4transfer by SeeKrakow

transfer

4transfer by SeeKrakow

św. Filipa 23/3, Kraków

Pokaż telefon

4transfer jest certyfikowaną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku przewoźników. Od ponad 15 lat nasza flota obsługuje różnorodne transfery, szkolenia, imprezy, konferencje, wycieczki oraz zlecenia indywidualne - wszystko w zależności od Państwa potrzeb.

Od początku istnienia naszej marki obsłużyliśmy kilkadziesiąt wesel, podczas których zapewnialiśmy transport dla Gości weselnych, ale również Młodej Pary. Nasz kierowca w formalnym stroju odbierze Państwa z miejsca zawarcia ślubu i przewiezie w miejsce wesela.

Istnieje również możliwość, by kierowca oczekiwał na parkingu i rozwoził Gości po weselu w dowolnie wskazane miejsca. Z doświadczenia wiemy, że fakt posiadania kierowcy gotowego odwieźć Gości w każdym momencie zabawy, zwiększa komfort, oraz pozwala bardziej ‘’wczuć się‘’ w klimat wesela.

Przy oczekiwaniu całonocnym, ze względów bezpieczeństwa, kierowcy się zmieniają, dbając o najwyższy standard obsługi.

Oferta

Wynajem samochodu

350 zł - 2750 zł

Wszystkie pojazdy wynajmowane są wraz z usługą profesjonalnego, dedykowanego Kierowcy. Ceny zależne od rodzaju, wielkości pojazdu oraz okresu wynajmu.

Posiadamy w swej ofercie następujące rodzaje pojazdów:
- samochody osobowe
- samochody mini-van, 7/8-osobowe w wersji standardowej oraz 7-osobowe w wersji premium (Mercedes-Benz VClass 2016)
- busy 14-23 osobowe (Mercedes-Benz Sprinter, w tym 18-osobowy pojazd premium)
- autokary, w tym najnowszy 55-osobowy Mercedes-Benz Tourismo 2017

W zależności od rodzaju pojazdu i i trasy oferujemy:
- pełną obsługę ślubu dla Pary Młodej i Świadków
- przewóz Pary Młodej do kościoła
- transfery gości z kościoła na salę weselną
- transfery gości ze wskazanych miejsc do kościoła, oczekiwanie na zakończenie uroczystości i przewóz pasażerów na salę weselną
- transfery gości z sali weselnej do wybranych lokalizacji po zakończeniu wesela

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od początku istnienia naszej marki obsłużyliśmy kilkadziesiąt wesel, podczas których zapewnialiśmy transport dla Gości weselnych, ale również Młodej Pary. Obsłużyliśmy zarówno niewielkie, skromne uroczystości, jak i kilkusetosobowe zlecenia, wymagające długotrwałych przygotowań logistycznych.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 2005 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasze zlecenia wykonujemy pojazdami, różniącymi się wielkością i klasą. Oferujemy zarwno standardowe samochody typu sedan, jak i luksusowe Mercedesy VClass, busy 14-23 osobowe (w tym nasz pojad premium dla 18 osób) oraz autokary. Tym, co wyróżnia 4Transfer to dbałość przede wszystkim o bezpieczeństwo Pasażera. Przykładamy szczególną uwagę do stanu technicznego naszych pojazdów, które regularnie poddawane są przeglądom oraz spełniają (a nawet przewyższają) wszelkie stawiane nam normy. Gwarancją wysokiej jakości usług jest także wykwalifikowana kadra profesjonalnych i doświadczonych kierowców.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od preferencji możemy wykonać zlecenie przewiezienia Gości (i Pary Młodej) na konkretnej trasie, ale także z przyjemnością zaczekamy na Państwa pod kościołem lub salą weselną. Nasze usługi mogą więc trwać zarówno chwilę, jak i całą noc.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Pełną obsługę transportu Gości weselnych (i Pary Młodej wedle życzenia). Składają się na nią nie tylko pojazdy, lecz także doświadczeni, adekwatnie do okazji ubrani Kierowcy, obsługa logistyczna i wszelka pomoc naszego biura. Jesli macie Państwo jakiekowliek życzenia dodatkowe - z chęcią podejmiemy się ich realizacji.

Jaki jest Twój styl?

Nowoczesny, elegancki, schludny.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jako że dzień Ślubu to jeden z najwazniejszych dni w życiu człowieka, warto zadbać aby był idealny. Do wykonania poszczególnych zadań (w tym transportu Gości) warto wybrać wyłącznie tych przedsiębiorców, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem, rzetelnością i dbałością o detale. Tylko to jest gwarancją udanego dnia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

4Transfer nie jest jednoosobowym przedsiębiorstwem. Nasz zespół liczy kilkunastu doświadczonych kierowców i posiada własne biuro oraz zaplecze logistyczne. Jesteśmy profesjonalistami. Zależy nam na dbaniu o pozytywny wizerunek, przez co do każdego ze zleceń podchodzimy z najwyższą rzetelnością. Wszystkie pojazdy 4Transfer są nowe, czyste i bezpieczne.

Wolne terminy

Kontakt

4transfer by SeeKrakow

website facebook youtube

św. Filipa 23/3 31-150 Kraków

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: