Dream Dance Natalia Wojdak

Natalia Wojdak-Gryszun

Dream Dance Natalia Wojdak

Grunwaldzka 355, Gdańsk

(28)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dream Dance to szkoła tańca opierająca się na lekcjach indywidualnych.
Po latach praktyki, wiem już, że nie ma lepszej i bardziej skutecznej formy nauki, niż spotkania para-instruktor.
Już w ciągu 3 lekcji może powstać niezapomniana choreografia pierwszego tańca, ułożona pod wybrany przez Młodych utwór i uwzgędniająca Ich taneczne preferencje.
To oszczędoność czasu i portfela.
Dream Dance to również agencja artystyczna, posiadająca w swojej ofercie pokazy taneczne par zawodowych tańca towarzyskiego i żeńskich występów tanecznych oraz animacji tanecznych, mających na celu zapewnienie Gościom integracji i świetnej zabawy.
Nasze wieloletnie doświadczenie i zadowolenie klientów, to gwarancja wspólnego sukcesu!

PRZEDZIAŁ CENOWY

140 zł - 650 zł

Oferta - Dream Dance

Pokaz

1000 zł - 5000 zł

Pokazy tańca towarzyskiego jak i pokazów żeńskiego trio to koszt od 1000zł w zwyż w zależności od ilości wyjść, tancerzy zaangażowanych do projektu, miejsca docelowego imprezy, itp.
Z przyjemnością stworzę dla Państwa indywidualną wycenę pożądanego wydarzenia.

Nauka tańca

130 zł - 130 zł

Koszt 60min.lekcji indywidualnej to 130zł
Koszt 60min. lekcji grupowej to 300zł
(np. Sexy Dance on Chairs w ramach wieczoru panieńskiego)

Taniec z ogniem

1000 zł - 3000 zł

Opinie - Dream Dance

5

28 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

A

Ania&Dominik

Współpraca z Natalią była czystą przyjemnością. Poziom umiejętności tanecznych Natalii to zdecydowanie poziom mistrzowski. Nas jednak oczarowała przede wszystkim swoją otwartością, ciepłem i absolutnie wielkim serduchem do nas i do tego czym się zajmuje. Na lekcjach zawsze mieliśmy szerokie uśmiechy i świetnie się bawiliśmy. Co ważne, Natalia potrafi dostosować układ do umiejętności pary i uwzględnia wszystkie jej sugestie i prośby. W 100% polecamy Natalię i z chęcią powtórzylibyśmy tą krótką taneczną przygodę jeszcze raz :)

1 miesiąc temu

N

Natalia

Jak nauka pierwszego tańca to tylko z Natalią! Cudowna, wyrozumiała, bardzo utalentowana instruktorka z niesamowitą energią ⚡️ Głowa pełna pomysłow na fantastyczne choreografie, idealnie dobrane pod umiejętności pary. Z całego serca polecamy! 🤍

1 miesiąc temu

KW

Klaudia W

Lepszej osoby do nauko pierwszego tańca, po prostu nie mogliśmy sobie wymarzyć! Natalia stworzyła cudowną atmosferę podczas każdych zajęć, układ profesjonalny, zachwycił wszystkich!

1 miesiąc temu

J

Julia

atalio, dziękujemy za pomoc w nauce pierwszego tańca. Nie mogliśmy lepiej trafić 🙂 Zajęcia na najwyższym poziomie! Lekcje tańca oraz czas spędzony z Tobą były dla nas wielką przyjemnością. Dziękujemy za piękną choreografię dopracowaną w każdym szczególe. Naukę pierwszego tańca będziemy wspominać z wielkim uśmiechem na twarzy i bardzo cieszymy się, że byłaś częścią naszego dnia :)

1 miesiąc temu

WC

Weronika C

Nauka pierwszego tańca na najwyższym poziomie! Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dbałość o każdy szczegół w choreografii. Przede wszystkim Natalia jest osobą otwartą, wesołą. Stwarza luźną atmosferę, dzięki czemu osoby, które uczą się układu nie czują się skrępowane! Choreografia pierwszego tańca była idealnie dopasowana pod nasze możliwości taneczne i oczekiwania! Serdecznie polecam! Ja osobiście skorzystam z usług Natalii ponownie!

2 miesiące temu

O

Ola

Polecam wszystkim kurs tańca z Natalią. Świetne przygotowanie do pierwszego tańca. Jeśli szukacie trenera, który jest cierpliwy, układa przepiękne choreografie, a zajęcia przebiegają w super atmosferze to serdecznie polecam:)

2 miesiące temu

Patrycja Ł

Polecam!! Natalia ma świetne podejście do par, jest cierpliwa i dostosowuje trudność do umiejętności pary :) Atmosfera na zajęciach jest świetna - ani przez chwile nie byliśmy spięci czy zestresowani. Pierwszy taniec zachwycił i nas i gości :) Gorąco polecam! ❤️

2 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

12 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Szkoła tańca: -lekcje indywidualne "pierwszego tańca" -lekcje indywidualne tańca -lekcje grupowe w ramach wieczorów panieńskich Agencja artystyczna: -pokazy tańca towarzyskiego -pokazy żeńskie -animacje taneczne -konferansjerkę

Wolne terminy

Kontakt - Dream Dance

Dream Dance Natalia Wojdak

website facebook youtube

Grunwaldzka 355 Gdańsk

19 km od Gdyni

Poniedziałek

09:00 -20:30

Wtorek

09:00 -20:30

Środa

09:00 -20:30

Czwartek

09:00 -20:30

Piątek

09:00 -20:30

Sobota

09:00 -20:30

Niedziela

09:00 -20:30

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie:

Zobacz szkoły tańca w pobliżu: