Margaritta - Studio Dekoracyjne

Renata Steczko

Margaritta - Studio Dekoracyjne

Al. Krasińskiego 1, Kraków

(16)

O nas

Studio dekoracyjne "Margaritta" to duża i prężnie działająca firma w Małopolsce, prowadzona przez dyplomowanych dekoratorów i florystów.

Nasze już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży ślubnej, fachowa wiedza, bieżące szkolenia gwarantują Państwu wysoki standard oferowanych przez nas usług. Specjalizujemy się w usługach dekoracyjnych i florystycznych.

Posiadamy kwiaciarnie w Krakowie oraz w Kryspinowe. W naszych kwiaciarniach można zaopatrzyć się można we wszelkiego rodzaju kwiaty, bukiety okolicznościowe, akcesoria ślubne oraz inne akcesoria na różne okoliczności (urodziny, imieniny, jubileusze, itd.). Świadczymy także usługi poczty kwiatowej, czyli dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.

Nasze prace cechują się zaskakującymi pomysłami, a każde zlecenie jest dla nas nowym i ciekawym wyzwaniem. Wśród naszych klientów oprócz Par Młodych znaleźli się między innymi: Hydrosolar, Tesco, Price Waterhouse Coopers, Honda, Ford, Radio Alfa, Geant, Teatr Stu, Patex, krakowskie hotele (Europejski, Cracovia, Novotel, Kazimierz, itd.) i wiele innych firm. Będzie nam miło, jeżeli dołączą Państwo do grona Naszych Klientów.

Oferta - Margaritta - Studio Dekoracyjne

Dekorowanie sali

Dekoracja auta

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Dekoracja balonowa

Dekoracja świetlna

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie samochodu

Napis LOVE

Napisy na stół

Numery na stoły

Wiązanka ślubna + Butonierka

Zlecenia specjalne

Opinie - Margaritta - Studio Dekoracyjne

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

JK

Justyna K

DZIĘKUJE ZA SPEŁNIENIE MOJEGO MARZENIA W POSTACI MOJEJ WYMARZONEJ DEKORACJI ŚLUBNEJ :) pozdrawiam cieplutko Panią Renatkę !

5 lat temu

MS

Małgorzata S

Z całego serca polecam Studio Dekoracyjne Margaritta. Już od pierwszego spotkania Pani Renatka nas zachwyciła i poświęciła nam wiele czasu na rozmowę, tak by jak najlepiej ustalić jakie dekoracje nam się marzą w trakcie naszego Ślubu i wesela. Kontakt na każdym etapie ustalania szczegółów był bardzo dobry, a obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Decydując się na współpracę z Margarittą wybieracie profesjonalizm, piękne dekoracje i dbałość o każdy detal. Polecam ❤❤❤.

1 rok temu

Źródło: Facebook

JG

Joanna G

Pani Renata Steczko to po prostu profesjonalistka w każdym calu!!! 👏👏👏Przygotowała dla nas prześliczne aranżacje kwiatowe na które zarówno my jak i goście nie mogliśmy się napatrzeć! 🤩💥 Bukiet ślubny był cudowny, tak samo jak ogromne kompozycje w pięknych złotych stojakach na stołach gości ‼️ Kwiaty były lekkie, różnorodne a zarazem idealnie skomponowane pod kątem kolorów. Wszystkie przygotowane z niezwykłą starannością !!! ☝️🥰 Altanka przystrojona zwisającymi kwiatami to widok którego nie zapomnę! ❤️ Stanowczo polecamy wszystkim parom, które szukają profesjonalnego i nietuzinkowego podejścia do klienta !!! 🤩😍😁 Dziękujemy i gorąco pozdrawiamy!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MN

Magdalena N

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi „Margaritta”, w szczególności Pani Renacie za profesjonalne podejście i wspaniały efekt końcowy. Wymarzone kwiaty w stylu boho, światełka i krzesła Chiavari zupełnie odmieniły salę i przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Polecamy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KR

Katarzyna R

Ogromnie polecamy współpracę z Panią Renatą oraz całym zespołem Margaritty! Dekoracje wykonane dla nas w 100% odzwierciedlały nasze marzenia. Napewno przy następnych (mniejszych już) imprezach, Margaritta będzie jedyną firmą o jakiej pomyślimy:) Bardzo dziękujemy za wszystko co zrobiliście:)

2 lata temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Bardzo dziękujemy pani Renacie za wspaniałe dekoracje ślubne zarówno w kościele jak i na sali weselnej- stworzyła bajkową scenerię. Zarówno my jak i wszyscy goście byli zachwyceni. Pani Renata ma bardzo profesjonalne podejście, ma czas dla klienta wszystko z nim konsultuje, potrafi doradzić, zadbać o każdy szczegół, dekoracje wykonane bardzo starannie, ze smakiem. Bardzo dziękujemy i polecamy !!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KO

Karolina O

Ciężko opisać słowami współpracę z Panią Renatką, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, perfekcjonizm, spełnianie każdych naszych życzeń, a wszystko zrobione z mnóstwem serca ❤️. Dosłownie zaczarowała nasza altanę oraz sale weselną Oranżerię w Dworze w Tomaszowicach. Powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Renatka to jakby nie powiedzieć nic.... jesteśmy tak szczęśliwi, że trafiliśmy na studio florystyczne Margaritta, poza kwiatami, Pani Renatka przygotowała dla Nas wspaniałe boxy z kwiatami dla rodziców, krzesła, podtalerze, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, obrusy i wiele innych rzeczy, aby wszystko było spójne i piękne. Jeśli ktoś chce sprawić, żeby jego sala weselna wyglądała jak sala marzeń to tylko Pani Renatka!!! Nasza wyglądała lepiej niż w naszych snach.... Pełen podziw dla całej ekipy, która już kilka dni wcześniej przygotowywała dekoracje i dbała o każdy najmniejszy szczegół, a sam projekt powstawał już rok wcześniej, a Pani Renatka cierpliwie znosiła wszystkie zmiany. DZIĘKUJEMY i polecamy, bo tam gdzie spotyka się pasja i serce nie ma miejsca na niedociągnięcia, a taka jest właśnie praca Pani Renatki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Margaritta - Studio Dekoracyjne

Margaritta - Studio Dekoracyjne

al. Krasińskiego 1 Kraków

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Niedziela

09:00 -17:00

Zobacz sklepy z dekoracjami w Twoim województwie: