Katarzyna Jankowska

Smart Line

Tarnawa 27, Zabór, Zielona Góra

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmowaniem samochodów reprezentacyjnych do ślubów, na wieczory kawalerskie/panieńskie, rocznice, eventy oraz jako mobilnej reklamy. Oferujemy najwyższy standard usługi, perfekcyjny stan samochodów oraz niepowtarzalną atmosferę! Pomysł na firmę powstał z własnego doświadczenia, jak i chęci wprowadzenia unikatowej usługi, której niewątpliwie brakowało na rynku ślubnym czy marketingowym!

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się Smart Budka, czyli fotobudka z dmuchaną, elegancką fotokabiną podświetlaną lampami led!

Wkrótce kolejne atrakcje :) Śledźcie nas na FB!

Oferta

Wynajem samochodu

749 zł - 1299 zł

Wynajem samochodów reprezentacyjnych marki Smart to oryginalny sposób na uatrakcyjnienie własnego ślubu. Niekonwencjonalne stylizacje samochodów ślubnych to wyjątkowa alternatywa dla przereklamowanych limuzyn, zabytkowych samochodów czy bryczki zaprzęgniętej w konie… Gwarantujemy, że przejażdżka Smartami będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, a uśmiech na twarzach gości potwierdzeniem słusznego wyboru. Pan i Pani Smart to wyjątkowa oferta dla wyjątkowej Pary! Spraw by to właśnie Twoje wesele stało oryginalne!

Auta zostały specjalnie przygotowane i udekorowane na Państwa wesele. Pani Młoda posiada piękne czerwone usta, które w świetle dziennym rumienią się na różowo, diadem z długim, białym welonem oraz zalotnie podkręcone rzęsy. Pan Młody to gentleman w czarnym kapeluszu i białej muszce. Razem tworzą fascynującą całość!

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Smart Line

Tarnawa 27, Zabór 66-003 Zielona Góra

Polecani z kategorii samochody do ślubu

Citroen C6 - Auto do ślubu
Citroen C6 - Auto do ślubu Szczecin
Zobacz profil
SAMOCHODY DO ŚLUBU - DOLNOŚLĄSKIE
SAMOCHODY DO ŚLUBU - DOLNOŚLĄSKIE Lubin
(3)
Zobacz profil
Luksusowy Mercedes do ślubu
Luksusowy Mercedes do ślubu Gdańsk
(4)
Zobacz profil
Rolls Royce Silver Shadow
Rolls Royce Silver Shadow Jarocin
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: