Auto do ślubu - Design Your Wedding

Nikoletta Mańkowska

Auto do ślubu - Design Your Wedding

Warszawa

(2)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dlatego decydując się na auto do ślubu warto postawić na to, które wywoła efekt WOW, a takie z pewnością są nie wychodzące z mody klasyki.

Oferujemy dwa modele kultowych samochodów marki Jaguar, w pełni odrestaurowanych i przygotowanych do wynajęcia.

*Marka Design Your Wedding mieszcząca się w Warszawie zajmuje się także tworzeniem niepowtarzalnych, malowanych ręcznie za pomocą akwareli zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych. Zachęcamy do kontaktu i otrzymania rabatu na hasło Wedding.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

750 zł - 2000 zł

Oferta - Auto do ślubu - Design Your Wedding

Wynajem samochodu Jaguar XK8 z 1997 r.

750 zł - 2500 zł

JAGUAR XK8 z 1997 r.

Unikatowy, w pożądanym kolorze "Racing Green" Jaguar z silnikiem V8 pod maską. Proponowany przez nas kociak występował w popularnym filmie z Agentem 007 "Śmierć nadejdzie jutro" z 2002 roku.

Auto zostało w pełni przygotowane do sezonu ślubnego. Wyposażone jest w kremowe, wygodne skóry, a także klimatyzację i radio... z włoskimi hitami, oraz włoską biblię! W środku - ze względu na sportowy charakter samochodu znajduje się wygodne miejsce tylko dla Pary Młodej.

Do dyspozycji Pary Młodej jest także bagażnik, w którym można schować rzeczy, takie jak torby, prezenty czy kwiaty.

Auto w cenie posiada welcome pack tj. 2 przezroczyste parasolki (w razie deszczu), wodę dla pasażerów oraz kosmetyki higieniczne.

Samochód do ślubu możliwy jest do wynajęcia tylko na minimum 2 doby. Ustalenia dotyczące przejazdu (odbiór samochodu z i do miejsca garażowego, dodatkowe opłaty) umawiane są drogą e-mail.

Dodatkowe zdobienia w postaci drewnianych tablic podlegają dodatkowej opłacie. Nie ma możliwości samodzielnego, bez uprzedniej zgody Design Your Wedding dekorowania auta.

Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem samochodu Jaguar XJ12 z 1989 r.

1000 zł - 1500 zł

JAGUAR XJ12 z 1989 r.

Unikatowy, w pożądanym kolorze "Navy Blue" Jaguar z silnikiem V12 pod maską. Proponowany przez nas moel występował w takich filmach, jak “Diana”, “Underworld” czy “Żelazna Dama”. Ponadto to był jednym z ulubionych aut, którymi jeździła Królowa Elżbieta II.

Auto zostało w pełni odrestaurowane, a także przygotowane do sezonu ślubnego. Wyposażone jest w siwe, wygodne skóry, a także klimatyzację i dyskretnie umieszczoną kamerę cofania. Wnętrze samochodu posiada sporo miejsca i będzie odpowiednie dla kierowcy zapewnionego przez Design Your Wedding (nie ma możliwości samodzielnej jazdy), świadka/świadkowej i oczywiście Pary Młodej. Wnętrze zdobi oryginalne drewno (nie plastik!), a dokładniej orzech kalifornijski. Jest to ostatni z prawdziwych Jaguarów, ręcznie składany, a nie wyprodukwany masowo przez Forda.

Do dyspozycji Pary Młodej jest także bagażnik, w którym można schować rzeczy, takie jak torby, prezenty czy kwiaty.

Auto w cenie posiada kierowcę (zapewnionego przez Design Your Wedding), a także welcome pack tj. 2 przezroczyste parasolki (w razie deszczu), wodę dla pasażerów oraz kosmetyki higieniczne.

Samochód do ślubu możliwy jest do wynajęcia tylko na 1 dzień. Ustalenia dotyczące przejazdu (trasa, godzina, dodatkowe opłaty) umawiane są drogą e-mail.

Dodatkowe zdobienia w postaci drewnianych tablic i sztucznej zieleni podlegają dodatkowej opłacie. Nie ma możliwości samodzielnego, bez uprzedniej zgody Design Your Wedding dekorowania auta.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie - Auto do ślubu - Design Your Wedding

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

GS

Grzegorz S

Państwo z Design Your Wedding dali sobie radę nawet w sytuacji kryzysowej. Mimo awarii auta w ostatniej chwili, podstawili zastępczego Jaguara - o lepszym kolorze, bo zielonym ;) Pełen profesjonalizm, kultura i kompleksowa obsługa. Serdecznie polecam!

7 miesięcy temu

MI

Mateusz I

Pani Nikoletta jest bardzo profesjonalna i pomocna w cały procesie rezerwacji. Poznaliśmy ofertę aut poprzez zamówienie papeterii ślubnej którą ma tez u Siebie w ofercie. Ma piękne zaproszenia ślubne i pięknego Jaguara XJ. W samochodzie czekał na nas prezent od Pani Nikoletty, była to wspaniała niespodzianka :) Polecamy serdecznie! Joanna & Mateusz

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Marka Design Your Wedding powstała w lipcu 2017 roku i od tamtej pory świadczymy i powiększamy wachlarz naszych usług. W ofercie znajdują się zaproszenia ślubne i dodatki weselne, wynajem samochodów na ślub, kartki okolicznościowe, plakaty, a także warsztaty na wieczory panieński.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W naszej ofercie znajdują się dwa kultowe samochody marki Jaguar, odrestaurowane i przygotowane do sezonu. W każdym z nich w cenie wynajmu znajduję się zestaw startowy (parasolki, woda, itp.), a także małe podziękowanie. Zaproszenia ślubne i dodatki weselne tworzymy z miłością współpracując z utalentowanymi artystkami.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

na chwile obecną większych ciężarów nie było :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania dotyczą miast w jakich możliwy jest wynajem samochodu (Warszawa + okolice, Łódź + okolice, Radom + okolice), co znajduje się w pakiecie wynajmu auta oraz na jaki czas może być wynajmowany samochód (godziny, doba, weekend, itp.).

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta dotycząca marki Jaguar Xj12 dotyczy wynajmu auta z kierowcą, podstawowa oferta dotycząca marki Jaguar XK8 dotyczy wynajmu auta bez kierowcy (do samodzielnej jazdy).

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Wynajem samochodu na ślub wiąże się z rezerwacją terminu (podpisanie umowy, wpłata zadatku). Terminy rozchodzą się dlatego im szybciej pary się z nami skontaktują tym lepiej - jest możliwość spotkania osobistego i zobaczenia samochodów na żywo. Zaproszenia ślubne realizujemy w terminie 10-15 dni roboczych (projekty gotowe dostępne na naszej stronie) lub do 3 miesięcy (projekty indywidualne tworzone od podstaw). Dodatki weselne realizujemy z 3 tygodniowym wyprzedzeniem.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

W przypadku wynajmu samochodów na ślub istotne jest podanie: daty, godziny oraz trasy przejazdu, a także terminów (wynajem 1-dniowy, kilkudniowy).

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Rezerwacja terminu wynajmu samochodu na ślub wiąże się z ustaleniami e-mail, wypełnieniem umowy wraz z podpisaniem jej oraz wpłacenie zadatku. Zaproszenia ślubne, dodatki weselne lub kartki okolicznościowe można zamówić poprzez sklep internetowy lub drogą e-mail (tylko zaproszenia i dodatki).

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Zaproszenia ślubne, dodatki weselne, kartki okolicznościowe, plakaty, papeterię firmową (np. vouchery), warsztaty okolicznościowe i na warsztaty panieńskie.

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Najchętniej wybieranym autem przez Pary Młode jest nasz kultowy Jaguar XJ12 z 1989r, z kierowcą i miejscem dla świadka/świadkowej oraz Pary Młodej z dodatkowym zdobieniem w postaci drewnianych tablic i sztucznej zieleni. Najchętniej wybieranymi zaproszeniami ślubnymi są wzory roślinne Greenery, kwiatowe Hortensje i Piwonie oraz minimalistyczne Subtelne.

Kontakt - Auto do ślubu - Design Your Wedding

Auto do ślubu - Design Your Wedding

facebook website instagram Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Poniedziałek

09:00 -17:00

17:00 -22:00

Wtorek

09:00 -17:00

17:00 -22:00

Środa

09:00 -17:00

17:00 -22:00

Czwartek

09:00 -17:00

17:00 -22:00

Piątek

09:00 -17:00

17:00 -22:00

Sobota

09:00 -14:00

14:00 -22:00

Zachęcamy także do kontaktu drogą e-mail: [email protected]

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: