• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
NAJNA                   Luksusowe Suknie Ślubne
NAJNA Luksusowe Suknie Ślubne Łódź
(145)
Zobacz profil
Atelier Juliette
Atelier Juliette Warszawa
(35)
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(32)
Zobacz profil
MARLU
MARLU Warszawa
Zobacz profil
Salon sukien Madleine

Magdalena Sulwińska

Salon sukien Madleine

Ul. Głogowska 32, Poznań

(6)

Zapraszamy do salonu przy ul. Głogowskiej 32, gdzie od wielu lat ubieramy nasze Klientki w piękne kreacje na każdą okazję. Począwszy od sukien ślubnych, po piękne i oryginalne suknie wieczorowe, wizytowe i koktajlowe. Posiadamy gotowe modele, jak również szyjemy na zamówienie. Wystarczy nas odwiedzić i opowiedzieć o wymarzonej sukni, a my postaramy się spełnić Wasze życzenie...

1000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

30 - 58

ROZMIARÓWKA

480

ILOŚĆ SUKIEN

scissors-2

Projekt indywidualny

INDYWIDUALNY PROJEKT

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

Można robić zdjęcia w salonie

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie

3.93

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

GI

Grażyna I

CZĘŚĆ 2. Następnej soboty pojechaliśmy ponownie do salonu i zawarliśmy umowę. Żona wybrała materiały i koronki spośród kilkunastu różnych próbek. Pani z personelu w bardzo profesjonalny sposób doradziła najodpowiedniejszy kolor i krój każdej z 3 sukni (początkowo miała być tylko 1 suknia, a skończyło się na 3). Ustalono daty pomiarów i przymiarek oraz dzień odbioru gotowych wyrobów. Za każdym razem, gdy żona zjawiała się w salonie, była witana z jednakową serdecznością i poświęcano jej wiele uwagi. Mimo iż zdarzało się, że nie byliśmy jedynymi obsługiwanymi klientami, to nigdy nie zauważyłem, aby kogokolwiek traktowano niegrzecznie lub odmawiano obsługi. Panie pracujące w salonie są profesjonalistkami najwyższej klasy. To samo dotyczy krawcowych. Doskonale znają się na swoim zawodzie i potrafią czynić wielkie rzeczy. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że gdy żona weszła na salę weselną goście oniemieli – DOSŁOWNIE. Cała sala na moment zamilkła patrząc na nią i jej kreację. To chyba najlepsza rekomendacja jakości produktów salonu "Madleine". A wzory czerpane są nie z katalogów innych firm czy salonów, lecz np. z targów ślubnych w Mediolanie. Dodam jeszcze, że krótko przed obiorem zamówienia okazało się, że córka zamówiła swoją suknię ślubną… w tym samym salonie. Oczywiście żona nie wiedziała o tym, gdy składała swoje zamówienie… Jednak niedaleko pada jabłuszko od jabłonki… W swojej sukni ślubnej córka wyglądała pięknie, a goście jednogłośnie twierdzili, że takiej sukni ślubnej jeszcze nie widzieli. Nasza latorośł wyglądała jak mała księżniczka. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim paniom usługi salonu "Madleine". Nikt inny nie zapewni takiego poziomu obsługi i jakości wyrobów.

1 rok temu

GI

Grażyna I

Do salonu "Madleine" trafiliśmy "z ulicy". Nikt go nam nie polecił. Po prostu był to pierwszy salon, który odwiedziliśmy szukając firmy, której można zlecić uszycie sukni na ślub córki. Zaraz po wejściu przywitała nas uśmiechnięta i bardzo uprzejma szefowa. Nadmienię, że było to sobotnie przedpołudnie. Zajęła się nami jakbyśmy byli stałymi klientami salonu. Zaproponowała byśmy najpierw rozejrzeli się wśród gotowych kreacji, a jeśli nic nam nie będzie odpowiadało, wówczas porozmawiamy o uszyciu sukni na miarę. I tak się stało. Po kilkunastu minutach oglądania, żona zdecydowała się na uszycie sukni. Nie dlatego, że nic jej się nie podobało, ale jako matka panny młodej pragnęła wyglądać wyjątkowo. Choć do ceremonii było jeszcze sporo czasu, już wówczas zaproponowano nam wybór odpowiednich materiałów i koronek, terminy pobrania miar, pierwszych przymiarek oraz datę odbioru gotowych sukien. Mimo iż zastrzegliśmy, że tego dnia nie podejmiemy żadnych wiążących decyzji, byliśmy nadal obsługiwani z taką samą uprzejmością i uwagą. Niczego nam nie narzucano, ani nie wymuszano na nas żadnych zobowiązań. Na koniec pierwszej wizyty w salonie otrzymaliśmy wizytówkę i zaproszenie do ponownego spotkania. Później, tego samego dnia, odwiedziliśmy jeszcze kilka konkurencyjnych salonów wzdłuż tej samej ulicy, ale nigdzie nie potraktowano nas z takim zainteresowaniem, jak w salonie "Madleine". Po powrocie do domu żona była przekonana, iż to właśnie temu salonowi zleci uszycie swoich kreacji. —> koniec części 1

1 rok temu

AN

Anna N

Zamówiłam i kupiłam suknię na wesele. Bardzo miła obsługa, Pani potrafiła mi doradzić model i fason, który był bardzo wygodny. Razem dobrałyśmy tkaniny oraz koronki, bo suknia była szyta na miarę i czekałam na efekty... Już na pierwszej przymiarce byłam zachwycona. Później było tylko lepiej. Odebrałam moją kreację, w której przetańczyłam całą noc. Szczerze polecam!

3 lata temu

KS

Katarzyna S

Witam. Chciałabym się z Wami podzielić z KOSZMAREM jaki spotkał mnie w tym salonie. Pierwszy raz pojawiłam się z początkiem maja, wybrałam sukienkę Pani była bardzo miła. Wybrana suknia kosztowała 2500zł, usłyszałam że jestem fajną laską i ona uszyje mi ją za 2000zl. Dnia 16maja przyszłam zamówić suknie z ciotką i matką. Wahałam się nad kolorem między złotym a srebrnym, w końcu po długich namysłach zdecydowałam się na srebrną. Pani mnie wymierzyła BO SUKNIA MIAŁA BYĆ USZYTA NA MIARĘ. W trakcie podpisywania umowy Pani napisała kwotę 2450zl więc zwróciłam uwagę iż umawiałyśmy się na 2000zl. Po namyśle stwierdziła że może mi ją uszyć za 2200zl więcej obniżyć nie może. Z racji tego iż suknia była przepiękna i nie chciałam szukać dalej zgodziłam się. Suknia miała dojechać z początkiem lipca. Wpłata 1000zl.O paragon musiałam się dopomnieć. Minął lipiec, sierpień i sukienki brak. Ja musiałam się kontaktować i dopytywać bo Pani nie raczyła zadzwonić. W odpowiedziach ciągle słyszałam, że paczka jedzie, jest w drodze. Przyszed piękny dzień i dnia 29 sierpnia Pani zadzwoniła ze suknia przyjechała. Ucieszyłam się ogromnie i umówiłam sie na przymiarkę na 4września na 12:00. No i zaczął się koszmar!!! Przyszłam oczywiście z matką i z ciotką. Pani wzięła mnie za parawanik WCISNĘŁA we mnie suknie... Która okazała się ZA MAŁA o dobre 2 rozmiary. Ciocia już się niepokoiła i jak zobaczyła mnie w tej suknie to się zaczęła wymiana słowna miedzy Panią ekspedientką a nią. Ekspedientka powiedziała że ma dla mnie przeznaczone DWIE SuKIENKI i ona z 2 sukienek zrobi mi jedną. Ja nie miałam sił, płakałam. Miałam niecałe 1,5mc do ślubu a ja brak sukienki.Umówiłam się z Panią na piątek 8 września ze suknia będzie już zrobiona na 100%. Żadnych nowych pomiarów nie było, chociaż ostatni raz mieżyła mnie w maju..Tego samego dnia napisałam że rozwiązuję z nimi umowę. Zwrotu pieniędzy do dziś nie otrzymałam. Chociaż powinnam je dostać gdyż SUKNiA NIE ZOSTAŁA DOPASOWANA I USZYTA NA MIARĘ.

3 lata temu

SK

Sabina K

Bardzo elegancki salon, miła, profesjonalna obsługa, super atmosfera. duzy wybór sukien, nie tylko slubnych ale równiez wizytowych-orginalne wzory i fasony.

5 lat temu

SK

Sabina K

bardzo podobal mi sie salon Medleine, super mila obsługa, przyzwoite ceny nie tylko sukien ślubnych ale również wizytowych-duzy wybór, orginalne fasony. Salon bardzo elegancki.

5 lat temu

Kontakt

Salon sukien Madleine

ul. Głogowska 32 60-736 Poznań

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -18:00

Niedziela

10:00 -14:00

Prosimy o wcześniejszy telefon w celu umówienia się na wizytę, postaramy się dobrać odpowiedni termin, jak również godziny, w których każda Panna Młoda będzie mogła przymierzyć suknie ślubne wraz z towarzyszącymi jej osobami, rodziną, przyjaciółmi.

Polecani z kategorii salony ślubne

Le Mariage
Le Mariage Bytom
(20)
Zobacz profil
Warsaw Poet
Warsaw Poet Warszawa
(10)
Zobacz profil
Atelier Viola Piekut
Atelier Viola Piekut Warszawa
(27)
Zobacz profil
PATRYCJA KNYT Atelier
PATRYCJA KNYT Atelier Warszawa
(3)
Zobacz profil

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie: