• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Helikopterem do ślubu - Excellent Club

Konrad Adamczuk

Helikopterem do ślubu - Excellent Club

Nie ma bardziej emocjonującej limuzyny ślubnej niż helikopter. Z Excellent Club możesz wynająć śmigłowiec dla siebie, narzeczonej i wszystkich gości weselnych. Możemy sprawić, by na każdego w środku czekał szampan oraz drobne prezenty. Stworzymy niezwykłą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci Twojej i zaproszonych gości.

500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem limuzyny

500 zł - 7998 zł

Oferujemy Państwu atrakcję najwyższych lotów. Jeżeli przyjazd na wesele luksusową limuzyną czy sportowym autem robi wrażenie to co powiedzieć o przylocie helikopterem!!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi w ramach, której poczują się Państwo jak w niebie i to dosłownie. Zabierzemy Parę Młodą w niezapomniany lot z kościoła na salę weselną, w międzyczasie prezentując widoki najbliższej okolicy.

Ze swojej strony zapewniamy
- przylot helikoptera we wskazane miejsce
- zabranie Pani i Pana Młodego na pokład
- lot widokowy
- miękkie lądowanie na przy sali weselnej
- pamiątkowe fotografie
- loty widokowy dla gości weselnych

Oczywiście gwarantujemy obecność wyszkolonego pilota na pokładzie wraz osobami zabezpieczającymi start oraz lądowanie maszyny. Zajmujemy się również uzyskaniem pozwoleń na loty. Państwo mogą się zrelaksować i podziwiać świat z lotu ptaka!

Jeżeli chcą Państwo uraczyć swoją rodzinę oraz najbliższych, niezapomnianym lotem widokowym po pierwszym tańcu, to zapraszamy do rozszerzenie usługi. Sprawimy, że poczują się równie wyjątkowo jak Para Młoda tego dnia.

Możemy przylecieć w dowolny dzień tygodnia oraz dowolne miejsce w Polsce. Cena jest uzależniona od długości dolotu maszyny na miejsce wesela oraz od ilości lotów widokowych dla gości weselnych.

Posiadamy również auta premium w swojej ofercie. Możemy zapewnić Państwu auto marzeń również z profesjonalnym kierowcą. Do Państwa dyspozycji będzie - Aston Martin DB9, Ford Shelby GT500, Ford Mustang 5.0, Lotus Evora, Cadillac Escalade, Porsche Panamera.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od ślubu mojej koleżanki, która chciała się wybrać z klasą na swoje wesele. Zażyczyła sobie limuzynę a ja zaproponowałem jej lot helikopterem. Bez zastanowienia powiedziała TAK!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Helikopter Robinson R44 to czteroosobowy śmigłowiec, który potrafi rozwinąć prędkość 200 km/h. Lekka oraz wygodna maszyna może wylądować właściwie w każdym miejscu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Realizacja całego lotu dla Pary Młodej potrwa około 2h, sam lot w zależności od długości lotu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Niezapomniany lot widokowy Pary Młodej z kościoła na miejsce przyjęcia weselnego wraz z pamiątkową fotografią i kieliszkiem szampana.

Jaki jest Twój styl?

Elegancki, luksusowy i jedyny w swoim rodzaju.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Chęć przeżycia niezapomnianego momentu podczas wesela.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub na dachu wysokiego wieżowca, gdzie można wylądować helikopterem lub wesele na plaży

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Uwielbiam współpracować z młodymi, energicznymi osobami. Chętnie współpracuję również z osobami otwartymi na nowe wyzwania i odważnymi.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Loty helikopterem to ogromna przyjemność. Możemy podziwiać świat z lotu ptaka. Każdemu helikopter kojarzy się z luksusem. My ten luksus chcemy Wam zapewnić w dniu ślubu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Pierwszy kontakt z usługodawcą. Jeżeli wykazuje zainteresowanie oraz chęć pomocy to współpraca będzie się dobrze układać. Warto zaufać taki osobom.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Usługa najwyższych lotów. Jako Excellent Club sprawimy, że Wasze wesele rozpocznie się z wielką klasą. Zadbamy o to aby wszystko było na jak najwyższym poziomie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ Wasze przybycie na wesele zostanie naprawdę na długo zapamiętane. Klasa oraz elegancja!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta jest najwyższych lotów i to dosłownie. Żadna inna firma nie zagwarantuje Wam takich wrażeń podczas najważniejszego dnia w Twoim życiu.

Kontakt

Helikopterem do ślubu - Excellent Club

website

Warszawa

94 km od Radomia

151 km od Lublina

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: