avatar

Retro Mobile

Daszyńskiego 5, Niepołomice

(1)

O nas

Oddajemy Ci do dyspozycji niezwykłe auta na niezwykłe okazje: odrestaurowane zabytkowe auta, piękne repliki, samochody retro wraz z przybraniem do ślubu oraz sesji zdjęciowej. Marzysz o tym, by odbyć podróż w czasie? Z nami to możliwe. Sprawimy, że najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu będą jedyne w swoim rodzaju, oprawiając je w ponadczasowe piękno samochodów w stylu retro.
Niebanalne rozwiązania to nasza specjalność. Wynajem naszego samochodu na ślub czy imprezę okolicznościową gwarantuje doskonałą zabawę i westchnienia zachwytu. Przekonaj się sam.
Poczuj się wyjątkowo i wjedź na nową drogę życia w klasycznym, ponadczasowym stylu. Zadbaj o to, by Twój Dzień Ślubu na długo pozostał Ci w pamięci. Wybór auta w stylu retro będzie jedną z najlepszych decyzji.
Wiemy jak niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub i wesele. Zdajemy sobie sprawę ile potrzeba energii i włożonego serca aby dobrze się do nich przygotować. Wiele młodych par ma problem nie tylko z wyborem samochodu do ślubu. Mamy nadzieję, że nasza oferta pozwoli Wam podjąć właściwą decyzję. Jest wiele rodzajów pojazdów jakie możecie wynająć na ten wyjątkowy dzień: nasze samochody charakteryzują się niesamowitym designem retro.

Opinie - Retro Mobile

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

TB

Tomasz B

Serdecznie polecam, nie tylko piękne, zabytkowe auta, a także profesjonalna i miła obsługa, co było bardzo pomocne w dniu ślubu.

1 rok temu

Kontakt - Retro Mobile

Retro Mobile

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Daszyńskiego 5 32-005 Niepołomice

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Niepołomice: