• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Białym do ślubu

Grażyna

Białym do ślubu

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zawsze z ogromną dbałością podchodzimy do każdego zlecenia, a wysoka jakość i zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem. .............................................................

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zdecyduj się z nami na jedyną w swoim rodzaju limuzynę, BIAŁEGO JAGUARA XF PRESTIGE z 2019r.
Wtedy ta wspaniała uroczystość zostanie zapamiętana przez państwa młodych i przez gości do końca życia.
.......................................................................
Do ślubu z prestiżem.
....................................................
W roku 2020 w miesiącach od maja do końca sierpnia 1000 zł w pozostałych miesiącach 800 zł. Oferta zawiera 4 godziny usługi z limitem do 100 km od momentu podstawienia auta pod wskazany adres. Każda kolejna godzina do ustalenia. Jesteśmy elastyczni w kwestii ceny. Zadzwoń lub napisz, a na pewno dojdziemy do porozumienia.
______________________________
Działamy na terenie Trójmiasta i okolic do 100 km dojazdu w cenie.
,______________________________
W cenie zapewniamy także tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY", ozdoby ze sztucznych kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru, eleganckiego szofera, szampana oraz wodę. Na życzenie stroimy samochód żywymi kwiatami wtedy dopłata tylko za kwiaty.
___________________________
Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd:
- do kwiaciarni
- do Pana Młodego
- do Panny Młodej
- do Kościoła/urzędu
- do lokalu
- sesja zdjęciowa w ramach limitu czasu.

Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2020. Zapraszamy

Oferta

Wynajem samochodu

200 zł - 200 zł

Oferta obejmuje Koszt wynajmu pojazdu z szoferem za 800 zł do 4 godzin usługi oraz limit do 100 km od momentu podstawienia auta pod wskazany adres.

W cenie zapewniamy Państwu tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY" oraz ozdoby z kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Kierowcę w bardzo eleganckim uniformie, szampana oraz wodę.

Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd:
- do Pana Młodego
- do Panny Młodej
- do Kościoła
- do lokalu
- sesja zdjęciowa w ramach limitu czasu.

Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2018!!!

Za dodatkową opłatą możliwość stworzenia indywidualnych tablic z dowolnie wybranym opisem oraz inne niż w naszej ofercie przystrojenie Auta w drodze indywidualnych ustaleń. Każda kolejna rozpoczęta godzina do ustalenia. Jesteśmy elastyczni w kwestii ceny. Zawsze można ponegocjować :)

Wynajem samochodu możliwy także na inne okazje np. komunia, chrzciny, transport VIP, eventy.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Z uwagi, że podstawiamy samochód na uroczystość najbardziej lubimy uśmiech i zachwyt na twarzach pary młodej, kiedy zobaczą samochód wraz z kierowcą, a potem zachwyt wszystkich gości, którzy miło komentują naszą usługę.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Usługa podstawowa to koszt wynajmu pojazdu z szoferem za 800 zł do 4 godzin oraz limit do 100 km od momentu podstawienia auta pod wskazany adres. Każda kolejna rozpoczęta godzina jest do ustalenia. Sam samochód jest przygotowywany dwa dni przed uroczystością i czeka na swój dzień:)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W cenie zapewniamy Państwu tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY" oraz ozdoby z kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Oferujemy także szampana oraz wodę. Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd: - do Pana Młodego - do Panny Młodej - do Kościoła - do lokalu - sesja zdjęciowa w ramach limitu czasu.

Jaki jest Twój styl?

Szyk i elegancja. Naszą maksymą i misją jest DO ŚLUBU Z PRESTIŻEM

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo osobiście, angażujemy się w całości i poświęcamy tylko temu zadaniu na wybrany dzień. Samochód jest przygotowywany dwa dni wcześniej, aby uniknąć ewentualnych nieprzyjemnych niespodzianek jak np.uszkodzenie samochodu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

DOPRACOWANY DO PERFEKCJI nowy model JAGUAR XF PRESTIGE jest ucieleśnieniem możliwości wyboru i szytego na miarę luksusu, a my zrobimy wszystko, aby ten dzień był dla pary młodej najpiękniejszy. Gwarantujemy bardzo czysty samochód, szampana, wodę oraz kierowcę w bardzo eleganckim uniformie. Młodzi z pewnością poczują się wyjątkowo!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zawsze z ogromną dbałością podchodzimy do każdego zlecenia, a wysoka jakość i zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

Kontakt

Białym do ślubu

website

Gdańsk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: