WawaBus Rafał Nowak
WawaBus Rafał Nowak Warszawa
Zobacz profil
VW Garbus
VW Garbus Warszawa
Zobacz profil
Stach wynajem A7
Stach wynajem A7 Kraków
(16)
Zobacz profil
VIP Service Transport
VIP Service Transport Warszawa
(1)
Zobacz profil
Najnowszy Mercedes Klasa S LONG AMG 2019

Najnowszy Mercedes Klasa S LONG AMG 2019

(1)
Lokalizacja Warszawa
Oferta - Najnowszy Mercedes Klasa S LONG AMG 2019

Szanowni Państwo,

Firma BG Cars zajmuje się wynajmem luksusowych samochodów na przyjęcia weselne oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W naszej flocie znajdują się wyłącznie nowe auta w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Szczególną uwagę przykładamy do kwalifikacji naszych kierowców, są to wybitni specjaliści posiadający pełne zrozumienie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Tylko do końca kwietnia rabat -30% od ceny regularnej 1650 zł!
-> zadzwoń i zapytaj o termin
-> złóż rezerwacje i podpisz umowę

ZANURZ SIĘ W LUKSUSIE
Oferujemy Państwu wynajęcie legendarnej luksusowej limuzyny Mercedes-Benz Klasa S w wydłużonej wersji LONG z pakietem AMG z 2019 roku w kolorze czarnym wraz z obręczami kół w rozmiarze dwudziestu cali. Auto dysponuje mocą ponad 340 KM i przyspiesza do stu kilometrów na godzinę w 5,2 sekundy. Wentylowane i podgrzewane fotele z funkcją masażu, pneumatyczne zawieszenie, nastrojowe oświetlenie ambient, a także panoramiczny dach z całą pewnością sprawią, że w ten wyjątkowy dzień poczujecie się Państwo niezwykle dopieszczeni. Auto jest 5 osobowe.

Mercedes-Benz Klasa S to klasa sama w sobie.

SPEŁNIJ MARZENIA
450 KM czeka na Twój rozkaz. Przy precyzyjnym prowadzeniu, fascynującej zwinności i emocjonującej dynamice. Z silnikiem, który imponująco demonstruje swoją moc. Z technologiami o wyraźnie sportowych genach. Z pewnością, że przy otwartym sztywnym dachu uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy: BMW M4 Cabrio z wydechem Competition to najbardziej sportowa forma wolności na czterech kołach. W tym wyjątkowym dniu zapewnij sobie wyjątkowe auto i poprowadź je sam :)

STANDARDOWY PAKIET ŚLUBNY OBEJMUJE:
- wynajem samochodu z kulturalnym i elegancko ubranym kierowcą
- przyjazd po Pana Młodego
- przyjazd po Pannę Młodą
- przyjazd Pary Młodej do Kościoła/ Urzędu Stanu Cywilnego
- przyjazd na salę weselną
- tablice okolicznościowe (kilka wariantów do wyboru)
- białe kokardki na klamki
- sztuczne kwiaty na masce samochodu

Działamy na terenie całej Polski.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu doprecyzowania wszystkich szczegółów.

Auta można w każdej chwili zobaczyć, zapraszamy na jazdę próbną :)

O nas

Wolne terminy na 2019 rok! Do końca kwietnia promocja -30%! Dodatkowo posiadamy BMW M4 w cabrio. Zapraszamy!
Lokalizacja Warszawa

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

AP

Alicja P

W skali 0-10: zdecydowanie 11! Szukaliśmy auta będącego synonimem prawdziwej klasy, kunsztu i dobrego smaku, koniecznie z jasnym wnętrzem, aby pasowało do konwencji zdjęć ślubnych. Zdecydowaliśmy się na Mercedesa i myślę, że wybraliśmy idealnie. Sama usługa: sprawny i konkretny kontakt, punktualność, przemiły i czarujący kierowca, można powiedzieć, że idealnie pasujący do auta ;-) Prezencja zdecydowanie na najwyższym poziomie, komplementowana nawet przez samych gości. Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy!!

6 lat temu

Lokalizacja

Małowiejska 31/3A 04-962 Warszawa
Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii samochody do ślubu

Auto do ślubu - Renault Talisman - atrakcyjna cena
Auto do ślubu - Renault Talisman - atrakcyjna cena Warszawa
Zobacz profil
Carfree
Carfree Warszawa
(42)
Zobacz profil
P.G luxury Cars
P.G luxury Cars Warszawa
Zobacz profil
Panek S.A.
Panek S.A. Warszawa
Zobacz profil