Zabytkowe samochody z czasów PRL-u

Agnieszka Dankowska

Zabytkowe samochody z czasów PRL-u

Plac Defilad 1, Warszawa

Pokaż telefon

Zaskocz swoich gości weselnych zabytkowym samochodem prosto z epoki PRLu. W naszej flocie znajdziecie pięknie odrestaurowane autobusy Jelcz 043 "ogórki", Duże Fiaty 125p, Fiaty 126p Maluchy.

Zapraszamy do wynajmu.

200 zł - 1400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem samochodu

199 zł - 1399 zł

Mamy dla Ciebie zabytkowe samochody i autobusy pochodzące z czasów PRL, które pozwolą Ci w stylowy sposób dotrzeć na miejsce ślubu i wesela.

Jelcz 043 "ogórek"
Polski autobus międzymiastowy, produkowany w latach 1959-1986 przez firmę Jelcz.
Stanowił on licencyjną odmianę czechosłowackiego autobusu Škoda 706 RTO. Z powodu swojego wyglądu zwany był potocznie ogórkiem. W naszym Jelczu „Ogórku” mieści się do 41 osób. Do wyboru kolor niebieski i czerwony.

Duży Fiat 125p
Produkowany od listopada 1967 roku w latach swojej świetności był autem klasy średniej, obecnie jest klasykiem pożądanym przez kolekcjonerów. Odrestaurowany i stylizowany na auto z serialu „Zmiennicy”. Do wyboru samochód w kolorze żółtym i czerwonym.

Fiat 126p Maluch
Samochód osobowy skonstruowany w zakładach Fiat, produkowany w latach 1972–1980 we Włoszech, a od 6 czerwca 1973 do 22 września 2000 roku w Polsce.
Przez wiele lat był jednym z najczęściej spotykanych samochodów na polskich drogach, doczekał się też bardzo wielu nazw potocznych i zwyczajowych, z których najpopularniejsza – Maluch, stała się pod koniec produkcji tego modelu (1997) jego oficjalną nazwą.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasze samochody to autentyczne modele z lat 70-tych i 80-tych, posiadające żółte tablice rejestracyjne pojazdów zabytkowych. Nasza flota skłąda się z autobusów Jelcz 043 "ogórków", Dużych Fiatów 125p oraz Fiatów 126p Maluchów.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta zawiera wynajem samochodów i autobusów. Przejazd Pary Młodej do kościoła i na miejsce wesela oraz przejazd gości weselnych.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl to PRL.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nasi klienci mają ogromny sentyment do stylu lat 70-tych i 80-tych w Polsce.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest niepowtarzalny i autentyczny styl PRL-u. Na pokładzie naszych pojazdów poczujesz prawdziwą polską atmosferę lat 70-tych i 80-tych.

Wolne terminy

Kontakt

Zabytkowe samochody z czasów PRL-u

website facebook instagram

Plac Defilad 1 00-901 Warszawa

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: