Alan Tańczy

Alan Banach

Alan Tańczy

Rynek 8888888, Stalowa Wola

(4)

O nas

Cześć!

Jestem Alan Banach i tańczę od drugiej klasy podstawówki. Pasję zaszczepiła we mnie mama, która zabrała mnie na pierwsze zajęcia. Jestem aktywnym tancerzem, który wciąż bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego. Od dwóch lat prowadzę dla przyszłych par młodych indywidualne lekcje pierwszego tańca oraz tańca użytkowego. Daję również pokazy taneczne na weselach, targach ślubnych i imprezach komercyjnych.

Moje zajęcia zawsze prowadzę z pasją i optymizmem. Dokładam wszelkich starań, żeby Młodzi mieli pierwszy taniec swoich marzeń i jeszcze za wiele lat pozytywnie go wspominali. Jestem otwarty na wszelkie pomysły i zawsze gotów podjąć się największych wyzwań.

Znajdziecie mnie w Stalowej Woli, Przemyślu, Rzeszowie, i okolicach.

Zapraszam do kontaktu!

PRZEDZIAŁ CENOWY

50 zł - 80 zł

Oferta - Alan Tańczy

Pokaz

400 zł - 600 zł

Szukasz wyjątkowej atrakcji, która umili Waszym gościom wesele? Marzy Ci się profesjonalny, pełen pasji pokaz gorących tańców latynoamerykańskich, czy pełnych gracji tańców standardowych Przychodzę z pomocą! Zawsze występuję z profesjonalnymi tancerkami i dbamy żeby każdy moment występu był perfekcyjny. Występowałem też w przeszłości m. in. na targach ślubnych, promocjach klubów, itp. Zapytaj o szczegóły!

Nauka tańca

50 zł - 80 zł

PIERWSZY TANIEC
Moje choreografie zawsze dopasowane są do charakteru, oczekiwań i umiejętności Państwa Młodych. Począwszy od wszelkich walców, tanga, poprzez salsę i na freestyle'ach skończywszy - nauczę Was, cokolwiek się Wam zamarzy. Wasz pierwszy taniec powinien oddawać to, jacy jesteście i uczucie, które Was łączy. Właśnie to spróbujemy pokazać na parkiecie. Napiszcie do mnie i zacznijmy tworzyć coś fajnego!

Wasz ślub już za rogiem i dopiero teraz postanowiliście, że chcecie popracować nad pierwszym tańcem? Nie ma problemu. W zależności od tego, ile zostało nam czasu nauczę Was kilku robiących wrażenie figur, albo stworzymy prosty, ale efektowny układ. Dopasuję się do najbardziej napiętych przedślubnych grafików! :)

TANIEC UŻYTKOWY
Oprócz pierwszego tańca chcielibyście nauczyć się ruszać do każdego rytmu? Możemy umówić się na lekcje tańca użytkowego, po których będziecie zachwycać gości weselnych swoimi umiejętnościami całą noc. Dodatkowo nauka prowadzeń sprawi, że lepiej zrozumiecie siebie nawzajem i zacieśni Wasze więzy.

Opinie - Alan Tańczy

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

ZI

Zuza I

Serdecznie polecamy zajęcia z Alanem. Uczyliśmy się z nim pierwszego tańca i musimy przyznać, że zarówno atmosfera jak i cała cześć taneczna na zajęciach były świetne. Alan skomponował nam układ, w którym czuliśmy się bardzo komfortowo, a przy tym proponowane przez niego figury wciąż pozostawały widowiskowe. Poza tym ogromne wrażenie zrobiło na nas artystyczne podejście Alana - dało się odczuć że Alan żyje tańcem. Zwracał też uwagę na istotne detale, wpływające na całościowy odbiór tańca. Jest on fantastycznym tancerzem i nauczycielem. Gorąco polecamy i zachecamy.

1 rok temu

ŁP

Łukasz P

Polecam Alana z całego serca. dzięki niemu usłyszeliśmy wiele pochwał za nasz pierwszy taniec. Atmosfera z nim jest na prawdę fajna, i potrafi dotrzeć on do nawet najgorszych przypadków. My z żoną byliśmy zachwyceni. To była jedna z najlepszych decyzji. Nie dość że się świetnie bawiliśmy, to efekt był niesamowity. Szczerze polecamy każdemu kto chce zaprezentować coś na prawdę fajnego

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Magdalena S

polecam ! Jest bardzo dobrym nauczycielem skoro nauczył mnie salsy na pierwszy taniec ?? (a więc i cierpliwy) ?.

2 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Aleksandra S

Nigdy nie zapomnę kursu tańca w DA Rotunda.? Zajęcia ciekawe, z humorem. Alan jest osobą cierpliwą, co jest pomocne przy pracy z "wyjątkowymi przypadkami" (np. ja??). Serdecznie polecam!??

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od około dwóch lat. Wcześniej prowadziłem lekcje tańca towarzyskiego w większych grupach i trenowałem dzieciaczki.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Indywidualny kurs pierwszego tańca i tańca użytkowego oraz pokazy tańca towarzyskiego.

Kontakt - Alan Tańczy

Alan Tańczy

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Rynek 8888888 37-464 Stalowa Wola

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Jestem bardzo elastyczny i zawsze staram się dopasować do Was. Rozumiem, że w ferworze ślubnych przygotowań ciężko jest znaleźć odpowiednią godzinę.

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie:

Zobacz szkoły tańca w pobliżu: