Just Transport

Magdalena Zawiło

Just Transport

Piłsudskiego 6/10, Kraków

(4)
Pokaż telefon

Szanowni Państwo Młodzi!

Jeśli szukacie komfortowych aut do transportu podczas Waszego wesela to świetnie trafiliście. Jesteśmy krakowską firmą oferującą usługi przewozowe komfortowymi samochodami Mercedes Benz Vito Tourer 8+1 oraz Audi A6 na terenie Małopolski i nie tylko. Posiadamy licencję na przewóz osób oraz licencję TAXI.

Nasze samochody są nowe (rocznik 2018), zadbane, komfortowe, wyposażone w klimatyzację i szereg udogodnień, m.in. foteliki dziecięce. Dodatkowo w naszej flocie znajduje się przestronne Audi A6 (rocznik 2017) w wersji combi do przewozu Pary Młodej. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych kierowców o nienagannej prezencji, mówiących w języku polskim i angielskim. Usługi zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Na hasło "wedding.pl" otrzymujecie Państwo 5% zniżki na całość usługi.

NASZ CENNIK

Usługa weselna: 900 pln/Mercedes Vito (cena uzależniona od lokalizacji). W skład usługi wchodzą przejazdy:
- pod dom Panny Młodej/ Pana Młodego
- na miejsce uroczystości (kościół, urząd cywilny)
- na miejsce przyjęcia/zabawy weselnej
- odwożenie gości po imprezie.

Ponadto:

Samochód dla Pary Młodej: 300 pln/ Audi A6 (cena uzależniona od lokalizacji).

Na życzenie klienta przygotujemy indywidualną wycenę.

Preferowany kontakt telefoniczny lub mailowy. Na wiadomości odpowiadamy na bieżąco.

300 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem limuzyny

800 zł - 3000 zł

Dodatkowo posiadamy opcję przewozu limuzyną. Cena jest uzależniona od ilości osób oraz od długości trasy przejazdu. Dostępne typy limuzyn to: Crysler, Dodge, Hammer H3 Long.

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

HR

Hannes R

Highly recommended! Thank you!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ST

Sylwia T

Pełen profesjonalizm, zadbany samochód, szybki i bezproblemowy kontakt :) polecam

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

EM

Ewelina M

Rzeczowo, sympatycznie, na czas! Mega zadowoloni jesteśmy! Polecamy!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SI

Sylwia I

Usługa wykonana pofesjonalnie, samochód zadbany, kontakt szybki i bezproblemowy. Zdecydowanie godne polecenia

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, możliwość poznawania nowych osób, ciągły rozwój osobisty poprzez zbieranie doświadczeń w pracy z ludźmi z różnych środowisk.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jako firma turystyczna naszą przygodę z transportem zaczęliśmy od usług transferowych naszych gości, którym zapewniamy zakwaterowanie na terenie Krakowa. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy ofertę wykraczającą poza turystykę, chcąc zdobyć doświadczenie w najszybciej rozwijającej się obecnie branży biznesowej w Polsce, czyli branży ślubnej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W branży ślubnej jesteśmy od niedawna, ale bardzo głodni doświadczeń, przygotowani i gotowi do działania :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasza flota obejmuje 2 samochody Mercedes Benz Vito Tourer 8+1, w wersji czarnej i granatowej, wyposażone w szereg udogodnień, m.in.: klimatyzacja, wygodne skórzane fotele, przyciemniane szyby, pojemny bagażnik, możliwość doposażenia w foteliki dziecięce oraz kołyskę dla niemowlaka.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ze względu na profesję chyba najbardziej lubimy przejazd Pary Młodej z kościoła/urzędu na miejsce zabawy weselnej :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od odległości jaką musi pokonać kierowca. Standardowe zlecenia do tej pory, jeśli chodzi o rozwożenie gości po zabawie weselnej zajmowały nam około 4-5 godzin dyspozycyjności kierowcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta przewozu ślubnego zawiera: -przejazd do domu Panny Młodej -przejazd do kościoła/urzędu na ceremonię ślubną -przejazd na salę weselną -rozwóz gości po zabawie weselnej

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl charakteryzuje przede wszystkim profesjonalizm w wykonywaniu zlecenia, punktualność, świetny kontakt z klientem oraz nienaganny wygląd, zarówno naszych kierowców jak i samochodów, którymi jeździmy.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej są to pytania: 1) co dokładnie zawiera oferta, czy obsługujemy wesele kompleksowo, co jest zawarte w głównej cenie 2) czy mamy dodatkowe udogodnienia w samochodach, jak np. foteliki dziecięce 3) czy obsługujemy lokazacje poza Krakowem

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jesteśmy firmą przewozową, która świadczy nie tylko usługi ślubne, ale i inne zlecenia transportowe. Zdobyliśmy doświadczenie zaczynając od usług dla turystów, przewożąc do tej pory kilkadziesiąt tysięcy gości zmierzających do Krakowa oraz pobliskich atrakcji. Na tej bazie rozszerzyliśmy nasze usługi o branżę ślubną, zapewniając komfortowe i bezpieczne dowozy również podczas ślubów i wesel.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę, że najważniejszy jest pełen profesjonalizm i zaangażowanie usługodawcy, aby wszystko było jak najlepiej zaplanowane i dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik", aby Państwo Młodzi czuli się zaopiekowani i mogli skupić się na tym, co w tym dniu najważniejsze :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Niezawodność i profesjonalizm podczas wykonywania usług transportowych.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasza firma stawia przede wszystkim na pełen profesjonalizm i zadowolenie naszych Klientów. Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie, by w pełni spełnić Państwa oczekiwania co do jakości świadczonych usług. Mamy świadomość, że dzień Ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka i nie ma tu miejsca na niedociągnięcia i pomyłki. Dbamy przede wszystkim o Państwa bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy, stawiając je na pierwszym miejscu, równocześnie nie zapominając o nienagannej prezencji naszych kierowców oraz o estetyce naszych samochodów.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta kusi kompleksowym podejściem wykonywanej usługi. W jednej cenie mają Państwo zawarty transport poczynając od początku uroczystości, kończąc na rozwożeniu gości po zabawie. Dodatkowo zapewniamy opiekę doświadczonych kierowców mówiących płynnie w języku polskim i angielskim. Flota, którą dysponujemy to nowe, komfortowe i zadbane samochody, którymi podróż to sama przyjemność.

Wolne terminy

Kontakt

Just Transport

facebook

Piłsudskiego 6/10 31-109 Kraków

104 km od w Kielc

Poniedziałek

08:00 -20:00

Wtorek

08:00 -20:00

Środa

08:00 -20:00

Czwartek

08:00 -20:00

Piątek

08:00 -20:00

Sobota

08:00 -20:00

Niedziela

08:00 -20:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: