Laa Loba

Laa Loba

(15)

O nas

Piękno, forma, równowaga, estetka rożnych aspektów życia to własnie z tych elementów powstała Pracownia Laa Loba. Kochamy łażenie po lasie, starym romantycznym Krakowie ale również zachwyca Nas elegancja i klaska. Z pasji do piękna natury stworzymy dla Was dekorację florystyczne i nie tylko. Na takie wydarzenia jak ślub i wszelkiego rodzaju przyjęcia.

Oferta - Laa Loba

Dekoracja auta

200 zł - 300 zł

Klameczki koszt 50,00 zł
Dekoracja girlandy lub wianka 180,00 ł

Dekoracja kościoła

1000 zł - 2000 zł

Dekoracja pleneru do sesji

1000 zł - 3000 zł

Wystrój sali

4000 zł - 9000 zł

Każda Para jest dla Nas wyjątkowa, tak również projektujemy dekoracje. Każdy ślub jest inny i bardzo staranie podchodzimy aby Wasz dzień był tym najpiękniejszy. Pracujemy holistycznie, świetnie jest jeśli możemy Wam pomoc w calej stylizacji ślubnej, bo takim wydarzeniu liczą się szczegóły ale priorytetem jest WASZ UŚMIECH I SZCZĘŚCIE :)

Opinie - Laa Loba

5

15 opinii

Dodaj opinię

KN

Karol N

zdecydowanie POLECAM! jako fotograf ślubny szybko oceniłem realizacje Laa Loba jako świetne, fotogeniczne! Zdecydowanie warto

4 lata temu

Źródło: Facebook

DK

Daria K

W tym wyjątkowym dla nas dniu Pani Milena przygotowała piękną dekorację kwiatową- dokładnie taką jaką sobie wymarzyliśmy. Poświęciła nam bardzo dużo czasu, mimo że mieliśmy milion pomysłów na minutę oraz wprowadzaliśmy liczne modyfikacje ? cierpliwie słuchała, przedstawiała nam swoje pomysły oraz argumenty i pokazywała inspiracje. Nie zważając na ustalony wcześniej budżet z własnej inicjatywy zrobiła dla nas dodatkowe dekoracje uznając, że jest taka konieczność, a przy tym nie naraziła nas na dodatkowe nieplanowane koszty. Dobry kontakt i elastyczność w negocjowaniu umowy. Bardzo cieszę się, że mieliśmy przyjemność poznać oraz współpracować z tak pozytywną, uśmiechniętą, życzliwą profesjonalistką w swojej dziedzinie, dla której najważniejsze jest to, aby spełnić oczekiwanie i marzenia klientów. Dziękujemy Pani Mileno ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

PM

Paulina M

Milenka wykonała dla nas przepiękną oprawę kwiatową ślubu i wesela, a dla mnie bajeczny bukiet. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i będziemy polecać na prawo i lewo :) Przy okazji jest cudowną, ciepłą i kochaną istotą i SŁUCHA klienta. Dekoracje, które wykonała były zgodne z tym, jak się nam (no dobra, głównie mi) wymarzyło, były swobodne, zielone, naturalne, chociaż przedstawiliśmy jej ograniczony budżet na całość, potrafiła doradzić co możemy zrobić, żeby uzyskać jak najpiękniejszy efekt. To była przyjemność z Tobą współpracować! <3

4 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Klaudia S

Piękne dekoracje! Wszystko wykonane z największą starannością!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Mag M

Profesjonalizm, talent, kreatywność, serdeczność!

5 lat temu

Źródło: Facebook

KG

Kinga G

Warsztaty tworzenia lasu w słoiku i prowadząca GENIALNE. Odpowiednie zarówno dla osób początkujących jak i pragnących udoskonalić, pogłębiać wiedzę florystyczną. Polecam!!!

6 lat temu

Źródło: Facebook

PO

Piotr O

„Profesjonalizm w każdym detalu” Gorąco polecam!

6 lat temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Laa Loba

Laa Loba

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kraków

Zobacz sklepy z dekoracjami w Twoim województwie: