TESLA S i X - Luksusowa limuzyna i najszybszy SUV-Polska

Piotr Szwed

TESLA S i X - Luksusowa limuzyna i najszybszy SUV-Polska

Długosza 42-46, Wrocław

Tesla to nie jest zwykły samochód elektryczny.
To połączenie bezpieczeństwa, niezawodności z najnowocześniejszą technologią i elegancją.
Zaprojektowany by wzbudzać emocje, nie pozostawiając miejsca na kompromisy.
Już dziś wejdź w świat Tesli i zasmakuj przyszłości.

1199 zł - 1999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem samochodu

1399 zł - 1999 zł

„Gościnność i sugestywność przestrzeni mierzy się jej umiejętnością wzbudzania Twoich emocji.”

Najbardziej wyjątkowy dzień w Waszym życiu wymaga odpowiedniej oprawy.
Stres i emocje związane z tym dniem z pewnością uatrakcyjni przejazd pojazdem innym niż wszystkie. Tesla to nie jest zwykły samochód. To wizja przyszłości, która właśnie nadeszła. Elegancja połączona ze sportowym stylem, drapieżność, pazur, komfort i bezpieczeństwo – to tylko kilka synonimów Tesli. Samochód wyjątkowo pięknie prezentuje się na zdjęciach ślubnych, a dzięki szeroko otwieranym drzwiom (w modelu X do góry) wejście do pojazdu Panny Młodej nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zaskoczcie swoich gości widokiem tego wyjątkowego samochodu, który porusza się praktycznie bezszelestnie. Designerski styl w kombinacji z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi to niezapomniane przeżycie, którego możecie doświadczyć w tym niezwykłym dniu.

Tesla S - sportowa limuzyna
Pierwszy luksusowy sedan ze stajni Tesla został wypuszczony na rynek w 2012 roku bazując na modelu Lotusa Eclipse.
Model S został zaprojektowany od podstaw, aby być najbezpieczniejszym i najbardziej ekscytującym sedanem na drodze. Dzięki niezrównanej wydajności dostarczanej przez unikalny, całkowicie elektryczny układ napędowy Tesli, Model S przyspiesza od 0 do 60 km/h w niecałe 3 sekundy wgniatając w fotel wszystkich pasażerów. Niesamowite przyspieszenie czuć już od momentu wciśnięcia pedału gazu. Model S wyposażony jest w funkcje autopilota zaprojektowaną, aby jazda autostradą była nie tylko bezpieczniejsza, ale także bezstresowa.

Tesla X - najbezpieczniejszy SUV świata
Skrzydlaty ekoanioł, model X to SUV bez kompromisów. Crossover wyposażony w napęd na 4 koła posiada wystarczająco miejsca aby komfortowo pomieścić 7 osób wraz z bagażami. Jest również nieziemsko szybki, przyśpieszając od 0 do 100 km/h w zaledwie 4 sekundy. Tylne drzwi pojazdu (Falcon Wings) otwierają się do góry jak w Mercedesie Gullwing, czy nie przymierzając Batmobilu sprawiając wrażenie rozpostartych skrzydeł. Tesla X jest najbardziej aerodynamicznym SUV-em znajdującym się aktualnie w produkcji.
Model X ma największą wśród konkurencji panoramiczną szybę przednią, zapewniającą niezrównane widoki oraz wrażenia. Zoptymalizowane przyciemnianie szyby stwarza nieograniczoną widoczność dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Wrażenia gwarantowane.

Poznaj auto przyszłości!
ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KIEROWCY
Tesla jest wymarzonym samochodem kierowcy. Wewnątrz kabiny liczy się każdy detal. Starannie wyciszone wnętrze wraz z cichą elektryczną jednostką napędową zapewniają akustykę porównywalną do studia nagraniowego. 17 calowy ekran dotykowy skierowany w stronę kierowcy automatycznie dostosowuje tryb między dziennym a nocnym dla lepszej widoczności. Ułatwia dostęp do bogatej zawartości i zapewnia bezproblemowe połączenie z telefonem, nawigacją oraz serwisami strumieniowymi.

ULEPSZONY AUTOPILOT
Ulepszony Autopilot zapewnia wyższy komfort podróży dzięki częściowej autonomii. Auto utrzymuje swoją pozycję w środku pasa, dostosowuje prędkość do warunków drogowych oraz zmienia pasy bez udziału kierowcy. Autopilot umożliwia bezstresowe parkowanie, samoistnie parkując auto bez względu na obecność kierowcy w środku. System składa się z 8 kamer, 12 czujników ultradźwiękowych, przedniego radaru oraz wydajnego komputera.

INTELIGENTNE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE
Tesla automatycznie dostosowuje wysokości pojazdu dla lepszej przyczepności, wydajności oraz komfortu jazdy. Z poziomu ekranu dotykowego można również wybrać jedno z 4 ustawień wysokości.
Za pomocą lokalizacji GPS zapamiętuje i automatycznie dostosowuje zawieszenie do warunków na drodze.

ZAAWANSOWANE POLE WIDZENIA
Osiem kamer stereo zapewnia 360 stopni widoczności wokół samochodu z prędkością do 250 metrów zasięgu. Dwanaście zaktualizowanych czujników ultradźwiękowych uzupełnia tę wizję, pozwalając na wykrycie zarówno twardych jak i miękkich przedmiotów z prawie dwukrotnie większej odległości od poprzedniego systemu. Przedni radar zapewnia dodatkowe dane o świecie korzystając ze specyficznych fal i jest w stanie widzieć przez deszcz, ulewy, mgłę, kurz, a nawet poprzedzające pojazdy.

AUTOSTER+
Wraz z nowymi kamerami Tesla Vision, czujnikami oraz potężną mocą obliczeniową, możesz mieć pewność że Tesla bez problemu poruszać się będzie po wąskich i skrętnych drogach.

OD WJAZDU DO ZJAZDU
Podróżując autostradą, Tesla sama wybierze najdogodniejszy pas ruchu oraz zapewni że nie przegapisz zjazdu z autostrady. Autopilot będzie nieustannie zwracał uwagę na możliwość zmiany pasa w razie gdybyś znalazł się w wolniejszym ruchu. Kiedy będziesz zbliżał się do swojego zjazdu, Tesla opuści autostradę, zwolni oraz zwróci kontrolę kierowcy.

INTELIGENTNY SUMMON
Z funkcją Inteligentny Summon, Tesla ma możliwość samoistnego poruszania się w bardziej kompleksowym otoczeniu oraz miejscach parkingowych, manewrując w razie potrzeby między obiektami w celu znalezienia Ciebie.
Dzięki sterowaniu ze smartfona auto może podjechać bez kierowcy (czyli po ceremonii Młoda Para wsiada na tylną kanapę i jedzie bez kierowcy - goście będą w szoku)

SYSTEM AUDIO PREMIUM
Otocz się wyrafinowanym dźwiękiem. Pakiet audio premium składa się z ulepszonego wzmacniacza, subwoofera oraz 12 głośników średnio i wysokotonowych precyzyjnie umiejscowionych dla najlepszej możliwej reprodukcji dźwięku.

Rzetelność oraz punktualność w wykonywaniu przez nas usług gwarantują udaną zabawę, satysfakcję oraz niezapomniane wspomnienia.

S oferta:
• 4 godziny lub 100 km za 1399 zł. Każda kolejna godzina 200 zł.

X oferta :
• 4 godziny lub 100 km za 1999 zł. Każda kolejna godzina 300 zł.

CENA ZAWIERA:

• Przyjazd do Pana Młodego.
• Przyjazd po Panią Młodą.
• Przewóz do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego.
• Przejazd na uroczystość weselną.
• Przewóz na sesję zdjęciową w plenerze lub u fotografa (w dniu ślubu).
• Pomoc w spakowaniu i przewiezieniu kwiatów i prezentów spod kościoła.
• Elegancko ubranego kierowcę
• Specjalne tablice "Młoda Para".
• Bardzo ładne i gustowne przyozdobienie samochodu.
• Szampan oraz wodę mineralną
* Na życzenie klienta istnieje możliwość dodatkowa wydłużenia czasu oraz odległości dojazdu od Wroclawia . Wycena indywidualna.
** Samochód przed każdym wyjazdem jest precyzyjnie sprzątany oraz specjalnie przygotowywany pod zamówienie klienta.
*** Wystawiamy faktury VAT.
**** Możliwość dopasowania się do oczekiwań Młodej Pary

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

TESLA S i X - Luksusowa limuzyna i najszybszy SUV-Polska

Długosza 42-46 51-162 Wrocław

308 km od Warszawy

Polecani z kategorii samochody do ślubu

Go Tesla
Go Tesla Wrocław
(14)
Zobacz profil
Falcon Cars - wypożyczalnia samochodów luksusowych
Falcon Cars - wypożyczalnia samochodów luksusowych Wrocław
Zobacz profil
SAMOCHODY DO ŚLUBU - DOLNOŚLĄSKIE
SAMOCHODY DO ŚLUBU - DOLNOŚLĄSKIE Lubin
(3)
Zobacz profil
Tesla4Vip
Tesla4Vip Poznań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: