Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Iwona Gzik

Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Jestem profesjonalistką w dziedzinie makijażu, stylizacji fryzur oraz stylizacji mody.
W branży związanej z kreowaniem wizerunku pracuję od ponad 10 lat. Ukończyłam roczną szkołę Makijażu i Stylizacji Kozłowskavisage, liczne kursy, m.in. Active Make Up Pro i Weddinng Make Up Pro w Pro Make Up Academy, kursy makijażu MAC Cosmetics, kurs Makijażu i Stylizacji w Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel, warsztaty stylizacji Glamour oraz kursy z zakresu Fashion Visual Merchandising. Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki wieloletniej współpracy z pismami lifestylowymi - polskimi (m.in. Flesz, Party, Zwierciadło, Uroda Życia, Estilo Magazine, Lounge Magazine) jak i zagranicznymi (Viva Chile Magazine, Umno Magazine, W25 Magazine, Chaos Magazine, Impostor Magazine), podczas sesji zdjęciowych, zarówno komercyjnych jak i prywatnych, podczas realizacji reklam i programów telewizyjnych (Elite Model Look, Rozdanie Złotych Kaczek, Wedding TV), jak również dbając o wizerunek osób publicznych i prywatnych. Jestem perfekcjonistką i zawsze staram się dać z siebie jak najwięcej, najwyższy poziom moich usług

Wykonuję makijaże okolicznościowe, biznesowe, do sesji zdjęciowych etc. Używam kosmetyków z półki selektywnej (Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty,Mac Cosmetics, Estee Lauder, The Balm, Bobbi Brown, Shiseido etc.) oraz wysokiej jakości pędzli do makijażu.
Moje makijaże są kobiece i dostosowane do typu urody klientki. Jestem perfekcjonistką i dbam o dokładność mojej pracy.

Zajmuję się również stylizacją fryzur. Preferuję nowoczesne upięcia, zwiewne, naturalne, bez efektu kasku na głowie. Uwielbiam boho fryzury, tzw. czesane wiatrem ;), warkocze, kwiaty we włosach oraz ozdobne opaski i biżuterię.

Specjalizuję się również w kompleksowej stylizacji ślubnej, obejmującej wizerunek młodych oraz ich bliskich. Wycena indywidualna.
*zniżki dla stałych klientów i większych grup

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 450 zł

Oferta - Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Makijaż ślubny

180 zł - 200 zł

Makijaż ślubny 200 zł
Pakiet makijaż + fryzura ślubna 400 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

200 zł - 250 zł

Dojazd na terenie Warszawy gratis, poza Warszawą lub w dalekiej odległości doliczam koszty paliwa zgodnie z kalkulatorem spalania.

Dojeżdżam do domu Panny Młodej lub na miejsce ceremonii przy kilku osobach zainteresowanych usługą makijażu i/lub stylizacji włosów

Próbny makijaż ślubny

200 zł - 250 zł

cena standardowa to 200 zł. 250 zł przy drogich rzęsach na specjalne życzenie klientki bądź wyjątkowo długim spotkaniu, spowodowanym chęcią wypróbowania ponadstandardowo wielu opcji.

Fryzura ślubna

200 zł - 250 zł

Fryzura ślubna 250 zł.
Próbna fryzura ślubna 250 zł (doczepiane włosy clip-in, wypełniacze dodatkowo płatne)
Fryzura ślubna w pakiecie z makijażem ślubnym 400 zł.

Analiza kolorystyczna

250 zł - 350 zł

Kreacja wizerunku

250 zł - 1000 zł

Zajmuję się profesjonalnym kreowaniem wizerunku na potrzeby prywatne i zawodowe. Jeśli potrzebujesz zmiany i odświeżenia świadczę usługi z zakresu:
-przegląd szafy
-analiza sylwetki
-budowanie stylu
-zakupy ze stylistką
Wycena indywidualna w zależności od zakresu prac.

Metamorfoza wizerunku

1000 zł - 2500 zł

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zająć się swoim wizerunkiem kompleksowo i dokonać zauważalnej i pozytywnej zmiany na lepsze, chętnie pomogę Ci w kwestii makijażu, który będzie idealny dla Ciebie, kolorystyki która wydobędzie Twoje mocne strony, zajmę się Twoją szafą i stylem, opracuję nowy odświeżający i zgodny z Twoją sylwetką styl. W skład pełnej metamorfozy wchodzi:
-makijaż/także z indywidualną lekcją jeśli potrzebujesz
-analiza sylwetki, przegląd szafy, zakupy
-propozycja nowego stylu
-porada w zakresie fryzury/ ewentualnie spotkanie z fryzjerem, który dopasuje kolor i cięcie
-opcjonalnie sesja zdjęciowa
Wycena indywidualna, w zależności od zakresu pracy

Stylizacja ślubna

1500 zł - 2500 zł

Zajmuję się również kompleksową stylizacją ślubną. Jeśli nie masz głowy do wybierania odpowiedniej sukni do Twojej sylwetki, poszukiwania dodatków, wyboru fryzury, makijażu, ozdób do włosów a także odpowiedniego garnituru i dodatków dla swojego ukochanego, możesz zamówić pełną stylizację ślubną. Wycena indywidualna

Opinie - Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt - Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

website facebook instagram

Warszawa

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: