upięcia ślubne, usługi fryzjerskie

Agnieszka Sztuk

upięcia ślubne, usługi fryzjerskie

Nehrebeckiego 51, Bełchatów

(11)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Planujesz ślub i szukasz specjalisty od stylizacji i upięć włosów? A może przygotować kolor włosów lub zadbać o pielęgnacje ?

Cześć ! Jestem Aga i od 11 lat jestem fryzjerką. Jestem artystką i kocham włosy ! To płótno do moich dzieł. Pracuje w Bełchatowie w Studio Fryzjerskie Prowokacja !

Doradzę Ci jaka fryzura będzie najlepsza dla Twojej urody oraz całej stylizacji w dniu ślubu.
Jestem w stanie Ci pomóc też w doborze koloru włosów do Twojej skóry, oczu i oprawy twarzy.
Dobór pielęgnacji Twoich włosów jest bardzo istotny, gdyż od kondycji włosów zależy jaki jest ich wygląd.
Jeżeli marzysz o objętościowych lokach , gładkim lub luźnym upięciu a może warkoczu to zapraszam Cie do mnie ! Mogę również przed ślubem zająć się koloryzacją Twoich włosów lub ich pielęgnacją.

Przyjdź na próbna fryzurę i pozwól mi stworzyć Twoją wymarzoną stylizację !!

>>> www.facebook.com/Studio.Fryzjerskie.PROWOKACJA

>>>Instagram sztukagnieszka.hairstylist

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 500 zł

Opinie - upięcia ślubne, usługi fryzjerskie

5

11 opinii

Dodaj opinię

AC

Anna C

Polecam ten salon!❤ Pani fryzjerka bardzo profesjonalna, ma pomysł na nasz nowy wizerunek, a efekt koloryzacji jeszcze lepszy niż przypuszczałam💖 Jeśli chcecie "zaszaleć" z włosami, to dobry adres😁

2 lata temu

Źródło: Facebook

PD

Patrycja D

Polecam 🥰

2 lata temu

Źródło: Facebook

OB

Olga B

Agnieszka najlepsza fryzjerka ever !! PS.i najlepsza kawa w mieście 🙈😁

4 lata temu

Źródło: Facebook

IS

Iwona S

Polecam naprawdę warto 🙂 dla mnie pani Agnieszka jest mistrzynią 🙂 Pozdrawiam

4 lata temu

Źródło: Facebook

BS

Beata S

Salon godny polecenia! Pełen profesjonalizm oraz przemiła obsługa :-)

4 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

Najlepsza fryzjerka w mieście!!!!!!!! Agnieszka czyni cuda!!!!!! Polecam, bo na prawdę warto!!!!!!!!!!!

4 lata temu

Źródło: Facebook

BK

Barbara K

Agunia najlepsza a jaki ma dar przekonywania ohoho a jaka cierpliwa ach

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 9 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Bardzo starannie i indywidualnie przykładam się do każdego klienta. Jestem profesjonalistką w swojej dziedzinie. Wspieram Panny Młode w ich najtrudniejszym czasie i pomagam jak tylko się da. Doradzam w wyborze fryzury, pielęgnacji oraz biżuterii do włosów. Patrzę na to jaki klientka ma styl, urodę, próbuje się z nią utożsamić. Pracuje na profesjonalnych produktach. Bardzo starannie dobieram produkty aby fryzura się trzymała i pięknie się prezentowała. Dodatkowo mogę zadbać o koloryzacje włosów przed ślubem, dobrać odpowiedni pigment oraz doradzić jaka koloryzacja była by najlepsza.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Z delikatnych, puszących się włosów do ramion, zrobić pełnego objętościowego koka =D

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pannę Młode zawsze mnie pytają o to: - jaka fryzura będzie dobra dla jej typu urody ? ( umawiamy się na bezpłatną konsultacje w salonie i omawiam szczegóły ) - czy włosów nie jest zbyt mało lub czy nie są za krótkie dla wybranej fryzury ? ( po konsultacji jestem w stanie podpowiedzieć jakie można upiąć fryzury z włosów Panny Młodej, jeżeli jest taka potrzeba zamawiam doczepiane włosy ) - czy robię fryzury z doczepianymi włosami ? ( tak ) - czy zamawiam te włosy sama czy zajmie się tym fryzjer ? ( dobieram kolor na konsultacji oraz zamawiam tak aby zdążyły przyjść do fryzury próbnej - czy fryzura się utrzyma ? ( nie zdażyło mi się, aby ktoś powiedział, że fryzura się nie utrzymała ) - jak długo trwa upięcie ? ( 1h-2,5h zależy od fryzury ) - czy jest możliwość aby dojechać do klienta na wskazane miejsce ? ( Tak ale musi być minimum 6 osób do upięć i nie mogę mieć wpisanej żadnej klientki, koszt takiej usługi to minimum 1200 zł, szczegóły do dogadania ) - jaka cena fryzury w dniu ślubu, niedziele lub święta ? ( 200 zł ślubna, niedziela i święta 50% dodatkowo płatne, ceny obowiązują do 30.12.2022r. ) - czy trzeba przed upięciem myć włosy ? ( tak, najlepiej wieczorem poprzedniego dnia i wysuszyć, a jak mocno się przetłuszczają to 3 h wcześniej w ten sam dzień, ale to ustalamy osobiście w salonie na konsultacji )

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta: Fryzura ślubna Fryzura w niedziele i święta Fryzura koktajlowa Fryzura próbna Modelowanie włosów krótkich i stylizacja Modelowanie włosów średnich Modelowanie włosów długich Doradztwo w sprawie fryzur i dodatków. >> Dodatkowo wykonuje strzyżenia, pielęgnacje i koloryzacje w salonie. Zajrzyj do Studio Fryzjerskie w Bełchatowie lub umów się na wizytę: 535 997666.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

.Jeżeli chodzi o rezerwacje terminów, zaczynam od rozpoczęcia Nowego Roku na cały rok, umawiać się jak najszybciej, najlepiej już w styczniu.

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Potrzebuje: - daty i godziny ślubu - termin na fryzurę próbną ( nie wcześniej niż 2 tygodnie przed ślubem )( tylko w tygodniu ) - jakiej długości i struktury są włosy - czy chcemy doczepić włosy ( będzie potrzebne zamówienie włosów przed próbną ) ( my to robimy po konsultacji ) - na którą godzinę jest umówiony make-up - zdjęcia inspiracji fryzury jakie się podobają - zdjęcie sukni jak jest to możliwe - wpłacić zadatek na te umówione wizyty

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Ostatecznie szczegóły omawiamy już po wykonaniu usługi fryzury próbnej. Omawiamy: - temat fryzury, dodatków i doczepianych włosów. - pielęgnacje w domu przed ślubem. - ostatecznej godziny. - i inne

Jak wygląda realizacja usługi?

Krok 1. Zapis na bezpłatną konsultacje w salonie i wpłata zadatków. ( Omawiamy daty, godziny fryzur. Omawiamy fryzury i dodatki. Omawiamy możliwość doczepienia włosów. Omawiamy możliwość koloryzacji w salonie ) Krok 2. Fryzura próbna ( Wybraną fryzurę upinam w tygodniu. Omawiamy ostateczne szczegóły ) Krok 3. Fryzura ślubna ( Wybraną fryzurę upinam i staram się aby klientka w dniu ślubu czuła się spokojnie i mogła się zrelaksować ) PS. Płatność można gotówką lub przelewem

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Co do fryzur ? Fryzury z warkoczami, fryzury romantyczne lekkie, niskie upięcia, kucyki niskie i wysokie, fale hollywood. Co do koloryzacji ? Koloryzacje delikatne, które wypielęgnują włosy. Koloryzacje odświeżające, przyciemniające. Koloryzacje sombre, naturalne przejście delikatne nie zmieniające odrostu.

Kontakt - upięcia ślubne, usługi fryzjerskie

upięcia ślubne, usługi fryzjerskie

facebook Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Nehrebeckiego 51 97-400 Bełchatów

46 km od Łodzi

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: