecam szczególnie dla Pań, którym, tak jak mnie, podobały się suknie w stylu boho. Salon w pięknym miejscu, z miłą atmosferą. Polecam odwiedzić ;)

2 lata temu

SM

Sylwia M

Dziękuję za najpiękniejszą suknię ślubną, niezwykłą atmosferę i energię Pań z Atelier Wedding Room. Suknia podbiła serca gości a ja czułam się w niej wyjątkowo. Panie z Wedding Roomu pomogły mi w realizacji marzeń i wprowadzeniu zmian w projekcie, tak, aby suknia pasowała do mojej sylwetki i pięknie się układała. Dziękuję

4 lata temu

AB

Amanda B

Pani Ola !!! Rady w punkt, nie narzuca swojego zdania, subtelnie doradza. Suknie przepiękne !!! W momencie kiedy wstawiłam swoje zdjęcie w sukni ślubnej mnóstwo kobiet chciało ja kupić jak i welon. Miejsce dla kobiet które cenią sobie klase, minimalizm, niewymuszona elegancję. Welon został stworzony na podstawie mojego marzenia. 100% satysfakcji :)

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Marka Wedding Room istnieje od 2013 roku. Od tego czasu powstało wiele wyjątkowych sukien, które uszczęśliwiły Panny Młode.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wedding Room to polska marka z autorską kolekcją sukien ślubnych w stylu boho, hippie, ethereal, natural, vintage. Wszystkie suknie mają indywidualny charakter, są szyte z wysokiej jakości naturalnych materiałów.

Kontakt - Wedding Room

Wedding Room

Brzozowa 6/8 lok. 14 00-001 Warszawa

Polecani z kategorii salon sukien ślubnych

Roma & Reiff
Roma & Reiff Warszawa
Zobacz profil
Bridal Shop by Kasia Weselska
Bridal Shop by Kasia Weselska Warszawa
(3)
Zobacz profil
JOANNA SOKÓŁ STUDIO
JOANNA SOKÓŁ STUDIO Warszawa
Zobacz profil
Wedding Outlet Warsaw
Wedding Outlet Warsaw Warszawa
Zobacz profil

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: