Białym do ślubu

Grażyna

Białym do ślubu

O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zawsze z ogromną dbałością podchodzimy do każdego zlecenia, a wysoka jakość i zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem. .............................................................

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zdecyduj się z nami na jedyną w swoim rodzaju limuzynę, BIAŁEGO JAGUARA XF PRESTIGE z 2019r.
Wtedy ta wspaniała uroczystość zostanie zapamiętana przez państwa młodych i przez gości do końca życia.
.......................................................................
Do ślubu z prestiżem.
....................................................
W roku 2020 w miesiącach od maja do końca sierpnia 1000 zł w pozostałych miesiącach 800 zł. Oferta zawiera 4 godziny usługi z limitem do 100 km od momentu podstawienia auta pod wskazany adres. Każda kolejna godzina do ustalenia. Jesteśmy elastyczni w kwestii ceny. Zadzwoń lub napisz, a na pewno dojdziemy do porozumienia.
______________________________
Działamy na terenie Trójmiasta i okolic do 100 km dojazdu w cenie.
,______________________________
W cenie zapewniamy także tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY", ozdoby ze sztucznych kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru, eleganckiego szofera, szampana oraz wodę. Na życzenie stroimy samochód żywymi kwiatami wtedy dopłata tylko za kwiaty.
___________________________
Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd:
- do kwiaciarni
- do Pana Młodego
- do Panny Młodej
- do Kościoła/urzędu
- do lokalu
- sesja zdjęciowa w ramach limitu czasu.

Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2020. Zapraszamy

Oferta - Białym do ślubu

Wynajem samochodu

200 zł - 200 zł

Oferta obejmuje Koszt wynajmu pojazdu z szoferem za 800 zł do 4 godzin usługi oraz limit do 100 km od momentu podstawienia auta pod wskazany adres.

W cenie zapewniamy Państwu tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY" oraz ozdoby z kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Kierowcę w bardzo eleganckim uniformie, szampana oraz wodę.

Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd:
- do Pana Młodego
- do Panny Młodej
- do Kościoła
- do lokalu
- sesja zdjęciowa w ramach limitu czasu.

Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2018!!!

Za dodatkową opłatą możliwość stworzenia indywidualnych tablic z dowolnie wybranym opisem oraz inne niż w naszej ofercie przystrojenie Auta w drodze indywidualnych ustaleń. Każda kolejna rozpoczęta godzina do ustalenia. Jesteśmy elastyczni w kwestii ceny. Zawsze można ponegocjować :)

Wynajem samochodu możliwy także na inne okazje np. komunia, chrzciny, transport VIP, eventy.

Opinie - Białym do ślubu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W cenie zapewniamy Państwu tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY" oraz ozdoby z kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Oferujemy także szampana oraz wodę. Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd: - do Pana Młodego - do Panny Młodej - do Kościoła - do lokalu - sesja zdjęciowa w ramach limitu czasu.

Kontakt - Białym do ślubu

Białym do ślubu

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdańsk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: