Wynajem Auto Limuzyna do Ślubu Wesela Wesele Audi A8 Mazury

Wynajem Auto Limuzyna do Ślubu Wesela Wesele Audi A8 Mazury

Polecam Państwu piękne oraz eleganckie Audi A8 o mocy 335 KM do wynajęcia wraz z kierowcą na uroczystość ślubną. Auto jest w eleganckim kolorze -Biała Perła, na pięknych aluminiowych 20-calowych felgach. Posiada przestronne wygodne i niezwykle komfortowe wnętrze, które upiększa czarna, wentylowana skórzana tapicerka. Limuzyna bardzo bogato wyposażona, m.in: klimatyzacja czterostrefowa, fotele podgrzewane z masażami itp.

Kierowca samochodu jest zawsze elegancko ubrany, oferuje pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodów, otwiera drzwi, służy parasolem a także nosi prezenty oraz kwiaty i pakuje je do samochodu.

Auto wynajmowane jest z bezpłatnym przystrojeniem, które obejmuje dekorację ze sztucznych kwiatów białych lub czerwonych oraz tablice rejestracyjne "Młoda Para" lub "Nowożeńcy". Istnieje możliwość przybrania auta świeżymi kwiatami.

Na życzenie Pary Młodej montuję małą kamerkę w kabinie samochodu dla uwiecznienia drogi do wspólnego życia . Z materiału może wyjść ciekawy film , który można przekazać kamerzyście.

Obsługuje uroczystości na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Możliwość wynajęcia samochodu na imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunia, studniówka, wieczór kawalerski lub panieński, transfery z lotniska.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Wynajem Auto Limuzyna do Ślubu Wesela Wesele Audi A8 Mazury

Kętrzyn

Polecani z kategorii samochody do ślubu

VW Garbus
VW Garbus Warszawa
Zobacz profil
Warszawa M20
Warszawa M20 Kraków
Zobacz profil
Piękny Volkswagen Arteon do ślubu
Piękny Volkswagen Arteon do ślubu Szczecin
Zobacz profil
Mercedes w123 beczka - 4LOGIC
Mercedes w123 beczka - 4LOGIC Wrocław
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie